Toplanmayan deri sarkması

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve bayjeey tarafından 8 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Sizce Bu Deri Sarkması Nasıl Gider ?

1. Sporla Toplayabilirsin

66,7%
  2. Ameliyat İle Toplayabilirsin

33,3%
  3. Bu Karın Toplanmaz

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bayjeey

bayjeey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    okuyorum
    Yer:
    yozgat
    Merhaba öncelikle yaşım 17 boyum 176 , bundan 2 sene kadar önce düzensiz bir şekilde spor yaparak ve az yiyerek 15 kilo verdim ve vücudumda karın bölgesinde sarkmalar meydana geldi , son bir yıl içerisinde de gerekse p90x gerekse bodye giderek 3-4 ay da maximum yağ yakımı ve düzenli beslenerek 5 kilo daha kaybettim fakat karın bölgemde nerdeyse hiçbir gelişme 1 gram gerilme olmadı sadece bel ve kalça bölgemden yağ kaybettim , ne yaparsam yapayım karın bölgemde gelişme gözlemleyemiyorum sadece vücudu kıtlığa soktuğumda günde 1000 kalori veya aşşağısını aldığım zaman karnımda içe çökme oluyor birazda toplanmış gibi gözüküyor , bu karın bölgesini ne yaparak toplayabilirim ? gözlemlediğime göre sporun artık pek bi faydası olmuyor karnıma , bu arada şuan 65 kiloyum görüşlerinizi bekliyorum

2. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Dostum liposuction a verecek 3-4bin tl yoksa,cardioyla düzgün yaparsan 6 ayda toplarsın deriyi,max 1 yıl..

abseto bunu beğendi.
  3. bayjeey

bayjeey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    okuyorum
    Yer:
    yozgat
    Pek umudum yok açıkcası artık usandım bir türlü deri toplamıyor kendini acaba daha farklı yollarla ne bileyim az su tüketerek felan ilerleme göstermezmi acaba ? Yoksa istemesemde ameliyat olmak fikri var kafamda hayırlısı . bu arada teşekkür ederim yorumun için

4. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Yaşın genç zamanla toparlanmanı umalım
    Görüntü için ameliyata karşıyım

Sayfayı Paylaş