Uzaktan pt öneriyor musunuz ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Fatih.bag tarafından 23 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Fatih.bag

Fatih.bag Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba ben spora yeni başladım lakin Uzaktan pt almayı düşünüyorum bunun için de Özgür Mustafa Delgeç i dusunuyorum fikriniz var ise yorum yaparmisiniz ?

2. Creatine

Creatine Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Bence hiç gerekli değil. Bunu araştırarak kendin de yapabilirsin. Hedefine göre günlük kaç kalori alacağını, alacağın makroları ayarlarsan ve verimli bir şekilde antrenman yaparsan illaki gelişirsin.

3. Fatih.bag

Fatih.bag Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ama hiç bir bilgim yok ve 6 ay için de plaj vucuduna sahip olmam gerek li

4. treblek

treblek Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Yağ oranın az ise ektomorf isen yani zayıflıktan karın kasın çıkıyorsa 6 ayda az çok vücut kendini gösterebilir müthiş bir beslenme ve ağır antremanlar ile. Yani 6 ayda pek bir şey bekleme.

5. Fatih.bag

Fatih.bag Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Anladım ama pt öğrenci resimlerin de 2 ay da göbek eritenler v.s mevcut

6. treblek

treblek Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Hocam kilo vermek zor bir şey değil ben eskiden 110 120 kilolarda obez bir insandım. İlerleyen dönemlerde anladım ki kilo vermek zor birşey değil. Asıl zor olan şey kas inşası. Sen plaj vücudu istiyorsun. Bunun için yağ oranının düşmesi yetmez üzerine kas da inşa etmen gerekir. Eğer yağ oranın da fazlaysa kilo artımı olacak üzerine bir de define olmanız için zaman gerekecek. Eğer zayıfsanız bir miktar kas inşa edersiniz altı ayda vücut az çok kendini gösterir fazla bir şey beklememek gerekir. Ama yağ oranınız da yüksek ise kilo verebilirsiniz ona bir şey diyemem ama kaslı bir vücut ayrı bir şeydir.

7. Taylan3

Taylan3 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    1 hafta boyunca forumlarda vs 30dk araştır video izle zaten neyin ne oldugunu anlarsın burda çok kafa yorcak bir spor degil bu ne yemen gerektigini ne kadar koşman gerektigini bulk mı definasyonmu yapman gerektigini zaten okuyarak kolayca anlarsın he yok ben araştıramam okudugmu anlamam diyosan pt al

8. Dracarys17

Dracarys17 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    tamamen reklam için yapılıyor o 2 ayda şu oldum saçmalığı. hele hazır program pdflerini atan ptcilere bulaşma sakın.

9. Adamin_Ham_Maddesi

Adamin_Ham_Maddesi Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Sydney
    Salonuna yazildigin hocasi var gidersin hedefini amacini soylersin adam sana anlatir ve calisirken herseyi ona sorarsin bu arada internettende arastirma yaparsin

10. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    693
    Ödül Puanları:
    123
    Salondaki pıtırcıklarında büyük bir kısmı aynı. Belki %10-20 civarı pt işini gerçekten hakkını vererek yapıyordur.

igormami bunu beğendi.
  11. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    61
    Ödül Puanları:
    28
    uzaktan pt'cilik kadar yalan bir iş görmedim. biz 4 kişi birbirimizi tanımıyoruz ayağına birinden almıştık 3ümüzün programı aynıydı. ki değişik bilgiler girmiştik. mesela ben yaşımı 38 birimiz 24 falan demiştik ki zaten her insanın her yaşın her cinsiyetin metabolizması kas yapısı farklıdır . gerçi yakınında da pek bir şey yok.ben bir macfit'çiyle tanışmıştım. adam, 35 yaşında bir erkeğe verdiği kilo verme diyeti programını sıkılaşmak isteyen 21 yaşındaki bir bayana verdiğini çünkü para kazanmak için yapmak zorunda kaldığını söylemişti.

Sayfayı Paylaş