Spora Geri Dönüş Fakat..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve KrizGibiGeriGeldim tarafından 5 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. KrizGibiGeriGeldim

KrizGibiGeriGeldim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar Bodyforumtr kullanıcıları ;
    Bundan 6 ay önce evde vg'ye başlamış 3 ay çalışmış fakat beslenme düzenini oturtamadığım için ve motivasyon eksikliğinden dolayı bırakmıştım.
    Şimdi geri döndüm ancak kafamda hala soru işaretleri var. 1.71 boy, 52 kiloyum.Ektomorfum ve kilom vg için uygun değil.Buna paralel kilo almam gerekiyor.
    Ancak nelerle beslenmem gerektiğini bilmiyorum. Nitekim elimde şuan belli bir program yok. Şu an ki programım ;
    Pazartesi : Biceps & Triceps & Abs
    Salı : Göğüs & Omuz
    Çarşamba : Bacak & Sırt & Kanat
    Perşembe : Off
    Cuma : Biceps & Triceps & Abs
    Cumartesi : Göğüs & Omuz
    Pazar : Off
    Hareketleri yaparken her ne kadar nizami yapmaya çalışsam da zorlanıyorum.
    Sizden ricam ; Kilo almamı sağlayacak ve evde yapabileceğim bir gainer tarifi ve programım hakkındaki yorumlarınızdır. Saygılar.

2. KutsalSpartacus

KutsalSpartacus Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çorum
    Kilo almak istiyorsan hiç bulaşma gainere, şeker oranı yüksek olduğu için kilo alırsın ama yağ olarak alırsın. Günlük harcadığın kalorinin 400-500 kalori üstünde al, alırsın kilo. Kilom-vücudum bu iş için uygun değil deyip de bırakma sakın. Sabret biraz olur hepsi. Başarılar.

ArnoldBody bunu beğendi.
  3. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Vücudunuz neden uygun olmasın? Gördüğünüz iyi kütlelerin de bir geçmişi var, yani doğru yerdesiniz. Ancak bu programı hemen unutun, forumda 3 günlük tüm vücut antrenmanı diye aratın, bulamazsanız veya başka bir sorunuz olursa yanıtlarız. Gainer veya başka bir şey alıp kullanmanıza hiç gerek yok, şu an için yapmanız gerekenler çok net, nizami ve ağır antrenman, bol yemek ve yeterli dinlenme. Bilhassa şeker ve unlu ürünlerden uzak durun, çayı bile şekersiz için mesela, kompleks karbonhidrat ve kaliteli protein barındıran ne bulursanız tüketmeye bakın şimdilik.

4. KrizGibiGeriGeldim

KrizGibiGeriGeldim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle yanıtlarınız için teşekkürler. Gainer konusunda bi düzeltme yapmam gerekiyor zira kastım yanlış anlaşılmış.
    Gainer'den kastım kilo almama yardımcı tarif. Mesela telefonuma indirdiğim bi uygulamada böyle bi tarif vardı : Bira bardağı genişliğinde bi kaba süt , 2 yumurta akı , bal ve 2 muzu dilimleyerek karıştırıp içmek. Bunun gibi.

5. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Özel bir karışıma ihtiyaç yok, telefonunuzdaki uygulama da bahsi geçen tiptekileri besinleri ne şekilde tüketiyorsanız tüketin.

Sayfayı Paylaş