TANIŞALIM KAYNAŞALIM (Kendinizi Tanıtın)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve FleXoR tarafından 23 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 150 üye.
  1. Bench Press

Bench Press Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel güvenlik görevlisi
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba arkadaşlar. İsmim İlker. 28 yaşındayım. İstanbul'da oturuyorum. Özel güvenlik görevlisiyim. Açıköğretimde okuyorum. Vücut geliştirmeden ziyade fitness ile ilgileniyorum. Sağlıklı yaşam hobim gibi ama ipin ucunu sık sık kaçırıyorum. 185 cm. boyunda 99 kiloyum. İpin ucunu kaçırınca böyle oluyor işte. :) Play station,metal ve rock müzik,basketbol,film izlemek,gitar çalmaya çalışmak ve origamiyi seviyorum. :)

Azi ve FleXoR bunu beğendi.
  2. yabanci

yabanci Yeni Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0

Tam Bftr yakışır hareket;)

Azi ve FleXoR bunu beğendi.
  3. berk_nbdlr

berk_nbdlr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    herkese selamlar arkadaşlar. ben 25 yaşındayım izmirde yaşıyorum uzun zamandır bu sporla aralıklarla da olsa ilgileniyorum. boyum 184 kilom 75 . amacım ileri yaşlarda da fit bi vücuda sahip olup asla göbekli bi amcaya dönüşmemek :)) siteye bi arkadaşın tavsiyesiyle ilk başladığım zamanlarda üye olmuştum ve çok uzun süredir girmiyordum. gördüm ki bu süre içinde çok daha gelişmiş bundan böyle sıkı takipçisi olarak hep aranızdayım. herkese sağlıklı bir yaşam diliyorum...

Azi bunu beğendi.
  4. LuckyS

LuckyS Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar 39 yaşındayım ve Adana da ikamet ediyorum.Spor hayatımı Taekwondocu olarak devam ettirmekteyken içimde hep uhde olan bu spora yaklaşık 4 yıl önce başladım.Aralarda iş hayatımda fırsat olamamasından dolayı aralar vermiş olsamda çalışırken aldığım mutluluktan dolayı devam ettirmeye kararlıyım.Ayrıca sitenizden bilgi birikimi olarak çok faydalandığımıda belirtmekte fayda görüyorum.Teşekkür ederim.

Azi bunu beğendi.
  5. skykiller

skykiller Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Merhaba arkadaşlar. İsmim Doruk, 20 yaşında üniversite öğrencisiyim. 1.88 boyunda 85 kiloyum. Yaklaşık 1 senedir forumla haşırneşirim. Geçtiğimiz sene 3 ay kadar vg yaptım, yaklaşık 1 senelik aradan sonra 2.5 aydır aralıksız yapıyorum. Bu spordan beklentim fit bir fiziğe sahip olmak, birazda kalınlaşmak. Sporun her türünü ama özellikle futbolu çok seviyorum ve nickimdende anlaşılacağı gibi sıkı bir starwars hayranıyım:)

Son düzenleme: 22 Nisan 2010
    Azi bunu beğendi.
  6. cudjex

cudjex Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese meraba...Adım Özer.17 yaşındayım İzmir'de oturuyorum.1 75 boyunda 52 kilodayım.bu spora 1 yıl önce kışın başladım.2 ay spor salonuna gittim..yaz gelince de her gün yüzdüm ve sonuç olarak güzel sırtım ve fiziğim var.ama ön kısım yapılı durmadığı için tekrar başlamaya karar verdim.şuan flexor hocamın verdiği programları uyguluyorum.Teşekkürler BFTR :)

Azi bunu beğendi.
  7. bodytaha

bodytaha Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba. Ben 17 yaşındayım ve 3-4 ay boyunca bu sporu yaptım fakat talihsiz bir şekilde sakatlanınca çok sevdiğim body buildingten ayrılmak zorunda kaldım. İnşallah bu yaz tekrar başlıyorum. Sakatlığım geçti gibi. Bir daha da sakatlık ve başka nedenler olmazsa hayatım boyunca devam etmeyi düşünüyorum. İlerde de POLİS olmak istiyorum. Yunus polis olabilir :) Bodybuilder Dolphin Police :D

Azi bunu beğendi.
  8. v_tec

v_tec Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    vet hek
    Yer:
    izmir
    slm

izmirden...
    30 yasındayım aktif spor ve vücut geliştirme ile uğraşmak hoşuma gidiyor 1.68 boy ve 70 kg..

modifiye araç ve hız 1. tutkum zaten nickten anlayan anlarr..

