Ultimate Massive Whey Gainer

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

96,6%
  2. orta karar

2,7%
  3. başarisiz

0,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    bende aldım ama...

merhaba arkadaşlar bende bu üründen aldım. internet üzerinden (******) den. merak ettiğim bana gelen kutunun kapağını açtığımda altında koruma bandı yoktu. üründe bir sorun varmıdır, sizce sizin aldığınız ürünler de böyle miydi. teşekkürler......

2. gurseshalil

gurseshalil Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    osmaniye
    selam hernan77, gerçekten güzel bir noktaya değinmişsin. ultimate massive gainer daki koruma jelatini türkiyeden aldıklarında yok. fakat yurtdışından getirttiklerimde var. nasıl oluyor anlamıyorum. acaba hangisinde problem var. yoksa ultimate nutrition ambalaj mı değiştirdi.

3. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    cevap geldi

şüphe üzerine aldığım siteye mesaj attım gelen cevap:

merhaba,

Massive Whey gainer da kapak kilitli kapaktır, siz kapağın kilidini kırark açmış olmalısınız kapak çevirerek açılmıyor.
    Haklısınız ülkemizde yasal yollarla geitirlen ve satılan ürünlerin kat kat fazlası kaçak ve daha da kötüsü sahte mallar şeklinde. Bu durumda müşterinin sağlığı da ciddi şekilde tehlikeye atılmakta.Gösterdiğniz hassasiyet için teşekkür ederiz. Bu tür ürünlerde iki türlü paketleme var, ya kapak çevrilerek kolaylıkla açılıyor ve altından koruma bantı çıkıyor veya kapak çevrilerek açılmıyor, kilitli kapak, yani kapak etrafındaki şerit koparılarak ancak kapak açılabiliyor bu durumda altında koruma bantına gerek yok.

iyi günler,[/i]
    bana gelende kilitli kapaktı şüpeye gerek yok herhalde......[/b]

4. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Bu urunun sadece vanilyalisi mi var ?

5. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    ben bu ürünün 5 ıb olanın almanyadan gelicek olan akrabama aldırttım.fiyatı 27 euro.inşallah işime yarar

6. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Pardon yanlış yazmışım.4,4 IB olanını 19 euro ya getirttim.Ürün gerçekten çok iyi. ;)

7. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Türkiyede sadece Vanilyali ve Cikolatalisi var..

8. serdarserhat

serdarserhat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    spor ile uğraşmıyorum, ek besin olarak kilo almak için sizce gain fast mi yoksa ultimate massive whey gainer mi kullanmalıyım?

9. antisecret

antisecret Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar sporla uğraşmayanlar içn sadece kilo aldırıcı tavsiye edeceğiniz bir ürün var mı?

bende Ultimate Nutrition Massive Whey Gainer 2 kg aldım .fakat önereceğiniz başka bir ürün olursa bunu iade etmeyi düşünüyorum.

yardımcı olursanız sevinirim

10. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Makarna yiyin, paranızı harcamayın boş yere. İlle de kullanacağım diyorsanız da Whey Gainer değil, Weight Gainer alın. Bu üründe karbonhidrat : protein oranı biraz farklı. İçeriğindeki karbonhidrat kompleks mi, basit mi o da var tabi. Kompleks ise kullanabilirsiniz. Ben kullanmadığım için bilmiyorum malesef.

11. antisecret

antisecret Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yardımlarınız için teşekkürler .
    fakat bu(Ultimate Nutrition Massive Whey Gainer)ürün mükemmel
    bir haftada 2 kilo aldım .
    muhteşem bişi

12. Siyah59

Siyah59 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    yağ oranında artış oldumu,vücuduna nasıl bir etki yaptı

13. ulrich

ulrich Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    tebrikler fakat spor yapmadığın için bu aldığın kiloları 2-3 ay içinde çok büyük bir ihtimalle verirsin :(

14. antisecret

antisecret Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    boyum 1.82 kilo 58 di .bu gainer le 62 kilo oldum 2 haftada bitti zaten.ve zayıf olduğumdan zaten pek bişey belli olmuyor.

ama kalıteli bi ürün tavsiye ederim

15. ulrich

ulrich Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürünü sadece antremandan önce enerji verici olarak kullanıyorum. Antreman sonrası amino alıyorum, sizce bu yaptığım doğru mu? (Vücuda çok supplement yüklemek istemediğimden böyle bir şey deniyorum)

16. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0

Antrenman sonrası da karbonhidrat desteği almak faydalıdır. Eğer ek besin yüklemesinden çekiniyorsanız, kullanım oranını bölün. Spor sonrası kullanımda gerekiyor, karbonhidrat spor sonrası da gerekli...

victor1 ve ulrich bunu beğendi.
  17. Siyah59

Siyah59 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu ürünü yaklaşık olarak 1.5 ay kadar kullandım. başladığımda 72 kilo idim, bittiğinden ise 74,3 kg oldum. günde sadece 1 kere ve ikiye bölerek kullandım. şeker oranı 42 gram ve bence çok yüksek. almadan önce bunu fark etmedim. şeker oranı daha düşük bir gainer almanızı tavsiye ederim. suda çözülümü kolay, sütle biraz daha zor oluyor ve topak halinde kalabiliyor. her gainer gibi yağlanma yapıyor. çalışmalarınızda başarılar.

victor1 bunu beğendi.
  18. cece2

cece2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sizce bu ürünümü almalıyım pure mascle carbs mı ? (kilo almak için) bb salonuna gitmiorum.ama basketbol we yüzmeye gidiyorum.

19. victor1

victor1 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknik SErvis Experi
    Yer:
    istanbul- BAYRAMPAŞA
    işine yaramamış olsada ürünler sağlık açısından test edilmiş ürünler.bu tarz urunler spor ile beraber kullanılması gereken şeyler,***Bu tip ürünlere vucud cevap vermıyorsa, Doktor kontrolune gırip sıkıntının sebeplerini araman gerekir. vucut kan - Hormon vs testi yapılarak metobolızma ile ilgili tıbbı değerlendırmeden geçmen doğru olacaktır. Bu tip ürünler bır anda harıkalar yaratamaz, ama uygun şartlarda zamnla istediğimiz verimi sağlayabılırız.

20. sayter

sayter Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba forumda yeniyim...okunması gereken çoğu şeyi araştırıp ondan sora soru sormayı yeğledim :) öncelikle bu ürünle başladım, fakat sorum şu ki içinden çıkan ölçek kaç gr?
    ve günde kaç gr almalıyım...firmanın önersine göre 165 165 330 gr almalıyım..antreamn öncesi ve sonrası olmak üzere...içinden çıkan ölçeğin kaç gr oldğunu kestiremedğm içn, antreman öncesi 2 ölçek, antreman sorası 2 ölçek, yatmadan da 2 ölçek aliyorum...eğer hesabım doğruysa ölçekte 45 gr a yakın varsa 45x6 dan 270gr aliyorum...tavsiyeleriniz nelerdir...1.83 boy 62 kilo var...(önceden 7 ay düzenli aralıksz, supplementsz yaptm bıraktm)

Sayfayı Paylaş