SuperPump 250 800 GR

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve mugo66 tarafından 4 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 132
    54,5%
  2. Orta karar

oy sayısı 78
    32,2%
  3. Başarısız

oy sayısı 32
    13,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 152 üye.
  1. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    evet haklısınız ama resmen işkence oluyor

ben de blue rasperry ice var 200 ml buz gibi suya 2 ölçek atıyorum kaşıkla karışabilene kadar karıştırıyorum sonra öğüre öğüre içiyorum :D

midem bütün gün bulantı şeklinde ağzıma suyu falan geliyor, nerede yanlış yapıyorum acaba? mide mi kaldırmıyor ne :D

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    2 ölcegi 200 ml ile karistirip icsem, eminim bende ayni sorunu yasardim.
    Üretici 1-3 ölcegi 4-12 oz ile karistirilmasini önermis. (simdi baktim)

Yani ortalama 120 - 350 ml arasi.

Ben 2 ölcegi 500-600 ml ile karistirip iciyorum.

2shae bunu beğendi.
  3. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    İlk zamanlarda ben de tadını sevmediğim supplementlerin içine olabildiğince az su katardım ki hemen bitsin diye; ancak sonraları farkına vardım ki çok su koyunca, kötü aromanın hissiyatı azalıyor ve daha rahat içiliyor.

Despo bunu beğendi.
  4. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    teşekkürler ben onu ölçek başına olarak almamıştım

5. evrimerd

evrimerd Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    despo , daha önce sp250 kullandım cok begendim. 2 ölcek alıyordum. Simdi No-Explode sipariş ettim. İkisini biraz daha ayrıntılı karsılastırır mısın?

6. Despo

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Acikcasi son günlerde uyku düzenim bozuldu. Superpump'ta ne kadar kafein içerdiğini araştırmama rağmen öğrenemedim. Kendimi huzursuz hissettiğimi düşündüm ara sıra.

4-5 gündür kullanmıyorum ve bugün No-xplode kullandım. Ben etki olarak Superpumpdan daha iyi sonuç alıyorum, ancak yan etkilerinden dolayı şu an için bıraktım. Çok erken çalıştığımda superpump kullanmayı düşünüyorum.
    Şimdilik no-xplode'la yola devam ediyorum..

Bir daha ki sefere Dymatize Xpand kullanmayı düşünüyorum, bu ürün hakkında düşüncelerimide forumda paylaşırım.

7. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Aynen uykusuzluk çok fena çekiyorum 1 ölçeğe düşürdüm gene bana mısın demiyor gece yatakta dön babam dön

8. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    süperpump kullanıyorum çok iyi bi ürün.
    ancak son bir haftadır kalbim yerinden çıkacakmış gibi çapıntılarım olmaya başladı aralıklarla,buda beni korkuttu açıkçası.
    kullanıma ara verdim.
    2 ölçek alıyordum antrenmandada sizeon kullanıyordum,benim gibi kalp çarpıntısı yaşayan oldumu ?

9. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    Ben 1.5 ölcek kullandım max olarak. 2 ölcek gbi bi doz ve size on bi arada yapabilir dozajı biraz azalt derim. Onla alakalıdır başka bi sebebi olucagını sanmıyorum

10. Serhats

Serhats Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    1 ay oldu ürünü kullanmaya başladıgımdan beri bitmek üzere ama yine alıcam.pump etkisi çok güzel antremandan sonra omuzumdan itibaren boyna kadar tüm damarlar çıkıyor (koldakileri saymıyorum zaten).2 ölçek alıyorum antremandan 30-40 dk önce ishal sorunu yaşamadım hiç.Bu arada en çok beğendim yönü ise tadı.Blue Raspberry Ice aroması soğuk suyla çok güzel gidiyor.