Azi bunu beğendi.
  9. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    yeni üyelerimiz hoşgeldiniz forumdan daha iyi yararlanmak için lütfen forum Kurallarina göz atınız

Azi bunu beğendi.
  10. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Merhaba Arkadaşlar ismim Burak 23 yaşındayım.İstanbulda yaşıyorum.Vücut geliştirme sporuna merakım büyüme çağımdan itibaren oluşmaya başladı.Askerden gelir gelmez de soluğu spor salonunda aldım.Bu sporda yeniyimbir buçuk aydır vg yapıyorum.Ama şimdiden aramızda duygusal bir bağ oluşmaya başladı diyebilirim :) Bırakmayı asla düşünmüyorum.
    Kesinlikle vücut geliştirmenin sadece bir spor olmadığına bir yaşam tarzı olduğuna inanıyorum.Uykumu beslenmemi her zaman bu düzene göre ayarlamaya çalışıyorum.
    Forumu takip etmediğim gün hemen hemen yok gibi.Ve gerçekten çok güzel bilgiler edindim.Özellikle Flexor Hocamızı dikkatle takip ediyorum.Bu faydalı forumda emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler....

Ocensers, Azi ve FleXoR bunu beğendi.
  11. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    ''Flexor Hocamızı dikkatle takip ediyorum.Bu faydalı forumda emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler''

Aramıza hoşgeldiniz takibiniz beni mutlu etmiştir ayrıca teşk ederim. forumda bilgili olarak çok değerli kişiler var onlarıda takip etmeniz sizin adınıza iyi bir gelişim olacaktır.

Ocensers, Azi, slymnasye ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  12. broz

broz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    maden mühendisi
    Yer:
    novi pazar/ist/sivas
    merhaba ben ferit sivasta maden mnuhendisliği okumaktayım. 198 boyunda 102 kiloyum yaklasık 2 yıl basket oynadım sonra 7 yıl hiç spor yapmadım, hantal vucudu aktif hale getirmek içinde kickboxa basladım yaklasık 7 8 aydır yapmaktayım , 2 aylık bir body calısmam oldu, ara ara kick box salonunda kilolarla calısmaktayım, bu siteyi ggoogle dan buldum, vücut geliştirme ile uzun zmandır ilgilenmekteyım

Azi bunu beğendi.
  13. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Hoşbulduk hocam,dediğiniz gibi diğer arkadaşların da bilgilerinden faydalanmaya çalışıcam.Forumu yakından takip ediyorum her geçen gün bilgilerimi artırıyorum ve vg sporu hakkında bilgi sahibi olmak çok hoşuma gidiyor.Bu işi severek yapıyorum :)
    Saygılar....

Ocensers, Azi ve FleXoR bunu beğendi.
  14. ImmortaL_

ImmortaL_ Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci/müzisyen
    Merhaba, Ben Arda, 23 yaşımdayım ve 2 senedir bu sporla ilgileniyorum. Böyle bir hobi edindiğim için mutuyum, kendi sağlığım ve estetiğim için emek ve zaman sarfetmek kendime olan saygımı arttırıyor. Ayrıca bodyforumtr üyelerinin sağlıklı yaşama ve bilinçlenme çabalarından ötürü buradaki sohbeti kaliteli buluyorum ve kendimizi ayrıcalıklı olarak görüyorum. :)

Azi bunu beğendi.
  15. Ersen

Ersen Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kütahya
    MerhabaLar .Ben ERSEN .Yaş 18 Kütahyalıyım. 1 senedir bodybuilding çalışıyorum ve Mutluyum . Kesinlikle Bu işin sırrı SABIR .thums:

Azi bunu beğendi.
  16. virtual_sky

virtual_sky Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba ben Orkun, 19 yaşındayım ve İstanbul'da oturuyorum. Vg'ye daha yeni başladım. Aslında başlamada öncelikli hedefim kilo alarak belli bir sınıra gelebilmek. Daha sonra da kaldığım yerden kas olarak ağırlık kazanmaya devam etmek. Tüm arkadaşlara (ve bana) sabır ve başarılar.

Azi bunu beğendi.
  17. Varro

Varro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sa arkadaslar 16 yasındayım boyum 177 kilom 67 body için erkenmi ?

Azi bunu beğendi.
  18. victor1

victor1 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknik SErvis Experi
    Yer:
    istanbul- BAYRAMPAŞA
    Selamlar...

1979 doğumluyum.. Makina Teknikeriyim...

Body building ile uğraşmaktan keyif alıyorum.

Azi bunu beğendi.
  19. meercm

meercm Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Selamlar. Yaşım 18. Erzincan'da Hukuk okuyorum. Kilo vermeden kas kütlesini artırıp ayı gibi olmaya çalışıyorum ama program bulamadım :) Olsun çok sevdim bu forumu!
    Herkese sevgiler, saygılar.

Azi bunu beğendi.
  20. fthhllrdm

fthhllrdm Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    İzmir
    Selamlar, adım Fatih. Daha önce 2 ay spor salonuna gitmiştim vg amacıyla. O zamanlar çok az şey biliyordum ve beslenme hakkında hiç bir fikrim yoktu. Site sayesinde oldukça bilgilendim. Önümüzdeki günlerde tekrar spor salonuna yazılacağım inşallah. Aydın/Nazilli de ikamet etmekteyim. Yas:17. Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum xD

Azi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş