Steroid nerden bulabilirim ve ne önerirsiniz yeni steroide baslayan birine ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Enesyılmaz94 tarafından 24 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Enesyılmaz94

Enesyılmaz94 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara, Turkey
    Hiç steroid kullanmadım ama dozunu aşmadan 1 ay kullanmak istiyorum. Kullanacağımda ise beslenmem + içeceğim su fazla ve çok iyi olacak sadece sonuçlarını merak ediyorum ne önerirsiniz ve nasıl nerden alabilirim?
    --Steroid nerden bulabilirim ve ne önerirsiniz yeni steroide baslayan birine ?--

2. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    20 yaşındasın,steroidler hakkında hiçbir bilgin yok,muhtemelen spor hakkında da yok(anlaşılıyor ki yazlıkçılardan bir tanesisin).anaboliklerin şuanda senle uzaktan yakından ilgisi yok.içtiğin protein tozuna,yediğin yumurtaya benzemez.

modlardan biri de birazdan gelip konuyu kilitler zaten.

cmrds ve SemihCebraiL bunu beğendi.
  3. Akhilleus

Akhilleus Üye

Beğenileri:
    1.294
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Grafik tasarım
    Yer:
    İstanbul
    Steroide yeni başlayanlara öneri ne demek yav :) ilk öneri steroide başlama.

Juiceles, gbz21, dragox ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  4. Prisonbreakx

Prisonbreakx Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Jhlhjlhkgkg :D bu kadar olur yani. Adam steroide yeni baslayacakmis iste ne onerirsiniz demis sende steroide baslama diyosun. E peki sen niye kure giriyosun? :D bu neye benziyo biliyomusun ornek vereyim sigara icipte millete sigaraya baslama sakin bak ben cekiyorum sen cekme. Boyle surekli ogut veren insanlar olurya onlar gibi. Madem sigara zararli bu kadar biliyosun neden birakmiyoraun diyorum. Birakamiyorum diyor. Ee birakanlar varya deyince de error veriyolar.
    Ayrica steroid yerine "roid" yazsana daha "cool" gorunursun. Diger msjlarinda araya bi iki ingilizce kelime sikistiriyosunya ondan dedim :D

Ayrica adam vucut gelistirmeye yeni basliyorum direk steroid kullanicam deseydi sana bu msji atmazdim ki adam oyle dememis ilk defa steroid kullanicam demis.

Senin bu durumda atiyorum kur icinde jinekomasti olusmasin diye ilac onerisinde fln bulunman gerekirdi ve jinekomasti yerine "gyno" yazip daha "cool" bir hava da cizerdin. Ortamda "bilgili" gorunup "dikkat cekerdin" degil mi? :D mesajlarinada begeni kasip soyle koltuguna yaslanip ego tatmini yapardin :D

Thunderbird bunu beğendi.
  5. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Cok bos konusuyorsun genc kardesim, insanlari tanimadan yanlis degerlendirmeler yapiyorsun, esprili yaklasarak, kullanmamasi gerektigini yazmis gayet normal. aynisini yazacaktim baktim @Akhilleus yazmis yazmadim.

Biz steroid kullandik diye kimseye onermek gibi bir niyetimiz yok, pek cogumuz uzun yillar spor yapmis, beslenme, idmanin gerekliliklerini hatmetmis kisileriz, buradaki amacimiz kullanilacaksa bile bilincli ve belirli bir tecrubeden sonra kullanilisindir.

Juiceles, gbz21, C18H22O2 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. Prisonbreakx

Prisonbreakx Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Valla yanlis fln tanidigimi dusunmuyorum. Konuyu acanin spor gecmisini bilmiyoruz oyleyse neden steroid kullanma deniyor?
    Ayrica o adam hkkinda kisisel goruslerim dogru. Sen mesajlarinda bi iki ingilizce kelime kullanan bi kisi hakkinda ne dusunursun? Ben sahen ingilizce kelimeye bakarim. Atiyorum konuya title yaziyorsa byuadam cumlesini susleyip bilgili gorunmeye calisan bir kisidir! Vence sen arkadaslarin hakkinda objektif yaklas. Ve bu adamla gecen tartusmadan sonra az buz mesajlarini okudum dogru tahmin etmisim. Bazi kisiler %50 bilgisi oldugu icin cumleleri ingilizce kelimelerlel susleyip laflari uzatarak %100 bilgili gibi gorunup ortamda "cool" ve "bilgili" gorunmeye calisirlar. Bunuda egolarindan yaparlar. Sana bu bahsettigim kisi hala tanidik gelmiyosa olaylara objektif yaklasmiyosun demektir.

7. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu forum kurallarına aykırıdır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş