Ultimate Isocool Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. başarili

95,9%
  2. orta karar

3,4%
  3. başarisiz

0,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 35 üye.
  1. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ben her zaman karısım seklınde kullanıyorum.sut mutlaka ıcerıgınde vardır.yalnız vucuda nekadar hızlı karısmasını ıstedıgıne gore bu kullanım degısır.su ile alırsan daha hızlı karısır.

2. C666

C666 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    isocool u internette hiçbiyerde bulamadım. başka bi markaya yönelicem bu durumda. ****** de aynı markanın başka bi ürünü var. bunu alsam çok bişey farkeder mi?
    Ultimate Nutrition
    Prostar Whey Protein, 907gr
    http://www.******.com/images/10479/50.jpg[/img]

3. FoRSaKeN

FoRSaKeN Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Bu gün antreman esnasında hem hocam hem de arkadaşım, bundan bulmuş 1-2 porsiyonluk. Fena değil içerik bakımından, acemi olan fikrimce. Tadına baktım gerçi Elmalı yı herkez beyenmiyor ama fena değildi :D bir yudumdan anladığım kadarı ile :)

4. nokya6260

nokya6260 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    mrb arkadaşlar. aranıza yeni katıldım.

bu ürünü ankarada nerelerde bulabilirim? yardımcı olurmusunuz lütfen.

5. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ıso cool yanılmıyorsam bir sitede satışta.diğerlerinde kalmadı.buna muadıl olarak aynı markanın whey proteını,ıso pure yada hard lıne bi pro kullanılabilir.

6. big-dog

big-dog Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    şu anda elmalısını içmekteyim ve berbat bir tadı var.içeriğine baktığımızda oranlar gayet güzel bitince kutu gelişmeleri bildirirm tekrar

7. HaX7

HaX7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu ürünü ağırlık antremanlarından sonra meyve suyuyla içiyordum fakat 3. günden itibaren hayalarımda bir ağrı başladı anlam veremedim. sonraki dönemlerde de sınavlarım dolayısıyla spor yapamadım ve şimdi yeniden başladım.

kutu hala duruyor ve ben bu ürünü yeteri kadar protein alamayacağım günlerde kullanacağım ama hayalarımdaki muhtemel ağrıdan çekiniyorum ne yapmalıyım ?

8. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    arkadasım bır doktora gorun ama proteınden sorun olcanı sanmıyorum zaten yaa tozla yada gıdadan her turtlu alıyosun proteını sen bır doktora gorun

9. HaX7

HaX7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ağrı devam etmiyor işte sadece isocool kullandıkça oluyor.. kullanmayı bıraktıktan 1 gün sonra ağrı geçiyor.

şuan da ağrım çünkü kullanmıyorum.

10. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bilimsel acidan sizin dediginiz imkansiz, doktora görünün ve nedenini ögrenin.

11. HaX7

HaX7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tavsiyeleriniz için teşekkürler ağrı devam ederse mutlaka doktora görüneceğim.

12. Paul

Paul Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar selamlar ben bu urunu aldim biraz arastirdiktan sonra sizce nasil kullanmaliyim ? haftada 3 gun spora gidiyorum. gitmedigim gunlerdede almalimiyim yoksa sadece spor yaptigim gunler mi kullanmaliyim ayrica kullanim sekli gunde kac defa olmali bilgilendirirseniz memnun olurum.

13. KD

KD Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    selam beyler isocoolu gercekten tavsiye edermisiniz? aklim Optimum Whey %100de kaldi ama o urunu bulamadim maalesef ellerinde isocool oldugnu soylediler size danismadan almak istemedim ne dersniz hocalar
    1 senedir bu sporla ilgileniyorum bayagi bi ev calismasi yaptim ancak zayif denecek kilodayim su aralar mideyi zorlamaya karar verdim bu urunle birlikde uygunmudur

14. Gentleman

Gentleman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Güzel bir ürün, ben al ve kullan derim.

15. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    kilo alma sıkıntısı içinde olduğun için bence ıss research kullansan kendi adına daha faydalı olacaktır.senin yapındakiler için sıfır yağ ve karbo yuzdesıne sahıp urunler bence avantaj olmaktan çıkıyor.ıss research mix bir urundur.

16. KD

KD Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    tavsiyeleriniz icin tesekkur ederim. issyi arastiracagim

17. eckoo

eckoo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben diyeteyim diyet esnasında günde 4 öğün alsam et yemeden bi faydası ollurmu yani kas yakımını en aşağı indirmem için faydası olurmu teşk.

18. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    diyettesin diye suplamentlere yuklenmek hata olur.yediklerine dikkat etmen daha onemli.

19. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    su ana kadar kullandıpım en basarılı tozlardan biri..
    söyleki; diğer orta sınıf tozlar kas kütlenizi korumanıza yardımcı olurken, isocool doğru kullanım ve sıkı idmanla birlikte gözle görülür gelişmelere yol açıyor.. (kendi tecrübem bu yönde)

lezzeti konusuna gelince..
    bazı arkadaşlar bu ürünün içiminin zor oldugunu belirtmiş..
    ben vişneli olanını (berry) kullandım ve tadından gayet memnun kaldım..
    mesela hardline'ın yoğun şekerli çilek veya muz aromali ürünlerini bir süre kullandıktan sonra bıkkınlık gelirken, bu üründe böyle bir sorun yaşamadım ve lezzeti de baya hoşuma gitti..
    (tadı first vişneli sakızın aynısı diyebilirim)

eleştireceğim tek noktası ise shaker ile karıştırdıktan sonra acaip köpürmesi.. rahat içmek için ya köpükleri üstten alacak ya da köğüğün sönmesini bekleyeceksiniz.. mesela hardline ürünlerinde bu sorunu hiç yaşamadım..
    tahminime göre ion-exchange ürünlerde ince toz tanelerinden ötürü köpürme yapması kaçınılmaz oluyor.

20. SVT3

SVT3 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ANKARA
    Selamlar,yaklaşık 8 aydır bu sporu yapıyorum.Şimdiye kadar sadece doğal yollarla beslenerek bu işi götürdüm.Fakat beslenmemin yetersiz olduğunu ve iş hayatı sebebiyle çok etkin bir beslenme uygulayamadığımı düşündüğümden Ultimate Isocool protein tozu aldım.Kullanım olarak herseferde 26g tozu 200ml süt veya suya karıştırılarak alınması gerektiği yazıyor.Benim sormak istediğim bu 26g neye denk geliyor ölçü olarak.Ben 1 bardak süte(1 kahve kupası) bir tatlı kaşığı kadar atıyorum ve antremandan 1 saat önce ve antremandan eve döner dönmez(yaklaşık 20 dakika sonra)içiyorum.Ayrıca antremandan sonra bunun yanında 3 yumurta beyazı yiyorum.Ayrıca sabahları 3 yumurta beyazı ,peynir ve yoğurt yiyorum,öğle ve akşamları elimden geldiğince et,tavuk,balık,baklagiller ve pirinç,bulgur,makarna yemeye çalışıyorum.Boyum 1.78,kilom 73.Sizce bu uygulama iyi sonuç verirmi veya doğrumu. Sevgiler...

Sayfayı Paylaş