Vücüt geliştirme konusunda sorular-herşeyden biraz

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve therion tarafından 25 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. kaotik

kaotik Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    ben şahsen kendime yapçak olsaydım

weider premium whey(veya nitrotech pro series)+gaspari my fusion casein+gaspari novadex xt+size on(veya celltech pro series bu ürünü kullananlar kolda iyi etki görmüşler)+sp250+xtend şeklinde yapardım bu kombinenin iyi beslenmeyle ölçü aldırmaması imkansız

bence anabolic haloyu hiç koyma çoğu kişi memnun değil daha garanti ürünlere yönel

2. kaotik

kaotik Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53

hydrowhey den memnun musun? nitrotechle karşılaştırabilirmisin? bende almayı düşünüyorum

3. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    bayağıdır optimum kullanmıyordum kararsız kalınca aldım. karışımı ve tadı mükemmel ama bence etkisi daha önemli sırf bu ikisi için alınmaz. etki olarak bir şey diyemeyeceğim diğer supplementler ile birlikte alıyorum çünki yalniz içinde glutamin yok bu dezavantaj.

kaotik bunu beğendi.
  4. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    bu mesajda steroıde bı bakış olacak. arastırmalarım beklentım ve hedefım dogrultusunda (yukarda yazmıstım) sekıllendı. ılk kurum ıcın uygulayabılceklerım su sekılde kurler olabılır;

1-testo Enathate 400mg+boldenon
    2-testo Enathate 400 mg+Oxandrolone (6 tablet)
    3-testo Enathate 400mg+boldenon+winstrol
    4-testo Enathate 400mg+deca

bunlarda cıkarabıldıgım kür alternatıflerı.

saygılar........

5. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    takip ettiğim kadarıyla winstrol yan etkileri yüzünden popülerliğini yitirdi. bir de kürde şuna bakmak lazım nelerin orjinallerini bulabilirim? deca da ilk kür için fazla. guardboy un sırf testo dan oluşan bir başlangıç kürü önerdiğini hatırlıyorum. enantant zaten ucuz olduğu için sahtesine tenezzül edilmiyormuş, iran enantantı bolca mevcutmuş.

therion bunu beğendi.
  6. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    başlığımı unutmadım sadece arastırıyorum, okuyorum, sorustuyorum hazıra konmama adına baya ugras verıyorum. cevap veren arkadasları tenzıh edıyorum ellerıne saglık ama neticede forumda kendımız calıp kendımız oynuyoruz. hoca , profesyonel vs kımseden tık yok.
    neyse geleyım asıl konuya problemlerı aşmak ıcın cok ciddi suplement kombınasyonlarına paralar dökmektense(whey vs degıl kastım, sayfanın başındaki mesajımdakı tarzda ürünler) ki işe yaramama riskleride var en iyisi dedim steroid kombınesı yapayım. martta başlayacagım. bütün bu arastırmalarım yukarıda belirttiğim vücut hedefim+beklentim+yan etki konusundaki çekincelerim+amacım dikkate alınarak 2 alternatif kür kombinesine ulaştırdı beni.

1)Testosterone Propionate-boldenon-Oxandrolone
    2)Testosterone Propionate-masteron-Oxandrolone

kürümden beklentimi (kı ılk msjımda anlatmıstım) gerçekleştirmeye ve yan etkı konusundaki çekincelerimi minimuma indirmeye (enantat yerıne Propionate kullanmam ondan, gercı cok sık iğne olmam gerekecek ama napalım yan etkılerı azaltmak ıcın katlanırım) en yakın kombine olarak bu ıkısıne ulaştım.
    ama hala çözüme kavuturamadıgım noktalar var.

-bu ıkı kürden hangısını seçeyım?
    -kaç hafta yapayım
    -hafta ıcı 4 gun antrenman yapacagım (p.tesı,salı,perşembe,cuma) ant saatlerımın 19.30-20.30 olacagı dıkkate alınırsa hangı gunler, gunun hangı saatı alayım
    -yaş 34 kilo 91 boy 85, 7 yıllık bb cı ıcın hangi dozda alayım
    -kür sonu tedaviye gerek varmı

bunları çözmem gerekıyor. saygılar....

7. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    bozokaydının hemen butun mesajlarını okudum kafam yıne karıştı. yukarda kafamdakı kurlerı yazmıstım ama,
    *masteronun dht turevı oldugundan ve saç dökülmesi konsunda sıkıntı yaratabılcegınden bahsetmıs. (Kİ BU ISTEMEDIGIM BI DURUM)
    *masteronla bırlıkte testo nun cokta gereklı olmadıgından bahsetmıs (Yani normal testesterondan 7 kat daha androjenik oldugunu belırtmıs)
    *testo propi sık ve agrılı enjeksyondan dolayı bazı mesajlarında onermemıs
    *benım durumumla bırebır aynı olan bırıne trenbolon ustune kurulu kür önermiş örnekler:
    1-tren+testo propi
    2-Haftada 400mg Tren Enenthate + 250mg Sustanon
    3-Günaşırı 75 mg Tren Ace+250mg haftada bir Sustanon........ GİBİ
    *yukardakı kür kullanım zamanı ile ilgili soyle bır cumle kurmus: 10-12 hafta yeterli bir süre. 12 haftada iyi sonuç alırsın. Kür sırasında Tamoksifen'e (Nolvadex-Sakın eczaneden direk Nolvadex alma en ucuz eşdeğerini iste sonuçta aynı ilaç) gerek yok ama kürden sonra Pregnly + Nolvadex kullanmalısın bu da kürün anabolik etkisini 3 haftalık Pregnly ile 15 haftaya çıkarır. 15 hafta boyunca antreman yaparsın 16-20 hafta arasında hafif antremanlar ile kür sonrası tedaviyi tamamlar. 21 . hafta başında ise doğal testesteron üretimin düzelmiş olur. KOYU YAZILAN KISMI ANLAYAMADIM
    *Genelde Test dozu Tren dozu geçerse bunlar hacim kürü olarak, Tren dozundan azsa (Test Pro olacak) definasyon kürü olarak adlandırılıyor. En ideali Tren'in yarısı kadar Test kullanmak. DEMİŞ......

ya hacım tamam dırek defınasyon kürü yapıp deli gibi zayıflayayımda demıyorum, abartı kılolar alıp hacımlenmekte. sole yagsız kaliteli azda olsa hacımlenırken kuru sıkı bi vucut. o kadar cok sey okudumkı kafam allak bullak oldu.

NOT: baslık genel konulardan basladı steroıde kaydı, baslıgım anabolık steroıdler ana baslıgı altına alınabılırse sevınırım. saygılar....

Son düzenleme: 5 Şubat 2010
  8. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    editleyemedim, burdan yazayım. tren nın yan etkısı en fazla steroıdlerden oldugu belırtılmıs ilk kür için ağırmı olur?

Sayfayı Paylaş