Toz Yok Gelişme Yok

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ardaaaaa tarafından 28 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Ticari Kaygı Varmış Biz Sana Ürün Satmıyoruz Ki Konuyu Neden Açtığını Hâla Anlamış Değilim Kullanmıcaksan Kullanma Bize Neden Söylüyorsun Bunu?

Fth056, Danny Boy, CaglarYildiz ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    Biz sana kullan diye boğazını sıkmıyoruz ki kullanmışın kullanmışın bana zararı mı var ?
    Ayrıca benim veya bir başkasının ne gibi çıkarı olabilir bu işten ?
    antrenman sonrası kaslar hızlı sindirilen proteine ihtiyaç duyar sen bunu karşılayamazsan kas yıkımı gerçekleşir ve ondan sonra onun kolu şöyle filan diye söylüyorsun. Adam kaslarına ve kendisine bakıyor. Ayrıca toza vurmuşun düzenli antrenman beslenme uyku düzenin olup olmadığını nereden bilicem ben ?

Fth056 bunu beğendi.
  3. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    jarhead@ Normal beslenıyorum sabah kahvaltımı ediyorum 4-5 yumurta yemiyorum ama herseyden yeterince yiyorum peynır zehyin yumurta içecek olarak süt yada portakal suyu içiyorum... degisiyor oglenlerı mutlaka pılay makarna salata yıyorum degısıyor aksamlarıda tavuk et mercımek nohut yada fasulye tarzı yıecekler yıyorum aralardada kendımı ac hıssedersem peynır ekmek yapar yerım ozel gunler cerezımı alır yerım cok canım ıstersede fazlak acırmamak sartıyla cıpsmı yer kolamıda ıcerım ....

Yani tamamen doğal besleniyorum yarışmacı değilim kendimi kasmıyorum neyin zarar verecegını vucuduma bılıyorum o yüzden cips ve kola gibi seylerı abartmıyorum ama yınede yer ıcerım kendımı kısıtlamam ılla yemıcem dıye....

Düzenli salona gidip egersızımı yapıyorum 1 yılda olmadı ama belkı 5 yıl sonra 3 aylık tozcu kardeslerıme yetısırım acelem yok ...

4. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Ardaaa 3 aylık tozcuların 40 cm kolu olmaz boş konuşuyorsun tozun o kadar büyük bi etkisi yok Beslenmen Ve Dinlenmen İyi Olmadıkça Büyük Bi Etki Beklenilmez.

Fth056 bunu beğendi.
  5. Kolega

Kolega Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Bur arkadaş bir şeyler kullanıyor belli ama ne :D
    Aga harbi neyin kafası bu :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:10 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:05 ----------

Bak içtiğin kola daha zararlı hiç kolanın içine diş atıp 1-2 hafta ağzını açmadan bekletip sonucu gördün mü yapmadıysan yap dene öyle konuş ozman dinlerim seni :)

Birde arabanın altı zift olunca sana margarin tarzı ürünleri sür gör bakalım nasıl temizliyor :)

Fth056 ve Danny Boy bunu beğendi.
  6. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Pulbiber072@ Ben toz almıyım iyi beslenıyım dinleniyim toz alan arkadasda ıyı beslenıp iyi dinlensin aramızda fark olmayacaksa neden bu tozlara yuzlerce para oduyorsunuz ???

Arada kas kutlesı olarak fark oluyor demem niye rahatsız ediyorki ?

Arkadasım kendısı kullanıyor kesın fark oluyor dıyor onamı ınanıcam size mi ?

7. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Sen Kanser Yapıyor Diyorsun. Sen Ne Dersen De Günlük Protein İhtiyacını Karşılıyorsan Protein Tozu Alman Gerekmez. Ben Kullanıyorum Çünkü Günlük Protein Alımımı Karşılayacak Bi Beslenmem Yok

Fth056 bunu beğendi.
  8. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Evet o arkadaşla aranızda fark olmayacak, hatta bir adım önde olacaksın. İnsanlar bu ürünlere yüzlerce para ödüyor. Çünkü bu insanların işi gücü var, evine gidiyor uykuya kadar 6 saati kalıyor, bu adam 6 saatte hangi ara ne yapsın, hangi ara 100-120 gram proteinini alsın ? İşte orada devreye giriyor protein tozları. Sen günlük 100 gram proteinini alırsın, 150 alman gerekiyordur. Üstünü protein tozundan karşılarsın. Soğan ekmekle mideyi doldurup günde 20 ölçek proteinde içsen, doğal beslenen biri gibi gelişemezsin. Bunlar mucize şeyler değil, besin takviyesi. Cahilliğin lüzumu yok. Öyle zeytinle reçelle herşeyden yeteri kadar yemeyle, ekstra bir emek harcamadan devasa kollara sahip olabilecek olsaydık sokakta kolu -40 adam olmazdı.

