SuperPump 250 800 GR

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve mugo66 tarafından 4 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 132
    54,5%
  2. Orta karar

oy sayısı 78
    32,2%
  3. Başarısız

oy sayısı 32
    13,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 152 üye.
  1. montana85

montana85 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    berbes´isimli üyeden Alıntı [​IMG]
    super pump adı üstünde pump etkisini artırmak için..size on u creatin için..novadext xt testesteron artırıcı ki bence en gerekli olan şeyççplasma jet biraz lukse kaçıyor aslında yani öyle aman aman bir ihtiyacım var diye kullanmadım ama vucudumdaki damarları sonuna kadar ortaya çıkardı..ama bunların yanında yine gasparinin myofusion unu şiddetle tavsiye ederim

Kullanım şekillerinide yazarsan çok süper olur

2. mugo66

mugo66 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ressam
    Yer:
    istanvul
    superpump250+sizeon+novedex xt+plasmajet ten oluşan 4 lü bir pakettir.

şunu belirtmek isterim linkini verdiğin ürün deneme kitidir. almak istiyorsan tam gramajlarda olanını tercih et.

superpump250 yağsız kas kütlesinin büymesine etken bir maddedir. kaslarda büyüme ve şişme etkisi buna ilaveten antreman esnasında kuvvet artışı yaşanır etkisini çok kısa bir sürede gösterir. ve uzun süreli kullanımlarda daha iyi verim alınır, firmanın kullanım tavsiyesi ilk kutuda antremanlardan 40 dk önce 200 mg üzüm suyu ile 1 ölçek 2.kutuya geçildiğinde ise 2 ölçek ve 2 ölçeğin üstüne çıkılmayacak şekilde devam edilir. bu bilgiyi gasparinin sitesinde bulabilirsin.

sizeon

creatine dir 200 mg su veya üzüm suyu ile her gün 1 ölçek olmak üzere antrenman olduğu günler antrenmandan hemen sonra gasparinin kendi protein tozu ile yine 1 ölçek kombineli alınması tavsiye ediliyor. kasların içine eneji yükler ve atp üretimini üst seviyeye çıkarır ve protein sentezini arttırır. bugüne kadar gelmiş geçmiş en kısa zamanda etki gösteren ve kaliteli creatinlerden biri oldugu söyleniyor. creatine aynı zamanda düzenli kullanımda kullanmayan bir sporcuya nazaran %52 daha fazla kas kütlesi artışında etkendir. bu araştırmalarla saptanmış bir bulgudur. ayrıca antremandan önce kullanılan superpump 250 nin bu ürünün etkisinin daha fazla arttıracağı söyleniyor.

novadex xt

novadex xt testestoron seviyesini yükselterek enerji, güç artımı ve hücre genişlemesine yardımcı olur kas kütlesi artışına takviye olarak kullanılan bir üründür. günlük kullanımı 200 mg su veya meyve suyuyla yatmadan önce 2 kapsüldür. ama sitede en iyi etkilere için 4 kapsüle kadar çıkabilirsiniz deniliyor. 8 haftalık bir kullanımdan sonra 4 haftalık ara verilerek kulanılır bu superpump ve size one içinde ideal kullanım şeklidir.

plasma jet

sadece eğitim günleri 1 tablet eğitimden 2 saat önce alınır. 1 kutu bittiğinde 1 ay ara verilmesi söyleniyor. yağsız kas kütlesinin artışı için kullanılan düşük esterli bir steroid mantığında işlevi var diyebiliriz fakat steroidler kadar vucuda hasar vermez onun için kullanımı insanı cezbedebiliyor.

size belirtmek istediğim diğer şey genel itibari ile uzun kemik yapısına ve yağsız ince yapılı biri olduğum için bu tarz şeylere ilgim normal birinden daha fazla idi fakat bundan bodyforumtr deki arkların tavsiyeleri ile vazgeçtim çünkü gasparinin ürünleri bildiğiniz suplementlere benzemez yapısı çok farklıdır ve tamamen en kısa zamanda muhteşem etkiler için dizayn edilmiş malzemelerdir. kısaca bu olayı çok araştıran biri olarak tasnif etmiyorum sadece superpump250 plato döneminde destekleyici ürün olarak kullanılabilr. onun haricinde amacınız kütle ise bu gibi ürünler ile vucudu yavaş yavaş tüketeceğinize az zararlı bir steroid kürü yapın daha iyi derim veya hiç bulaşmayın superpump250+sizeon+plasmajet+novadex xt kendi clasındaki ürünlerden çok daha etkili ve sağlık açısından riskli ürünlerdir . bunu gasparinin sitesinden her ürünün altında warning yazan açıklamayı türkçeye çevirerek anlayabilirsiniz.

karar sizin saygılar.

Son düzenleme: 21 Temmuz 2009
    CooLBLooD, Anaksagoras, builtman ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  3. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    size belirtmek istediğim diğer şey genel itibari ile uzun kemik yapısına ve yağsız ince yapılı biri olduğum için bu tarz şeylere ilgim normal birinden daha fazla idi fakat bundan bodyforumtr deki arkların tavsiyeleri ile vazgeçtim çünkü gasparinin ürünleri bildiğiniz suplementlere benzemez yapısı çok farklıdır ve tamamen en kısa zamanda muhteşem etkiler için dizayn edilmiş malzemelerdir. kısaca bu olayı çok araştıran biri olarak tasnif etmiyorum sadece superpump250 plato döneminde destekleyici ürün olarak kullanılabilr. onun haricinde amacınız kütle ise bu gibi ürünler ile vucudu yavaş yavaş tüketeceğinize az zararlı bir steroid kürü yapın daha iyi derim veya hiç bulaşmayın superpump250+sizeon+plasmajet+novadex xt kendi clasındaki ürünlerden çok daha etkili ve sağlık açısından riskli ürünlerdir . bunu gasparinin sitesinden her ürünün altında warning yazan açıklamayı türkçeye çevirerek anlayabilirsiniz.

karar sizin saygılar.[/QUOTE]

tamamı ile katılıyorum ben sp 250 kullandım kutu bitimine yakın bb.com da bırısının urun ıcın yazdıkları dıkkatımı çekti '' uzun dönem mide sorunları ve bağırsaklardan gelen sesler sonuç ishalin en berbat hali ki bende sorun yok diyenler ürünü tam anlamı ıle kullanmıyordur ''

bu zamana kadar ilk defa bir ürüne boşa para verdiğimi düşünüyorum

maietnigri bunu beğendi.
  4. montana85

montana85 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    mugo66 ve ozzer arkadaşlarıma çok teşekür ederim beni büyük bi hata yapmaktan kurtardılar.ben bb e başlayalı 6 ay oldu düzenli yapıyorum(haftada 4 gün bölgesel)şimdiye kadar sadece protein tozu kullandım optimum whey bide optimum glutamin 2 aydır ağrılk artımı yapmamıyorum artırdığım zaman çok zorlanıyorum tıkanıyorum beslenmemde iyi..hangi malzemeleri nasıl kullanmam gerekiyo biraz suplemente yatrm yapmayı düşünüyorum bilgilendirirseniz çok sevinirim arkadaşlar??

5. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    kendine yatırım yap yeter

6. montana85

montana85 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    yapıyorum sosyal hayatımdan çok fedakarlık yapıyorum ama malzemede kullanmak lazım bunların nasıl kullanılacağını neler kullanılacağını anltrsanız sevinirim

7. mugo66

mugo66 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ressam
    Yer:
    istanvul
    yaşını, boy ve kilonu, artırmak istediğin harekette kaç kg ile çalıştığını yazarsan durumun normal olup olmayışını daha kolay anlayabiliriz
    örn: bench press ve enseye press gibi

montana85 bunu beğendi.
  8. butterfly

butterfly Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Superpump'a başlayalı 4 antreman oldu,daha evvel animal pump kullandım onda da ilk kutuda güzel katkı aldım ikincide durdu,superpump's geçtim şimdi ise bu üründen 2 ölçek ile devam ediyorum herhangi bir yan etki yaşamadım ayrıca ağırlıklarda uzun süredir yapamadığım artışları yapabilmeye başladım..

montana85 bunu beğendi.
  9. montana85

montana85 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    mugo66 kilom 82 boy 1.87 yaş 24 benchte uzun zmandır 40 griyorum zorlanarakta son seti 50 yapıyorum omuzda 25 enseye çekişte 55 yapıyorum bench ve omuzu arttırmak istyorum ama olmuyor ne kullanmam lazım acaba?

10. mugo66

mugo66 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ressam
    Yer:
    istanvul
    boy ve kiloya göre anladığım kadar babayiğit bir arkadaşımızsın :) ama gel gelelimki bu babayiğitlik neden çalışma esnasında kendini göstertmiyor onu anlamadım, yoksa her yiğidin yoğurt yeyişi farklı olur onunlamı alakalı ? :) işin şakası tabiki, bu sporu 6 aydır yapan ve senin yaş boy ve kilona göre 40 kilo bench, omuzda 25 kilo normalin altında

[FONT=&quot] 5 set 6 tekrar yapan birisi 4 set 8 tekrar yapan birinden daha çabuk kilo arttırır ve aynı zamanda kütle ve kuvvet odaklı çalışma prensibidir bu yöntemdir.
    set sayılarını uzun tutup bir mühret daha hafif kiloyla çalışıp yağlardan kurtulup amacına ulaşınca kütle ve kuvvet çalışması yapmaya başlayabilirsin. suplementlerden destek olarak creatine kullanabilirsin bol karbonhitratlı bir yemekten 1 saat sonra creatine alıp 2. saat antrenmana başlayınca durum nekadar farklı olacak göreceksin burda amaç tamamen vucudun kendi kapasitesini doğal sınırlarda ilerletmek. şimdiden superpump gibi ürünlere teslim olmak istikrarlı bir davranış olmayacaktır, elinde bir fırsat ve zorlu bir yolun var bu fırsatı yolun başında kullanırsan ileride karşılaşabieceğin zorluklarda bir daha şansın olmayabilir. vucudu belli bir noktaya getirmeden en başından böyle bir suplement kullanmak vucudu tembelleştirebilir. böyle şeylere daha ileride ihtiyacın olabilir.

bulunduğum salonda 21 yaşında 1.86 boy ve 68 kilo yapısı genel itibari ile zayıf ve yağsız olan bir arkadaş setleri yüksek set seyılarını düşük tutarak 6 ayda bench preste pramit deil normal çalışma şekliyle 70 kg ye ulaştı 5 set 6 tekrarı rahatlıkla çıkartıyor. enseye preste 50 kg 4 set 6 tekrar yapıyor. bu çalışma şekli seninde işini görebilir.

bu sporda verim bağzı hareketlerde herzaman üst sınırları aramakla alınır. ben bunu öğrendim. ve senin bu durumu problem olarak görmen çok güzel bir tespit
    [/FONT]

11. montana85

montana85 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    mugo66 verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim ben bölgesel çalışıyorum örneğin göğüs günümde üst göğüs bench üst göğüs açış bench pres düz sehpada açış ve dips yapıyorum bunların hepsini 4 er sette 12 10 8 6 olarak yapıyorum sence buna devam etmelimiyim?

12. mugo66

mugo66 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ressam
    Yer:
    istanvul
    bölgesel çalışma vucudu oturmuş kişiler için daha verimli olabilir ama senin için şu an erken haftada 1 kere bench press çalışmayla çok fazla ilerleyemezsin belirli bir noktaya gelene kadar haftada en az 2 kere aynı hareketi yapman kilo arttırmak için daha verimli olacaktır. örn pazartesi-cuma gögüs-kanat-kol çarşamba-cumartesi omuz-bacak gibi bunu sen ayarlayaksın

kuvvet ve kutle için ilk set hafif ve çok zorlanmayacağın bir kiloyla olmak üzere bench press ve üst bench preste 8-6-6-6-6 bu set aralığı diğer hareketlerde mesela omuz press veya barbell ile enseye ve ön omuz press vb.. 8-6-6-6 olabilir. diper hareketlerde çalışma mantığı şu anki şekli gibi olsada olur. üst bench sehbasında ve normal sehbada yatarak yana açış hareketi gögüsleri define etmek için yapılır belirli bir kütleye ulaşana kadar bu hareketi listenden çıkarsanda olabilir. kendini bulunduğun pozisyonda işine yaramayacak hareketlerle yorma, görüyorum zayıf insanların programına definasyon ve sıkıştırma hareketleri ilave ediyorlar buda kişlinin fazladan yorulmasına ve zor hacim kazanmasına neden oluyor kas yapısı olmadan neyi şekle sokacaklar anlamıyorum. presleme hareketlerinde çalışma mantığı fazla set kısa tekrar olursa ancak kuvvet artışı yaşanır. istersen 3 ay boyunca bu mantıkta çalış ve kaç kg ye ulaştığını sadece seyret 8-6-6-6-6 çalışmasında 2. setten itibaren 6 tekrarı ulaşabileceğin son ağırlıkla yapmaya çalış örneğin 40 kg 8 tekrarla ikinci sette 45 kg yaparsın ve baktın 6 tekrar rahat çıkıyor 3. de 47.5 yaparsın sonra 4 ve 5 inci seti 50 ile kapatırsın ve artık sonraki antrenmanda 2 seti 45 le çıkarmak yerine daha üst bir agırlıkla devam edersin taki optimum ağırlığını bulana kadar ondan sonra 2. setten itibaren sürekli o ağırlıkla devam edersin bu çalışma yöntemiyle ilerleyememenin imkanı yok. buna ilaveten dış kol çalışmalarınada ağırrlık vermen gerekir çünkü bir çok harekette dış kol önemli bir etkendir. zayıf biri olduğum için kütle ve kuvvet çalışması hakkında çok araştırma yaptım gerek forumda olsun gerek başka yerde olsun ve çalışma prensibimi yakaladım. bu çalışma şekli seninde derdine deva olacaktır. suplemen tavsiyesi olarak sadece optimum pro complex (şuanda en iyi ve içerik olarak en dolgun protein tozlarından birisidir) ve iyi bir creatine alırsan yeterli olacaktı extradan iyi bir vitamin desteğide fena olmaz örn solgar vm 75. bunları eğer vucudtan birşeyler istiyorsan ona gereğini vermen gerekir.

3 ay sonra seninle görüşelim ve hangi noktaya geldiğini bize anlatırsın

bağzı arkadaşlar var çok iyi noktalara gelmek istiyorlar ve yeryüzünde nekadar suplement varsa kullananıyorlar e tabi parada çok olunca bi yerlere saçmak lasım bunlar seni etkilemesin thums:

vucuda günlük kaç gr prein kaç gr karbonhitrat lasım ne şekilde hangi ögünlerde ne alınmalı bu konular hakkında forumda bir çok makale var eminimki bakmışsındır iyi bir sporcu aynı zamanda bir diyetisyendirde. buna dikkat etmeye çalış.

iyi sporlar.

Achilles1980 bunu beğendi.
  13. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    superpump ı merak etmiştim ama mugo ile montana nın sohbeti olayı iyice karıştırmış şu ürünün kullananlar tam olarak nasıl etkiler yaşadı onu merak ediyorum

14. akekilli

akekilli Üye

Beğenileri:
    167
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Istanbul
    Haklisin showdonese arkadaslar biranda konuyu karistirmislar.
    Sizeon ve Superpump 250 kullandim. Nitrik oksit etkisi superpump icin cok iyi setlerde daha iyi performans aliyorsun. Onkol calismamda cok iyi sonuc verdi. Damarlari ve Pump etkisinin hatta resmini cekmistim. BSN Explode ve Cell mass den sonra daha etkili diyebilirim ancak Ishal olayi ilk gunlerde bende de oldu 3-4 antremandan sonra kayboldu. 2 ser kutudan sonra yaz donemine girdigim icin biraktim.

shownodese bunu beğendi.
  15. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    ishal mi yapma ya zaten üşütmüştüm yandık ozaman bu gün geldi pump bakalım ne olucak

16. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    bende de sp250 var.
    Sıze on ve Xtendle kombıne edıcem bıde whey.
    Sp250 bende ıshal yapmadı ama 1 olcekle hıc bısı hıssetmedım 2 olcek alıorum.

17. akekilli

akekilli Üye

Beğenileri:
    167
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Istanbul
    2 olcek de kesin hissetmen lazim. 3 olcek bana fazla gelmisti.

18. evrimerd

evrimerd Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar, SuperPump la birlikte Creatine kullanan var mı? Bir zararı dokunur mu ikisi bir arada?

19. precorefx

precorefx Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Zararı olacağını düşünmüyorum, ama superpump'ta da creatine var. Dolayısıyla on günlerde sp250, off günlerde creatine almanı tavsiye edebilirim.

20. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    superpump'ta creatine var ama miktari belli degil. Off gunlerde creatin almak bana da mantikli geliyor.

Bu arada superpump'i 4 antremandir kullaniyorum. Guzel bir urun ama inanilmaz bir pump etkisi ya da enerji patlamasi hissetmedim. Sadece ilk aldigim gun uyuyamadim, ondan sonra bu problem de gecti. Neyse ki bende diger uyelerimizin basina gelen mide bulantisi sorunu olmadi. Bunu daha once nano-vapor'da cektigim icin biliyorum, kimsenin basina gelmesini istemem. Nano-vapor kutusunu sirf para verdim bitirecegim diye ne cektigimi bir ben bilirim :). Belki de nano-vapora alistigim icin superpump'da benzeri bir problem yasamadim.

Sayfayı Paylaş