Sporda Anırmak İçin Gelenler vs Spor Yapmak İçin gelenler

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve PolatKaya tarafından 20 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. PolatKaya

PolatKaya Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar body building alanlarında ve bazende makinalarda hayvan gibi anıranlar yüzünden bütün konsantrasyonum bozuluyor ve odaklanamıyorum bunların amacı spor yapmakmı anırmakmı anlamadım bugün spor yapıyorum işte biri geçmiş triceps çalışıyor cable machinede neyse eyw adam her sette hayvan gibi bağırıyor auauauau diye sesler çıkarıyor ulan yine neyse dedim neyse işte devam ettim bu adam susmadı şimdi herhangi bir müdahelede bulunmak istemedim biraz sinirli biriyim salondan atılmamak için çünkü kavga çıkacak ben müdahalede bulunsam. 1-2 defa bütün konsantrasyonum bozuldu maximumda yapacağım hareketleri bu herif yüzünden 5-10 kilo düşürerek yaptım çünkü çok sinirlendim . Arkadaşlar beni yanlış anlamayın ben de spor yaparken arada ses çıkarıyorum motivasyon için ama bu anırmak bildiğin anırmak ulan girdiği kilolara bakıyorum onlarda tırt aşağılamakta istemiyorum. Arkadaşlar bu konuda gözünüzü seveyim siz bilinçli olun ve unutmayın sadece siz spor yapmıyorsunuz orda herkes spor yapıyor.

Falldown bunu beğendi.
  2. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    En iyisini yapmissin bosver.

Gecen bizim salona da bir kadin geldi. Milf. PT ile calisiyorlar ama kadin oyle bir bagiriyorki sex on the beach. Salonda herkes tebessum etmeye baslsdi.

Cekip youtubea koymadigima pisman oldum aslinda. Ama elbet birgun yine karsilasicaz :)

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Avniyigitt

Avniyigitt Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Sizin salon neresi bro bende geleyim bari :D:D:D

4. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Istiyorsan gelebilirsin. Hatta beraber de calisabilirsiniz :)

Kadin cok cirkin. Belki de o yuzdn bu kadar cok bagiriyor.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Avniyigitt

Avniyigitt Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Haa tmm saolasın :D

6. Eltigre

Eltigre Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Bu bir görgü kuralıdır. Bizim insanımız görgü kuralı konusunda çok sıkıntılı. Malesef eğitimlede düzelecek şey değil bunlar çünkü ruhu öyle adamın, insanın kendi düşünebilmesi lazım. Otobüs sırasında önünüze geçen, hani markette peynir alacaksındır görevlinin işi bitmesini beklersin sizden sonra bi tip gelir ve görevlinin işi biter bitmez bana yarım kilo peynir versene diyen davarlar varya işte bunlar onlar. Direk bireysel olarak muhattap olmamak en iyisi.

7. PolatKaya

PolatKaya Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Kardeşim kadın olduğu için tebessüm edilebilir ama antremanlarda bu bağıranlara spor salonları bir şey yapmalı . sırf bu yüzden antremanları 10-11 arası yapıyorum böyle kişilerle karşılaşmamak için ama yinede 1-2 tane çıkıyor o saatte bile.
    --- Mesaj birleştirildi, 20 Ağustos 2016 ---
    haklısın işte ama bir şekilde düzeltilmesi gerek bunu okuyup belki bir iki kişi salonda kendilerinden başka insanların olmadığını hatırlar ve bilinçlenir diye açtım bu konuyu

Son düzenleme: 20 Ağustos 2016

Sayfayı Paylaş