Spora gideli 1.5 ay oldu ama hiçbir değişiklik yok

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve lleevv999 tarafından 3 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. lleevv999

lleevv999 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kilom 86 Boyum 1.83 Yaşım 17 , 1.5 ay önce spora başladım spora gitme amacım kilo vermek , kas yapmak ve kamburluktu ilk ay haftanın 6 günü gittim 1 gün off yediklerime dikkat ettim genellikle çok protein almaya çalıştım ,spor salonu uzak olduğu için bide oraya kadar 5000 adım atıyordum hocanın dedikleri programa da uyuyordum ama 1.ayın sonunda kilo hiç düşmemiş sadece belde ve omuzda 2cmlik incelme olmuş koldada büyüme olmamış hiç şimdide 2. aya başladım ama aynaya baktığımda eskisiyle aynı hatta bazı arkadaşlarım kilo aldın bile diyo ben eskiden sadece günde 10.000 adım yürüyerek ve diyet yaparak ayda 8 kilo veriyodum fakat şimdi hiç veremiyorum sizce sporu bırakıp tekrardan eski programıma mı dönüyüm ? (spor programımı fotoğraf olarak yükledim)

Ekli Dosyalar:

• jfjdjd.jpg
      jfjdjd.jpg
      Dosya Boyutu:
      83,5 KB
      Görüntüleme:
      436
  2. Skinnyfat

Skinnyfat Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Kilo vermek için aldığın kalori, harcadığın kaloriden az olmalı, kalori takibi yapıyor musun?

3. lleevv999

lleevv999 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    1800 kalori sınırım var hergün o kaloriden fazlasını yemiyorum

4. Sawtain

Sawtain Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    zonguldak
    ben 6 ayda hiçbir gelişim görememiştim sonrasında hiç sporu bırakmayarak şuan 3 4 yılım doldu kol 42 cm 92 kg yum kilolumuyum evet ama kas yağ değil önemli olanda o

5. Skinnyfat

Skinnyfat Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Önemli olan sabır ve vazgeçmemek. Vücut mutlaka cevabını verecektir.

6. bodbodt

bodbodt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ya diyetisyene gidip sağlıklı şekilde ölçülüp yağ kas su oranı hesaplatın yada görüntüye aldanmayın çünkü yazdıklarınız mümkün değil.
    Daha önce ayda 8 kilo veriyordunuz ama 4 kg su 2 kg yağ 2 kilo kas olmadığını kim bilebilir ?
    En sağlıklı kilo verme yöntemi EN FAZLA haftada 1 kilo olmalı bunun harcinde verilen her kilo yalan ya su ya kas kaybıdır o.
    En doğru kilo verme şekli içinde ağırlık çalışması olan bir programdır programınızı tam anlamadım ağırlık kaldırıyor musunuz yoksa sadece HAREKETLER'den ibareret mi ? Ağırlıksız şekilde ?

Dediğim gibi en doğru sonucu düzgün bir diyetisyende yağ,su,kas oranı takibiyle ayda bir yaparsanız neyin ne olduğunu görürsünüz.

7. coty

coty Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    kg vermeye odaklan ilk olarak. beslenme ise en az%70 bu işin. spor programın pek bişi ifade etmiyor oradan patlak verirse

8. BoraKa

BoraKa Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    18
    4 aydır fitnesse gidiyorum vücutta hiçbir değişiklik yok. Halbuki sürekli fullbody çalışıyorum ve ağırlıkları düzenli olarak arttırıyorum en zorunu yapmaya çalışıyorum. Beslenmem ve uyku durumum dzüenli günlük 200 gr dan fazla protein alıyorum.

9. Furkan221635

Furkan221635 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    Fotografiniz var mı acaba? Gelişme kaçınılmaz gibi gözüküyor.

10. Skinnyfat

Skinnyfat Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Hiçbir değişiklik yok derken ölçülerde cm olarak mi tartıda kilo olarak mi yoksa aynada görüntü olarak mi?

11. BoraKa

BoraKa Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    18
    Aynada özellikle yok Bulk dönemindeyim son 1 aydır hiçbir ağırlık arttıramıyorum sorun sadece bu değil kol ölçüsü 4 ayın başında 33 m di hala 33 cm ( sıkınca ) ilk 3 ayda bisceps dumbellde 4 kilodan 8 kiloya çıktım ( bisceps programı 3x12 barbell curl 10 kg bar kenar başı 2.5 kg ağırlık dumbell bisceps 8 kg 2x24 arm curl 10 kg 3x12) bu arada yaş 14 arkadaşlarımın bir kısmı 2 ayda karın kası kol kası göğüs kası vs çıkardı bende 4 ayda hiçbir şey yok ( gitme sıklığım önceden 2 gün gidiyordum 1 gün ara veriyordum son 2 haftadır 1 gün gidip 1 gün gitmiyorum son 1 ayda fullbody başladım )

12. Furkan221635

Furkan221635 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    Ağırlığı az biraz düşürüp tekrardan düzenli bir şekilde artırmayı deneyebilirsin. Kolun belki yağlı haliyle 33cmydi, şimdi daha az yağlıdır. Daha tecrübeli arkadaşlar daha iyi yardımcı olacaklardır.

13. BoraKa

BoraKa Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    18
    daha düşük ağırlıklarda 3. setten sonra zorlanmaya başlıyorum özellikle barbell curl normalde 3 set yapıyorum ağırlık azalınca 6-7 sete kadar çıkabiliyorum ( yanması için ) Ama önerin için sağol tekrarı arttırıp deneyebilirim hatta yarın hemen deneyeceğim

14. Ramazanhill3445

Ramazanhill3445 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    L-carnatine yağ yakıcı ürününü kullanabilirsin. Ben Xpro L-carnatine kullandım çok memnun kaldım 6 kilo verdim 1 ay da.

15. Whatsup

Whatsup Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    İStanbul
    Yaptığın yanlış haftanın 6 günü gitmek steroid mi aliyorsun ki vücut nasil toparlanicak kaslar iyileşecek split yapiyorum diyorsanda her bileşik harekette ayni bölgeyi çalışıyorsun buda aşırı yükleme yapiyor kaslara bildiklerim bu kadar haftanın 3 günü fullbody öneriyorum.

Sayfayı Paylaş