Despo uyku düzenin derken yataga girince uykuya dalman uzunmu sürüyor?eğer öyleyse aynı sorun bendede var ben gec antreman yapıyorum aksam 6 gibi superpump içiyorum

6:30 da antreman ve yataga girdiim zaman huzursuz oluyorum, uykuya dalmam nerden baksan 2 saat sürüyor .sanırım erken antreman yapmak lazım etkisi hala geçmemiş oluyor supplement'ın

@Doggetman kalp çarpıntısı bendede oluyor ama sadece uyumaya çalışırken , kalbimin atışını duyuyorum ara birde tam dalıcakken uykuya kalp çarpıntısıyla uyanıyorum

Son düzenleme: 1 Aralık 2009
  11. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Ben çarpıntı yüzünden bir daha kullanmamaya karar verdim bu ürünü.
    kalbim yerinden çıkacakmış gibi oluyor.
    zaten doktora gidicem muayene olcam.
    umarım kalıcı problem ritim bozukluğu falan yaratmaz
    sağlık daha önemli vücuttan.
    dikkat etmek lazım.

12. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    Dogget saglık daha önemli demişsin uygun görülen servis miktarının 2 katı doz almısın bu nasıl bir çelişki :) doktora gittiğinde sonucu yazarsın

13. Despo

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Serhats,

Aynen bendeki sorunlari yasiyorsun. Urunden oldugundan süphen olmasin, bazen yataktan kalkiyorum gece gec saatlerde sigara iciyorum.

Kisacasi cok kötü bir yan etkisi, bayram süresinde cok erken calistim, bu donemde hic bir sorun yasamadim.

Kalp carpintisi ile ilgili bir sorun yasamadim.

14. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Kalp çarpıntısı olmadı bende 2 ölçek almama rağmen ama ben size on gibi supplementlerle kombine etmiyorum tek alıyorum ondan olabilir. Bence önce ölçeği düşür eğer hala devam ederse bir ürünü kullanmayı bırakıp doktora görün.

Uykusuzluktan sonra saat 4 gibi 1 ölçek alıyorum hala bana mısın demedi ürün çok işe yarıyor ama gece yatağa girdikten sonra 2-3 saat sonra uyuyabiliyorum

Bir şey daha var ben mesela bayramda ve dün saat 1 gibi yattım 3 gibi gözlerim kapandı sabahları 8'de kalkıyorum okul koşturmaca ama en ufak bir yorgunluk yok bende vücut resmen daha fazla uyku istemiyor ama GH için 9 saat uyumak lazım değil mi? Ne yapmam lazım ürünü bırakayım mı bende? Sitesindeki foruma girmeyi deniyorum ona da ulaşılamıyor yoksa oraya yazacaktım.

Son düzenleme: 1 Aralık 2009
  15. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Gaspari'nin mail adresine mail yazdım uykusuzluğu ve kalp çarpıntılarından bahsettim umarım ciddiye alıp cevap verirler

16. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Alican,
    I’m sorry to hear about the trouble you’re having with the SuperPump! Usually most people don’t have trouble sleeping when taking the SuperPump earlier on the afternoon, but you may be very sensitive to stimulants. I suggest switching your workouts to an earlier time if you’re able to. My other recommendation would be to substitute the SuperPump with our other preworkout supplement, PlasmaJet. The PlasmaJet will give you a great pump, and also contains 5-ATP. At the same time, it does not contain any stimulants such as caffeine and may be more condusive to your needs. If you have any other questions feel free to email me at...

Biraz önce cavp gelmiş hemen çevireyim:

Öncelikle SuperPump'la ilgili böyle bir sorunla karşılaştığım için çok üzgünüz! Genelde öğlen erken kullanan kullanıcıların uyumakla ilgili sorunları olmuyor, belki de uyarıcılara karşı fazla hassas olabilirsin. Eğer imkanın varsa antrenmanını daha erken saate çekmeni tavsiye ederim. Bir diğer tavsiyem de SuperPump'ı yerine başka bir pre-workout ürünümüz olan, PlasmaJet. PlasmaJet te sana harika pump etkisi verir ayrıca içinde 5-ATP barındırır. Aynı zamanda kafein gibi uyarıcı madde içermez ve belki de ihtiyaçlarını daha iyi karşılar ( condusive ne bilemiyorum maalesef :D )

Çarpıntıdan da bahsetmeme rağmen herhangi bir yorumda bulunmamış

17. Serhats

Serhats Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    conducive var ; velise olmak, neden olmak anlamında :p

18. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    o kadar da olsun artık :D

19. nitrik oksit

nitrik oksit Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu üründe yohimbine maddesi var mı?

20. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Aynı soruyu noxpldoe da sormuşsun merak ettim bu maddenin özelliği ne, faydası mı var zararı mı?

Sayfayı Paylaş