Fth056 bunu beğendi.
  9. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Karın kasları ıcın nasıl reklamlarda abuk sabuk aletlere para vermeyıp salonda calısıyorsan beslenmenede dıkkat edip bu vb urunlerı kullanmayabılırsın ;)

10. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Eğer bu soru bana yönelikse şunu ekliyim. Tamamen doğal besleniyorum. Zamanında protein tozu kullandım, hemde öyle böyle değil. Karnım doysun yeter diye düzensiz beslenip ölçek ölçek içtim. Saymazdım bile kaç ölçek aldığımı. Ama hiçte o elinde protein tozu olan dergilerdeki adamlar gibi olmadım, aksine pişmanlık duydum. Belki o dönem adam gibi yemeğimi yesem hiç bir takviye almasam daha iyi gelişecektim. Yani doğru düzgün yemeğini ye, antrenmanını ve dinlenmeni yap. Bunlarda bir problem yoksa gelişmemen mümkün değil. Bunlara dikkat eder 3 sene 5 sene yaparsında gelişemezsin. O ayrı bir konu. Ama daha yolun başındasın.

Fth056 bunu beğendi.
  11. Kolega

Kolega Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Nasihat vericeksen çık sokaklara insanları bilgilendir yazılar makaleler yaz dergilere gazetelere :D

Konuyu nerden nereye getirdin

12. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Benımde vaktım yok calısıyorum su bel bantlarından alayımda oturdugum yerde karın kaslarım calıssın demekle yemek yemege vaktim yok su tozlardan alayımda bugunku acıgımı kapatsın aynı sey gibi gelıyor bana.... DÜZENLİ BESLENME-UYKU-EGZERSİZ ;)

13. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Olmuyor diyorsun ama :) Yazdıkların birbiriyle çelişiyor.

14. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Ne kadar ıkna etmeye calısırsanız calısın sporu gosteris ıcın yanı bır donem kaslı gozukmek ıcın yapanlar toz kullanıyor ve bundan en cok bu ısın ticaretini yapanlar kazanıyor spora yenı yazılım ıkı uc kız tavlayayım bunyelerıne bırebir...

Sağlık ıcın yapan ınsan zaten bu vb nerden yapılmadıgı bellı olmayan besınlerı kullanması çelişki dogurur yaptıgı sporla ....

Ben ne saglık nede gosterıs ıcın yapıyorum vucudumu standart bir düzeye cekıp korumya calısıyıorum ve bunu yapmak ıcınde toz gibi ilave urunlere ihityacım yok tum omrumu bunlara bagımlı olarak geciremem ...

15. mertcx

mertcx Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Cahillik başa bela arkadaş

16. Kolega

Kolega Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Ne güzel ozaman bize niye okadar açıklama yaptırttın okadar da caz yaptın ne oldu anlamadım :D

17. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Neyse daha yazmıcam uyuyucam artık aman sende uyu bak ıyı dınlen toz kullanıp 3 saat uyku yeter dememıstır umarım hocan :)

18. Kolega

Kolega Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Bak sen ne içtin bilmiyorum ama benim hocam felan yok salonada gitmiyorum :)

Kara Kalem bunu beğendi.
  19. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    cahillik gerçekten başa bela

Kara Kalem bunu beğendi.
  20. Kara Kalem

Kara Kalem Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    43
    Madem yorumları dikkate almayacaktın konuyu neden açtın? Doğru dürüst beslenmene dikkat etmemişsin, kolanı ve cipsini eksik etmemişsin sonra neymiş efendim toz kullanmadım diye gelişemedim. Protein tozları vb. ürünler besin desteğidir. Dikkatini çekerim "destek" diyor.:)

Evdeki herkes uyurken sen sabahın köründe kalkıp kahvaltı yapmıyorsan, diğerleri canının istediğini yerken sen tatsız tuzsuz lor peynirini, yulaf ezmesini boğazından aşağı ittirmiyorsan, bacak çalıştıktan sonra salonun merdivenlerini çıkmakta zorlanmıyorsan, biceps çalıştıktan sonra telefonla konuşabiliyorsan bu iş yürümez. Ama tabi sen bunların hepsini yaptın, antremanlarını hiç aksatmadın, kusucak gibi oldun yine çalışmanı bırakmadın, ağzın midene geldi yine yemeye devam ettin. Tek sorunun toz kullanmamandı.

Bırak arkadaşım kandırmayalım birbirimizi.

WStrongest, CaglarYildiz ve ahmet_41 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş