Supplement Kullanımı Hakkında Yardım

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve warlock_ tarafından 5 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. warlock_

warlock_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba
    Ortalama 2.5 senedir spor yapıyorum ( fitness ) fakat bir müddet sonra aldıgım proteinin vucuduma yetmediğine kanaat getirdim cünki gelişim gösteremiyorum ve vücudum yağlandı.

• Boyum : 173 cm
    • Kilom : Spordan önce 58 kg şuanda 75 kg
    • Hala spora devam ediyorum
    Vucudumu biraz şekle sokup göbek bölgemdeki yağları eritmek istiyorum
    Hangi SuppLement leri kullanmam lazım 1.Protein tozu tabikide bununla birlikte ne kullanmam lazım
    Vakit ayırıp okuduğunuz için Teşekkür ederim

2. AnatoliaSporova

AnatoliaSporova Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Adana
    Amino

keritmals ve warlock_ bunu beğendi.
  3. warlock_

warlock_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    teşekkür ederim ozaman protein ve amino kullanırsam amacıma ulaşmış olurum önerebilecegin bir marka varmı ?

4. AnatoliaSporova

AnatoliaSporova Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Adana
    Protein ve Aminonun her ikisin de PRV öneririm Protein tozunun 1 ölçeğinde 32G Protein bulunuyor amino asiti de gayet etkili.

keritmals bunu beğendi.
  5. madmax29

madmax29 Üye

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    dostum olcek yalanlarına kanmayın...hepsi hikaye...ortalama protein tozlarının hemen hepsinde 30 gramda 20-25 gram arasında protein vardır. senin 32 gram dediğin toz olceğide muhtelene 40 gram falandır...bu nedenle markası bilinen güvenilir olduğu sürece bütün tozlar hepsi aynı.

keritmals bunu beğendi.
  6. AnatoliaSporova

AnatoliaSporova Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Adana
    Dostum Adana'da üretiliyor herşeyini biliyoruz tanıdık sorun yok güvenilir marka :) 32G 'da Protein var

keritmals bunu beğendi.
  7. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    öncelikle fitness dediğin için emin olamadım,eğer sürekli ağırlık arttırmaya yönelik olmayan bir fitness antrenmanı yapıyorsan zaten bir noktadan sonra irileşme olayı durmaya yakın yavaşlar, dayanıklılığın ve kondisyonun artmaya devam eder. idmanın eğer ağırlık arttırmaya yönelik ise...
    2 yılda 17 kilo almışsın. bunun hepsinin kas olması doğal yollardan imkansız olduğuna göre baya yağda almışsın demektir. eğer 5-7 kilo yağ atarsan hacmin sana yeterli gelecekse, o zaman definasyona girebilirsin. supplementtan çok şu andaki beslenmeni gözden geçirmen lazım bunun için. bu süreçte de whey kullanımı diyetini güzel destekler. yağ yakıcı geliyor aklıma buna ek ama yağ yakıcılar konusunda bilgim olmadığı için bişey diyemiyeceğim.

8. madmax29

madmax29 Üye

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    üşenmedim gittim sitesini buldum artı adamlar bakmışlar bu işte para var kendi marka larını ürettirmişler fason. yerli üretim olması çok zor ayn p7 firmasının xprosu gibi kendine fason toz ürettirmiş bu firma Servis Miktarı : 1 porsiyon 2 Ölçek (45 g) buda miktar dediğim gibi hesap kitap belli 15 gram fazla toz ondanda 7 gram fazla görünüyoki düşük bir oran düz oranti kursak 30gramda 24 gram protein tozu olan bir markanın 45 gram ölcek yapsan 36 gram protein elde edersin senin toz 5 gram daha eksik...lütfen boş yere x bir markayı burada övmeyelim...dediğim gibi marka önemsiz kaliteli ve sağlam yerden alınsın yeter.

Sayfayı Paylaş