Tom hardy, (venomu oynayan aktör) natural mi sizce

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve emi1432 tarafından 30 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    bu vücuda ilaç deniyorsa ben bu sporu bırakıyorum.

2. emi1432

emi1432 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    6 7 ay süren yoğun set dönemleri oluyor.Adamlar günde 15 16 saat setteler,bu kadar yoğun dönemde bencede spora pek vakit ayıramazlar.Bu yüzden ilaç kullandıklarını düşünüyorum bende.

3. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    ben tom doğal demiyorum.bu fizik doğal çok rahat yapılır diyorum.zaten çoğu ünlü kişi doping alır ister genç kalmak için hgh alsın ister kas yapmak için rol icabı steroid vursun.

4. emi1432

emi1432 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Peki ne kadar sürede öyle olurum

5. Ömer Alken

Ömer Alken Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Bunlar çok sık sorulan ama cevabı olmayan sorular.Genetik-beslenme-uyku-antrenman sistemi vs. vs. Sonsuz değişkene bağlı.Yapabildiğinizin en iyisini yapıp sonuç beklemeniz gerek.Burada şu kadar sürede olursun böyle yaparsan olursun gibi sözlere itibar etmemek lazım.

6. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    Ben nerden bileyim.

7. emi1432

emi1432 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    niye sert tepki veriyorsun düzgünce bir soru sorduk

8. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    yok ne serti.

9. Despa

Despa Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Fransa
    Beyler aktörlere ilaçlı denmesinin sebebi toplam kas kütlesinin çokluğu ve defineliği vs.. değil. Sebebi değişimlerinin çok hızlı olması yani adam bir rolünde aşırı kiloluysa diğer filmde kaslı ve define olması gerekiyorsa iyi bir antrenör ve doktorlar + dopingle 6 ayda topluyor vücudu misal.(Doping değil sadece yani , çevresinde onu iyi bir şekilde yönlendiren insanlar oluyor gerek antrenman gerek beslenme gerekte doping kullanımı-dozajları açısından)

10. pusat.selim

pusat.selim Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Tom hardy gşbş trapez nasıl yapılır ? Barbel shurg ve revese shurg yapıyorum. Trapezlerim iyi ama çok daha büyük olmasını istiyorum. Nasıl yapabiliriz ?

11. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    https://www.t-nation.com/workouts/building-a-bigger-yoke

Şu yazıyı bir oku. Yazının en sevdiğim cümlesi şu sanırım "Weak people can have big arms but you can't fake a big yoke."

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ömer Alken ve ftck bunu beğendi.
  12. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    hocam özellikle aktörler sanat için veya kariyer için çok çabuk vazgeçiyor sağlığından. bunu çok örneği var amir khan mesela veya stallone. bu admaların film koşulturması içinde o formlara ulaşmaları ve bunları genelde kısa sürede yapmaları steroidlere ipucu bence. christian bale mesela adam bir deri bir kemik makinistte sonra bir bakıyoruz adam kas yığını olmuş batman' de

ftck bunu beğendi.
  13. ftck

ftck Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Bir ayrıntıyı atlamış olabilirim. Yukarıda arkadaşta söylemiş. Bunların steroid olması ayrı, bu formlara steroidsiz gelinebileceği ayrı konudur.

Süreci hızlandırmak için kimyasala bulaşıyorlardır evet ama bu formlarda doğal olarak ulaşılabilecek formlar.

14. madmax29

madmax29 Üye

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    bende konuya salça olayım en iyisi :) kaçırılan bir nokta var bu aktörlerin hepsi düzenli spor yapan ve kas kütlesi olan adamlar. yani bizim kas hafızası dediğimiz şey adamda mevcut. bu yapıya gelmekte 3-4 sene aktif ve düzenli vg ile anca olur. tabi bir arkadaş belirtmiş adamlarda zaten kütle ve kas hafızası var diyelim ki define bir rol geldi hem özel bir kür ve antrenman programıyla 6 ayda makine gibi oluyorlar. ama hepsi zaten aktif süreçte spor yapıyor kimse oturduğu yerden sadece 6 ayda kas yapamaz. aynı şey benim içinde geçerli bu sene 4-5 aydır ciddi diyet yapmıyorum 80 kilo civarı yağlandım ama spora düzenli gidiyorum 3 aylık sıkı bir diyet ve kürle makine gibi tekrar olurum...sanırım mart gibi başlar hazirana kadar yetişirim. belli bir eşiği geçince bu tip geri dönüşler artık normal geliyor insana....

15. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    Ben will smithin kendi ozel tirinda gym gctigini ve vakit buldukca idman yaptigini biliyorum.ama abi hepsinde de kas hafizasi bir yere kadar.

Sayfayı Paylaş