Ben beyza denilen yerden aliyorum 2800 gr mini 25 tl ye aldim haftalik benimki yumurtayida ordan aliyorum 10 tl de o diyelim 30 tane var peynir olarak da mandira peyniri var ondan kullaniyorum kg si 7 yada 8 olsa gerek sutude bimden aliyoruz ve diger yediklerim zaten evin normal alinmasi gerekenler oldugu icin 50 tl haftalik ortalama masraf cikariyor tabi ben 107 kg oldugum icin zayifsan sana daha az cikar