sporadair sitesine Editor ve yazar alimi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve byzatwuer tarafından 6 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. byzatwuer

byzatwuer Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelikle merhabalar http://sporadair.com web sitesine bilgili yazar ve Editor alımı yapılacaktır vücut geliştirme ve dövüş sporları beslenme ve diyet konusunda bilgisi olan arkadaslar varsa bana o.m yolu ile ya da sitemizin herhangi bir yerine yorum yaparak çağrılarını beyan edebilirler

Şuan yeni kurulmasından dolayı kar ve zarar dengemiz 0 olduğu için suanlik bir ücret odeme si yapamayacak durumdayız ilerleyen zamanlarda bu büyüme 3 ayda sağlanacaktır. Cuzzi bir miktar aylık para ödemesi yapılacaktır. Ve kazanç arttığında size odenen ucrette artacaktir

Sitemize Editor ya da yazar alımı içinhttp://sporadair.com adresine yada[email protected] mail adresimize mesaj atmaniz rica olunur

2. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

- Forum Kurallarına Uymayan İçerik
    Kural Maddesi :
    19- Kar amacı gütmese dahi kişisel web sitelerinin, facebook, instagram vb sosyal paylaşım sitelerinin forum içinde paylaşılması, imzada, profilde vb bulunması ve ayrıca özel mesaj yoluyla tanıtımının yapılması yasaktır.
    20- BodyForumTR.com' a yazılacak site adresleri ve linkler, bilgilendirme, öğretim amaçlı vb. kullanımların dışına çıkılarak bir takım çevrelerin tanıtım veya reklamını yapmak için kullanılamaz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş