Steroid Ve Boy

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve LoWzeR tarafından 2 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. LoWzeR

LoWzeR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay
    beyler öncelikle sormak istediğim şu 16 yaşımdayım 9 yıldır spor yapıyorum fitnessa 5 yıl önce başladım çok estetik param parça bi vücudum var. kilo almak için hiç uğraşmadım Türkiyede zaten millet antreman yapıyor ardından yemeğe abanıyo yağ şeker ne bulursa yiyor kolu göğsü şişiyo kendine kaslı diyolar. ben un şeker asla yemem yağlı hiç bir besini yemiyorum zaten yağ oranım max 6 8 arası
    boy:172 kilom 57 tablet steroid kullanıcam boyumun uzamasına yardımcı olur mu ?
    estetik görünümümü kaybedebilirmiyim ??

bana zararlı felan filan demeyin lütfen zaten tablet olarak alıcam iğneye hayatta başvurmam amacım boyumun uzaması.

2. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    Genc arkadasim kendi kendine tablet steroidlerin , enjeksyonlardan daha az zararli olduguna nasil karar verdin aciklayabilirmisin?
    16 yasinda henuz ergenlik bitmemis ,vucudun tam hormon dengesini yeni yeni olustururken disardan hormon aldigin zaman neler olacak herhangi bir fikrin var mi?

Spora ve saglikli beslenmeye devam et boyun 18-19 a kadar zaten biraz daha uzayacak

3. LoWzeR

LoWzeR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay
    karaciğere daha fazla zararı olduğunu biliyorum tabletin ama ben zaten kür felan yapmıycam sadece 1 ay dianabol tablet kullanmayı düşünüyorum. bunun çok büyük bir yan etkisi olurmu ?

4. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    Ilac kullanmak=kür yapmak demektir , bir aylik kür olmaz denilmesinin manasi bir aylik kurden verim alinmaz manasinda soylenir , yoksa bir hafta ilac kullansan da bir ay kullansan da bir yil kullansan da bunuj adina kür (cure) denir.
    Soruna kisaca cevap vereyim , bir ay kullandigin ilactaj bir fayda zaten alamazsin ve bunun yaninda evet ister oral ister enjeksyon ne AAS kullanirsan kullan disardan gelen bu hormonlar 16 yasindaki bir kimsenin bunyesinin icine s.çacaktir, yani uzun lafin kisasi ister bir ay kullan ister 3 ay alacagin zarar , elde edecegin faydadan cok cok cok daha fazla olacaktir...
    Zaten fotodan goruldugu kadari ile gayet super bir genetigin var , ilac vs gibi islere bulasmadan cok cok guzel bir vucut zaten elde edeceksin yeter ki duzgum beslenmene devam et ve idmanlarini daha duzgun yapma dogrultusunda tecrube kazan, ilerleyen donemde musabik olma yoluna gitmek istersen 21 yasindan sonra ilaclari dusunmeye baslayabilirsin...

5. LoWzeR

LoWzeR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay
    Eyvalla bilgilendirdiğin için çok saol sadece şu boy efsanesi yüzünden stroide bu kadar sarmıştım zaten. peki boy uzatan doğal ilaçlar felan varmı işe yarıyan ?

6. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    Hayir yok

7. freedom_54

freedom_54 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    @speedtouch yanlış biliyosum düzelt lütfen. Steroidlerle boy uzamaz.

8. abugraerol

abugraerol Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    sen ne salıyorsun kardeşim 5 yıldır fitnes yapıpta 57 kiloda isen sen boşuna yapma zaten gentiğnin ortada gözüküyor kendinr daha uygun bir spor seç

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - 'Doping ve Hormonlar Bölümü'ne girmek ve paylaşım yapmak için üye yaşı en az 18 olmalıdır.

BodyForumTR.com sitesi Steroid/Doping kullanımına karşıdır!

Doktor kontrolünde olmayan steroid (ilaç) kullanımı kanser, kısırlık, jinekomasti (kadınımsı meme görünümü), kellik gibi bir çok ciddi sağlık problemlerine neden olabilir. Size tavsiyemiz; aşağıdaki öneriyi dikkate almanızdır.

-Steroid (ilaç) kullanmadan, doğru antrenman ve beslenme programlarıyla istediğiniz vücut seviyesine, kas ölçülerine ulaşabilirsiniz. Antrenman ve beslenme ile ilgili başlıklarımız aşağıdaki linktedir.

https://www.bodyforumtr.com/threads/bodyforumtr-kullanım-kılavuzu.79035/

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş