Ultimate Massive Whey Gainer

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

96,6%
  2. orta karar

2,7%
  3. başarisiz

0,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Kilo Alma Enerji
    Performans
    Yağlanmadan Büyüme
    Kas Büyümesi
    Protein Sentezi
    Dayanıklılık
    Yeni formül ile geliştirilen MASSIVE WHEY GAINER şimdi tüm diğer kilo aldırıcılardan farklı özel bir formüle sahiptir. Yağlanmadan kilo almak için karbonhidrat–protein oranının 2:1 olduğu yüksek kalorili bir formüle gereksiniminiz vardır. MASSIVE WHEY GAINER her porsiyonda 93g karbonhidrat–55g protein içeriği ile size bunu sağlar. Proteini sadece yüksek kaliteli hayvansal protein olup soya içermez. Karbonhidratları sadece kompleks karbonhidratlar (glukoz polimerleri) ve saf kristalize fruktoz olup çoğunluğu basit şeker olan diğer kilo aldırıcılardan çok farklıdır. Vitamin ve minerellar ile desteklenmesi vücudunuzun daha sağlıklı ve güçlü olmasına ilave katkı sağlar. Her yaşta her zaman kullanılabilir. Sadece yaş ve kullanım amacına göre dozajın ayarlanması gerekir.

Bileşenleri:

Whey protein, glukoz polimerleri, kristalize fruktoz, vanilya aroması, askorbik asit, vitamin A, niacinamide, calsium pantothenate, vitamin D3, riboflavin, vitamin E, thiamin mononitrate, pridoxine hcl, vitamin B12, folik asit, biotin.

Doz:

Kullanım miktarı kullanım amacına göre değişir. Sporcularda antreman günlerinde antremandan 30-45 dk önce 4 ölçek (8 kaşık) 533ml (3 bardak) sıvı ile karıştırılarak alınmalı ve aynı karışım antremandan bir saat sonra tekrarlanmalıdır. Çalışma olmayan günlerde bu karışım sabah ve akşam alınmalıdır. Sadece kilo almak isteyenlerde günde üç kez 2 ölçek (4'er kaşık) 250ml sıvı (büyük bir bardak) ile karıştırılarak alınabilir.

Analizi : 1 Porsiyon (165 gr) 100 gr İçinde
    Enerji Değeri 628 kcal 380 kcal
    Protein 55 gr 33 gr
    Karbonhidrat 93 gr 56 gr
    Yağ 4 gr 2.4 gr

Amino Asit Profili: 1 Porsiyon 100 gr
    L-Glutamik asit 9276 mg 5622 mg
    L-Isoleucine* 3390 mg 2055 mg
    L-Leucine* 7020 mg 4255 mg
    L-Lysine* 5826 mg 3531 mg
    L-Methionine* 1127 mg 683 mg
    L-Phenylalanine* 2116 mg 1282 mg
    L-Thrytophan* 1403 mg 850 mg
    L-Valine* 2626 mg 1592 mg
    L-Arginine 1003 mg 608 mg
    L-Cystine 2024 mg 1227 mg
    L-Histidine 1127 mg 683 mg
    L-Threonine* 2294 mg 1390 mg
    L-Tyrosine 1889 mg 1145 mg
    L-Alanine 2778 mg 1684 mg
    L-Aspartik asit 5641 mg 3419 mg
    L-Glycine 1038 mg 629 mg
    L-Proline 2273 mg 1378 mg
    L-Serine 2149 mg 1302 mg

* Temel Amino Asitler

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Şubat 2017
  2. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Vücuda şeker yüklemekten ve aşırı dozda vitaminden başka bir fayasını görmedim. Sonuç alamadığım bir ürün.

3. mixtape

mixtape Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    malatya
    sAĞLAM

Bence sen sadece bundan medet ummuşsun yani ben bunu ierim kilomu alırım kas yaparım bunlar adı üzerinde suplements ek besin ürünleri normal beslenme programının yanına alacaksın 6 öğün ara öğünlerde gainer kullanman gerekir

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    weight değil whey gainer..

weight değil whey gainer..(firma böyle demiş)

bende kullandım bu üründen yakın zamanda ve 2:1 whey protein katkılı olduğunu unutmayalım..belkide enaz şeker yüklemesi olan gainer budur..Alperen belki başka bir üründen bahsetti..

ha buarada saydam ürünün kutusundada whey gainer yazar..başlığı düzeltme şansınız varsa fark belli olacaktır..
    bende alırken internetten weight gainer sanarak bir bundan birde hardline bipro protein aldım kombine yaparım diye fakat ultimate bitene kadar proteine başlamadım zaten protein içeriyor..biproya yeni başlayabildim..

2kg bana 15 gün ancak yetti..firmanın önerisinin yarısını kullanmama rağmen..birdaha weight gainer alırsam 4 kg dan aşağı almam :D

5. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    yorumlarda olmasında fayda var diye 2.msjı eklemek zorunda hissettim..
    süt ile karıştırıldığında pütürlenme oranı , yüzeyde birikme oranı oldukça yüksek..mikserde dahi..ama içerken çok sert bi etki yapmıyor bu..
    tadı gayet hoş ve tatlıda aslında..rahat bir içimi var..
    buarada kutunun içinde ölçeği var aynen diğer markalarda olduğu gibi altları karıştırınca bulunabiliyor..:)

6. Rudi_guern

Rudi_guern Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    optimum serious mass ve bcaa powder 5000 hakkında yardım?

merhaba Bu formda yeniyim ve body de yeni sayılırım.
    body building.com dan baktığım kadarıyla optimum markasının güvenilir olduğuna karar verdim ve gainer olarak serious mass ve amino olarak da bcaa 5000 powder ı seçtim.
    Bu ürünleri kullanan var mı?
    bilgi alırsam sevinirim.teşekkürler

7. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Re: optimum serious mass ve bcaa powder 5000 hakkında yardım

öncelikle foruma hoşgeldin..fakat tabi bu sorunun muhatabının bu konunun olmadığının farkındasındır sanırım..supplementler ile ilgili forumda https://www.bodyforumtr.com/forum/viewforum.php?f=19 linkinde soruna daha rahat cevap alabilirsin..
    buarada supplement arşivi isimli bu bölümde zaten ürünler hakkındaki tecrübe ve edindiğimiz bilgileri paylaşıyoruz..bodybuilding.com ile ürünün güvenilirliğinde net sonuca varılacağını sanmıyorum..

konunun sapmasını da istemiyorum..konumuz Ultimate massive whey gainer..

8. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Ultimate Massive Whey Gainer'ı benim bir arkadaşım kullanıyordu, çok memnundu; diyetim bitsin ilk hedefim bu ürünün bir kutusunu 1 haftada bitirmek :).

Not: Hepsiburadadaki reklam yorumları gibi oldu

9. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    :lol: :lol: :lol:

10. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    Blitzs steroid mi kullandın.Göğüs uçların çok kötü bence nolvadex kullanda o göğüs uçlarının şekli düzelsin.massive whey gainer vitamin açısından iyidir.Sizi bilmem ama bu işi pro. yapan biri olarak bu ürünü önermiyorum.paranıza yazık olur...

11. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bu işi pro. yapan biri olarak neden önermiyorsun bu ürünü..nesi eksik..kullanmak isteyenleri aydınlatırsan seviniriz.. buarada Blitz jinekomasti ameliyatı olmuştu sanırım göğüs uçlarına sebep o diye düşünüyorum..

12. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Steroidlere elimi sürmedim bugüne dek, uızun süre de elimi sürmeyi düşünmüyorum, sınırlarıma geldiğim zaman tekrar bu konu gündeme gelir. Jinekomasti ameliyatı oldum, jinekomasti tatsız bir ergenlik hatırası :cry: .
    Whey Gainer'ı önermeme sebebin nedir? Alternatif ne olabilir?

13. gurseshalil

gurseshalil Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    osmaniye
    selam,
    arkadaşlar, şimdiye kadar kullandığım en iyi kilo aldırıcı diyebilirim. içerisindeki zengin oranda zaten direkt olarak fiyatına yansıyor. kesinlikle tavsiye ederim. fakat benim dikkatimi çeken birşey var. türkiyede satılanlar ile avrupada satılanların plastik kutuları biraz farklı gibi.

14. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    valla arkadaşlar, bende uzun süredir bu işi yapıyorum. Formumlara pek bakamıyorum ama daha sık bakacağım. Ben 2 kutu whey protein kullandım. Bu üründe de kullanmıştım ama kilo alamamıştım. Program aynı, ögünler aynı. Whey protein(glutaminli)+creatin bunlar bana kilo aldırdı... Benim vücut kilo aldırıcılardan faydalanamıyor ozaman :)

15. alew®

alew® Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    kayseri
    arkadaşlar meraba ben bu ürünü sadece kilo almak için kullanmak istiyorum kas falan önemli deil:) sizce nasıl kullanmalıyım yada kullanmalımıyım ne dersiniz

16. CURL

CURL Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    daha önceki mesajlarını da okudum. sanıtrım 45 kilosun. Spor yapmıyorsan kullanman lüzumsuz. Makarna ve pilav senin için daha uygun olur.

17. alew®

alew® Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    kayseri
    onlarda işe yaramıyo:)))

18. CURL

CURL Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    baştan vazgeçmişsin zaten. evet belki de haklısın; ömrünün sonuna kadar "el kadar" bir kız olarak kalıcaksın.

Bak alew, ikimizin elinde birer bardak olduğunu düşün. Benim bardağımdaki içecek çok leziz diyelim ve sen de bundan istiyorsun. Ancak senin elindeki bardak ağzına kadar suyla dolu. Benim leziz içeceğimi seninle paylaşabilmem için senin su dolu bardağını boşaltmam lazım. Yoksa senin bardağın taşar ve bu içecekten faydalanamazsın.

Umarım dediklerimi anlamışsındır.

19. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    sadece kilo almak için zaten çokta doğru bir ürün değil..malum whey protein katkılı bir weight gainer bu ürün..ağır spor yapmıyorsan protein katkısı fayda dan çok zararda verebilir fazla kullanmaya kalkarsan.
    en iyisi kaliteli ve karb.seviyesi daha yüksek bir weight gainer kullanman.

arkadaşların dediği gibi spor yapmıyorsan genetik yapına bağlı olsada kilo alman daha zordur..bunu aşmak için spor yapıp düzenli beslenmen gerekebilir..buaşamada metabolizman hızlı seviyesini kaybedecek ve daha da yavaşlayacak bu şekilde aldığın kilolarıda kolayca vermeyeceksindir.

20. serte

serte Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar, bu ürünü internetten sipariş vererek aldım, daha elime geçmedi benim sorum bu tür ürünlerin yan etkileri neler, zararları varmı? katalogta yan etkilerden hiiç bahsetmiyor da.

Sayfayı Paylaş