Tavsiye verir misiniz

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve GREGORE tarafından 24 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. GREGORE

GREGORE Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhaba, virüs sürecinden dolayı okullar uzaktan eğitimde bende malum önümüz kış tam kilo alma zamanı diye düşünüyorum. Yaş 21 Boy 172 kilom 57-60 arası bir şey uzun zamandır tartılmadım ama bu aralarda yani. Spor salonuna gitmek istemiyorum virüs dolayısıyla, direnç bandı seti alıcam , antrenman konusunda sıkıntım yok spor bilimleri öğrencisiyim bir çok antrenman modeli var kafamda. Daha önce 6 ay spora gitmiştim 54 Kilodan 63 kiloya çıkmıştım. Kilo almak için normal besleme üzerine gainer almak mantıklı mı yani 250 TL vermeye değer mi yoksa o 250 tlye yine normal besinler mi alayım?

Son düzenleme: 24 Eylül 2020
  2. Skinnyfat

Skinnyfat Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Şahsen gaineri çok gerekli görmüyorum, kendi hazırlayacağınız bir Shake ile de bu is çözülür bence. Yulaf ezmesi, kuruyemişler, muz, lor, fistik ezmesi vb. gibi bir Shake.

3. GREGORE

GREGORE Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    yulaf yemeyi seviyorum ama sindirim konusunda sorun yapıyor bende yiyince baya tok tutuyor beni haliyle daha az acıkıyorum daha az kalori alıyorum, yulaf yerine alternatif ne olabilir shakeler de

4. Skinnyfat

Skinnyfat Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
  5. MrDiyar

MrDiyar Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    DIYAROV ALMAZ
    Doğal besin fark yaratır,gainer önermiyorum.250tl ek besin için iyi bir para.

GREGORE bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş