Tavsiye nox

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Narsil tarafından 28 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Narsil

Narsil Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi günler nox almayı düşünüyorum yaş 18 grenade istiyordum ama ağır gelir mi c4 fa napalm nasıl yardimlarinizi bekliyorum

2. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Fa napalm kullanıyorum şuan etkisi güzel fena deil beta alaninden dolayı yorgunluk çekmiyorum

3. mehmet2576

mehmet2576 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Bu nox ürünlerini tavsiye etmek yanlış olur diye düşünüyorum. Çünkü her ürün herkeste aynı etkiyi göstermiyor. Assault kullanıyordum yorgunluk nedir anlamıyordum ama c4 kullandım bir gram katksını göremedim. Bu nox ürünleri İnsandan insana değişen birşey, o yüzden deneyerek almak zorundasın.

4. CEYHUN AKGÜN

CEYHUN AKGÜN Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Grafik Tasarımcı
    Yer:
    İSTANBUL
    Kreatin içeriğine göre tercih edilmeli. Kreatin olması durumunda ekstra kreatin almaya gerek yok. Arginine olanlarda büyümeye ek katkı sağlar. Kafein oranı yüksek olanlarda belirli zamanlarda vücudu resetlemek ve alışkanlıklarını sıfırlamak için içeriği farklı NOX ürünlerine kaymak gerekli. Bir üründe sabit kalınmamalı bana göre. Kaliteli bir çok alternatif marka var. Ana bileşenlerine bakmalı ve bu bileşenleri diğer ürünlerden alıp almadığınızı kontrol edin.

5. Doğukan-stajyer

Doğukan-stajyer Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Biraz Geç Olucak ama olsun Yaşım 16 Grenade 50 calibre kullanıyorum hiç ağır gelmiyor etkisini bile bazen hisetmiyorum.Sanada Ağır Geliceğini sanmam

6. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş