USPlabs OxyELITE Pro

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve zigbog tarafından 22 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

49,7%
  2. Orta karar

36,5%
  3. Başarısız

13,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 121 üye.
  1. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    ilk hafta güzel sonuç elde etmişsin dostum tebrik ederim
    biraz beslenme ve antrenman düzeninden bahsedersen dahada bi sevineceğim

zigbog bunu beğendi.
  2. altaylar

altaylar Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    ben zayıflatıcı işine twinlab ripped fuel extreme ile girdim, ne kadar zayıflattı bilemem ama 2-3 yıldır olan odaklanamama, birşeyi hafızam da kısa tutabilme gibi şeyleri resmen yok etti, zayıflatma değil de bu etkisinden dolayı saygıyla anıyorum kendisini
    şimdi lipo6x kullanıyorum ama pek tok tuttuğunu söyleyemem sanırım yemekten 30 dakika önce almak tok tutmaya daha yardımcı oluyor
    bakalım lipo 6x i 240 kapsüllük olarak aldım 3 hafta kullan 1 hafta ara ver şeklinde yapıcam
    ondan sonra da elimde 20 günlük twinlab x5 var heralde bunlar bitene kadar istediğim kiloya ulaşırım, yok eğer ulaşamazsam animal yada bunu kullanıcam

3. befuzorro

befuzorro Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    beslenmeme pek dikkat edemediğim ve izmirde fuar nedeniyle müşterilerle sürekli rakı içtiğim için açıkcası tartılmaya korkuyordum ancak bugun tartının önünden geçerken bir bakayım durum nedir dedim ve kahvaltı yaptıktan 1 saat sonra 73.8kg çıktım önce şaşırdım birde beli kontrol edeyim dedim oda 91.2-3 cm çıktı.

Bu ürünü düzenli beslenmeyle kullanıldığında çok çok iyi bir sonuç alacağınıza inanıyorum.Benim beslenmeye dikkat etmeme rağmen iyi denilebilecek sonuç almamın nedeni cardioları çok aksatmamam.

terkiflimak ve zigbog bunu beğendi.
  4. cadeterturk

cadeterturk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bende bu ürünü 3 günden beri kullanıyorum tatil dolayısıyla spora da pek zaman ayırdıım söylenemez sadece evde şınav mekik yarım saati geçmiyor günde ona rağmen 1.5 -2 k,lo verdiğimi söyleyebilirim fakat kutusunda da belirtmiş ağır bi ilaç doktor kontrolunden geçmeden içmeyin diye şahsen benim metabolizmaya ağır geliyor baş dönmesi çarpıntı titreme sonrasında terleme gibi garip etkileri oluyor.kullanmadan önce bunlara dikkat etmenizi öneririm fakat artı olarak aşırı enerji verip,aşırı tok tutuyor .1 hafta daha kullanıcam tamam güzel kilo verdiriyor ama bunyem alışmaz aynı tepkileri vermeye devam ederse kullanmayı maalesef bırakıcam..

5. angeleye

angeleye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kasmaya gerek yok hocam, fazla kilodan daha tehlikeli oluyor bazen bunların yan etkileri.. piyasada tonla ilaç var kullanılabilecek.. yarısını verdirsin ama sağlıkla oynamasın...

6. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Arkadaşlar ilaç nerden karıştı konuya? Eğer konu OxyELITE Pro ise, ilaç değil supplemen'dır ;)

7. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    zigbog, benim elime yarin gececek. Definisyon programi ile kombine edecegim onumuzdeki iki ay. Malum evlilik oncesi sixpackleri cikarmak lazim balayi resimleri icin. Ileride cocuklarimin baba senin niye balayi resimlerinde gobegin sarkmis demelerini istemiyorum :).

Izlenimlerimi buradan paylasacagim.

zigbog bunu beğendi.
  8. un_i

un_i Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bu suplement ten bende sipariş verdim 2 kutu lipo 6 black kullandım etkisi 0 ... bide bunu deniycem ...

9. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Alemsin ya valla sabah sabah güldürdün beni.

aneximandros, yanlış hatırlamıyorsam sen yağ yakıcılara pek sıcak bakmıyordun. Hatta ben de senden etkilendim yağ yakıcılardan soğudum artık kullanmayı pek düşünmüyorum :D

10. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    snypherine var içinde, beta ve alfa agonist, ama etkisi az olarak. bana kalırsa bu tip ürünler yerine ventolin deneyin. birşeyin ucuz olmsaı kötü olduğu anlamına gelmez. mucizeler aramayın etrafta, bu gücü kendinizde bulun.

11. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Evet, aslinda sicak bakmiyorum, dogru hatirliyorsun. Ama kotu bir huyum var, her yeni cikan seyi de denemek istiyorum. Madem reviewleri bu kadar iyi, ben de en kotu paraciklarimi heba ederim diye dusundum. Nasil olsa ilk heba olan supplement olmayacak, o liste bayagi bir uzun :). Nanovapor'i bitireyim diye ne cektigimi bir ben bilirim.

Isin eglenceli kismi bir yana, onumde belirli bir tarih ve yag orani hedefi oldugu icin, yag yakici kullanmayi goze aldim. Muhtemelen icindeki kafein yuzunden basim agriycak, ellerim titriycek, geceleri uyuyamayacagim, terleme, kalp carpintisi da cabasi.

zigbog bunu beğendi.
  12. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir

Aneximandros hayırlı olsun evlılık.. :)

aneximandros ve zigbog bunu beğendi.
  13. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
  14. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Bende Sipariş ettim haftaya elimde inşallah..Hydroxycut hardcore ile baya kilo verdim bu 1.5 - 2 ay arasında.. Şimdide bunu denicem.Kullanan arkadaşlar haftalık yorumlarını ölçülerini aksatmazsa iyi olur. (=

15. liah78

liah78 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar acaba 1 kutu kullanıp 2.kutuya baska bı yag yakıcıyla devam etmek daha mı iyi yoksa 2.kutu da aynısı olması daha mı iyi.vucudu sasrtmak mı gerek alısınca sankı bıraz yavaslıyor kılo verme durumu ...aynı maddeler oldugundan sanırım..yoksa yanlısmı dusunuyorum.aksıne 2.kutuda mı etkısını dahada arttırır.ben ona gore sıparıs vermek ıstıyorum da.1kutu hydro 1 kutuda bundan mı versem acaba fıkırlerınızı paylasrsanız sevınırım

16. liah78

liah78 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar cevap veren yok mu.
    bu ilacın kullanımı hakkında bılgısı olan var mı pekı.sizce yanında nasıl bır dıyet uygulanmalı daha verımlı bır sonuc alabılmek ıcın

17. Danadanadan

Danadanadan Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar,
    Forumda daha yeniyim. Bu zaman dilimi icinde diger konulari da inceleyip fikir sahibi olduktan sonra, su anda kullanmakta oldugum bu OXYELITE pro ile ilgili bu konuyu gordum. Kendi izlenimlerimi anlatacagim.
    Nisan sonunda 1 haftalik is seyahatim esnasinda GNC'den aldim bu urunu. Daha once de hic arastirma firsatim olmamisti. Yaklasik 2,5 aydir salona gitmekteyim ve 123kg'den su anda 114kg inmis durumdayim. Ama hemen belirteyim ki oxyelite kullanmaya baslayali 2 hafta oldu sadece. 2 hafta icinde 4,5 kg verdim. Kullanim seklim de soyle. GNC'den aldigim Pro Performance CLA var her gun 3 ogun yemek esnasinda 1'er jel tablet aliyorum. Oxyelite ise sadece antrenman gunlerimde (Haftada 3 gun) antrenman oncesi 2 adet CLA ile birlikte 1 adet aliyorum. Yani simdiye kadar 6 tablet kullanmisim. Termojenik etkisi mukemmel. Cardio esnasinda ter patlamasi oluyor ve biseyler hissediyor insan bunu farkedince de sıkıcı kardiyoyu unutup daha da uzun kardiyo devam edebiliyorum. Aslinda daha 2 hafta oldugu icin cok da belirleyici bir etkisi var mi emin degilim. Diyet yapmiyorum arkadaslar sadece yedigim porsiyonlari yariya indirdim. Herseyden yemeye devam ediyorum azar azar. Ucmak yok. Bir de tam kontrollu diyet yapsam ne olacak acaba? :)

batgun bunu beğendi.
  18. liah78

liah78 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hangı gnc acaba turkıye de kı degıl galıba degıl mı

19. Danadanadan

Danadanadan Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Hayir arkadasim ABD'den almistim.

20. batgun

batgun Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar kullananlar yorumlarını yazabilirmi?Şu an 9.1 puan ve 300 ün üzerinde oylaması var.diğer yağ yakıcılara göre inanılmaz bir puanlaması var

Sayfayı Paylaş