Supplement ve öneriler

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve JaponForvet tarafından 29 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. JaponForvet

JaponForvet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çanakkale
    Merhaba arkadaşlar, benim daha öncesinden parça parça olucak şekilde vücüt ağırlığı çalışarak 5 ay daha sonra tekrar vücut ağırlığı ilr çalışarak 7 aylık bir antrenman sürecinden geçmiştim. Daha sonrasında üniversite sınavlarından dolayı 1 yıl ara verdim. Sonrasında üniversiteyi şehir dışında kazandım. Okula başlar başlamaz spor salonuna gittim fakat beslenmeyi yeteri kadar iyi yapamadığım için daha doğrusu bütçem yetmediği için bırakmak zorunda kaldım. Sonraki sene durumum biraz daha düzelince 3 aylık bir antreman sürecim oldu, yeteri kadar protein alamadığım için whey protein kullandım. Şimdi çok şükür maddi durumum düzeldi. Tekrardan spora başlamayı ve supplement kullanmayı düşünüyorum. Öğrenci olduğum için yeteri kadar protein alamayacağımı düşünüyorum. Bu yüzden whey kullanıcam. Birde kreatin kullanmayı düşünüyorum. 177cm ve 74 kiloyum. Fiziğim genel itibariyle güzel. Göğüslerim, kollarım hacim kaybetti ama kısa sürede toplayacağını düşünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Supplement olarak başka önerileriniz varsa onlarda olur.

2. JaponForvet

JaponForvet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çanakkale
    Arkadaşlar bir önerisi olan yok mu?

3. Skinnyfat

Skinnyfat Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Kreatin ve beslenmende eksik kalıyorsa protein tozu bence yeterli.

4. JaponForvet

JaponForvet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çanakkale
    Teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş