1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

TuGhAn 1.5 yıllık gelişim

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve TuGhAn tarafından 5 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 46 üye.
  1. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    arkadasım beslenmeni arttır bence. yanlıs anlama ama bir bucuk yıl için bunlar az.

2. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    ABİLER SELAMLAR..

BENİMDE VÜCUDUM TuGhAn GİBİ BOYUM 1.70 VE54KG 17 YAŞINDAYIM BANA BURDAKİ ABİLER ÇOK ŞANSLISIN DEDİLER BEN DAHA BAŞLAMADIM SPORA EVDE BAŞLADIM ÖN KOL YAPTIM AZDA OLSA AMA BİLEKLR FELAN İNCE KİLO ALMAIYORUM TuGhAn GİBİ ÇÜNKÜ ONUNDA YAPISI ECTOMORF BENDE ÖLE ama sizin çoğunuz MEZOMORF (http://www.acrorun.com/forums/index.php?topic=681.0) ...
    PROTEİN TOZU ALCAK DURUMUM FELAN YOK OKULLAR BAŞLAYINCA SALONA YAZILCAM NASİPSE BAKALIM NE OLUCAK SİZCE NAPMALIYIM?HE BİRDE 2 BARDAK PİRİNÇ DERKEN PİLAV MI OLUYOR?

SAYGILAR

3. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    1.5 yıla göre az gelişme var

4. Yilmaz02

Yilmaz02 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Vucut iyi. Sırt kasları nasıl gelistirdiniz?

TuGhAn bunu beğendi.
  5. loveofbody

loveofbody Yeni Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    ilk fotonda golluma benzemişşsin valla :D ...... ayrıca müthiş bi gelişme göstermişsin kolya gelsin başarılar....

TuGhAn bunu beğendi.
  6. erdinç

erdinç Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    çokkilolu vücuttan iyi vücut yapanlar bence istisnadır kafanı bence oraya takma genelde atletik yapılı vücutlar daha iyi gelişir kilo alıp vermeyi daha iyi düzenlerler çok sıkı beslenir anteranman performansını arttırabilirsen bence rahat kiilo alırsın herkes çok farklı konularda dertli bende kilo veremiyom mesela bu işin püf noktası irade ve azimdir başarılar

TuGhAn bunu beğendi.
  7. eliasodd

eliasodd Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum ilk fotograflarınla farka baktım ve seni tebrik etmekten baska birşey gelmiyor aklımdan. Ben şu an senin ikinci fotograftaki halin gibiyim, 55kg ile baslıyorum bu inşaata, bu durumları bilmeyenler anlayamazlar zorluğunu. Muhteşem bir iş başarmışsın emin ol.
    Normal bir vücut ile bu yola çıkmak kolaydır. Spora gider gelirsiniz. Ama bu hallerde insanın sürekli direnci, cesareti kırılır. Sürekli "olmayacak" der durur. Spora gidersiniz, insanlar "aa hiç belli olmuyor" diye konusurlar. Zayıflığı yaşamayanlar bilemez bu durumu.
    Seni, kararlılığını ve azmini imrenerek görüyorum.
    Tebrikler.

TuGhAn bunu beğendi.
  8. mr.gaga

mr.gaga Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ilk fotograf gerçekten ürkütücü. fakat sonra ilkine göre toparlanma olmuş. ama yinede ilk fotograf ürkütücü. aslen afrikalımısınız ?

9. TheSingleWolf

TheSingleWolf Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Adana
    yaşını bilmiyorum ama kardeş diye hitap edeyim...kardeş çalışırken sürekli su tüketimi yap diğer forumdakilerin dediği gibi yemene çok dikkat et...bnmde kiloda sorunum var.. bir türlü alamıyorum çok yesemde evde çalışıyorum salona daha hiç gitmedim zamanım olmadıgı için 7. aydayım halada memnun değilim şuanki halimden...yemeye çok dikkat et

10. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    Ağustos 12'den beri askerdeyim, foruma yazma fırsatım pek olmadı. Son resimlerden sonra 6 ay daha çalışma vaktim oldu ve bu vakitte daha da gelişsem de buraya geldim geleli çok geriledim. Kaç kilo olduğumu bile bilmiyorum ama tahminim 6-7 kilo vermişimdir en az.

Ocak 18'de bitiyor askerliğim. Döner dönmez yeniden çalışmaya başlayacağım umarım en kısa zamanda dönerim eski halime... Kendini zayıf hissetmek neymiş yeniden yaşamaya başladım. Hiç de güzel olmadı benim açımdan..

11. ◄İzM@ЯiT►

◄İzM@ЯiT► Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Kadıkoy
    Bu bodye askerden önce başlamak askerde ciddi derecede psikolojik sorun yaratabilir sanırım :) .. Onca emek verdik hepsi heba oluyor gibisinden. Askerden nerde alacaksın 2-2,5 gr proteini suyu buyu ... İyisi mi herkes askerden döndükten sonra ciddi anlamada baslamalı bu spora :D

12. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    askerden gelincede kısa sürede eski haline dönebilirsin bunu kafana fazla takma.
    spora başlamadan önce çok zayıf yapılı biriymişsin genetik yönden bu bi dezavantaj.ama spor yaptıgın süre içinde gözle görülür bi gelişim saglamışsın 1 sene sonra en iyi oldugun halinden de iyi olabilirsin.

TuGhAn bunu beğendi.
  13. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    İlk baştaki foto somaliler gibi olmuş gercekten :) Ama gelişim güzel defineliği korumussun biraz daha beslenme ile çok daha iyi olabilirsin.Basarılar

14. Mstyy

Mstyy Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    iyi beslenme programı uygulamamışsın 1.5 yılda daha büyük bir vücud oluştura bilirdin ben bu vucuda 5 ayda hiç ek ürün kullanmadan ulaştım. Ama vücudun yinede iyi tebrikler

15. GnCy

GnCy Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Tebrik ederim burda gayret önemli :) Bu arada Ankara da hangi salona gidiyorsun bilgi verirsen sevinirim.

16. atesdagli

atesdagli Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Tebrik ediyorum şu haliniz gelecek için son derece umut verici çok daha iyi olabileceğinize inanıyorum ve görüyorum ki sizde inanmışsınız aslın öbemli olanda bu zaten inşallah hayalinizdeki vücuda kavuşursunuz yeterki çalışma disiplininizden ödün vermeyin.
    ve unutmadan sayın bruce123 ün beslenme konusundaki tavsiyelerine katılıyorum eğer destek gıda denen ürünlerden kullanmak istiyorsanız (supplement) ve bu durum sizi maddi anlamda zorluyorsa doğal beslenerekte pek tabiki istediğiniz başarıyı yakalayabilirsiniz aradaki tek fark zaman açısından olacaktır bence. thums:

17. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    Evet sonunda geldim, askerliği de aradan çıkarmış oldum. Kayıplarım oldu fazlaca ama sanıyorum ki 3-5 ayda eski halime gelebilirim düzgün bir program ve beslenme ile. Gelişmeleri burdan paylaşırım, desteğiniz için teşekkürler...

18. bravehearts

bravehearts Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Nasıl yani :D o kemikle oynayınca içerimi kaçtıhyper_:D

19. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    Merhabalar arkadaşlar, uzun zaman oldu burayla ilgilenmeyeli. Askerlikten yaklaşık 1.5 ay sonra yeniden başladım çalışmaya ve 2-3 ayda eski formumu yakaladım. En son 67 kilo görmüştüm fakat şimdi de araya tatil vs. girince tekrar 65'e düştüm ramazan ayı da fazla kötü etkilemez umarım.

Bundan birkaç ay önce çekindiğim bir fotoyu paylaşmak istiyorum, biraz klasik pozların dışında ama olsun elimde ancak bu var şimdilik :)

20. pr

pr Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    askerden gelince bir tane çektirseydin iyiydi karşılaştırma yapardık... oruç olumsuz etkiler vücudu...

Sayfayı Paylaş