Spora başladıktan sonra 2 ay içinde 8 kg aldım.Hikayemi dinleyin !

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve American Psycho tarafından 18 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. American Psycho

American Psycho Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Uzun süredir düzenli bir program tutturamıyordum kendime.American Psycho filminde C. Bale'yi gördükten ve filmide birkaç kez seyrettikten sonra kafaya koydum.Takıntılar yüzünden hayatı yaşayamıyorum zaten.Takıntı haline getirdim ve kendime program buldum.Boyun fıtığı başlangıcı var ama pc başında uzun süreden beri fazla kaldığım için oldu.Şimdi günlük gezilere çıkıp yürüyorum ve şuna inanıyorum.Eğer bu şekilde 2-3 ay gezersem hiçbir şeyim kalmıycak.Bu süre içerisinde pcyi tamamen çıkarmakta lazım tabii ve sporu aksatmamak

Gelelim programıma.İlkte çok zorlanmıyordum ve prog.u veren çocuk İngilizdi.Bizzat kendisi yapmış ve filmdekinden daha manyak bir vücudu olmuş.Aynı tip ama daha bi yaratığımsı.O aşmış tabii :D Program zor olmadığı için benide zorlamıyordu.1 ay öyle devam ettim.Ardından 1 katına çıkardım herşeyi.Sonra 1 kat daha artırdım.Örnek olarak ilkte 7 olan şınav 15 oldu, 3 set yapıyordum.Belli yerlere yükleniyor program.Mesela omuz.Omuzlarım çelik oldu resmen ve kalınlaştı baya

1 ay soft, 1 ay hardcore çalıştım :D 2 ay içinde yediğim şeyler tavuk (normal etten daha fazla protein içeriyor diye okudum birkaç yerde).Hazır alıyordum.Pişirince kendisinde olan yağlarıda kuruyordu.Onun dışında süt ve süt ürünlerini bolca tükettim.Süt, kaşar peyniri, peynir.Ara sıra yumurtaya da yüklendim.1.80 civarı boyum.Kilom başladığımda 62'ydi.2 hafta önce tartıldığımda 69'dum.Ömür boyu çok zayıf olan ben şuanda zayıfım sadece hatta normalim.Hedefim 80-81 olmak.American Psycho'daki Bale'nin kilosuyla aynı kiloya ulaşmak.O görünümü ancak öyle yakalarım.Göğüs az belli olmaya başladı.Omuzlar gerçekten sonradan eklenmiş gibi :D Çok iyi bir görünüm aldı.Karında pek birşey yok ama aşırıda yüklenmiyorum oraya.Zaten boyun ağrılarımın başlangıcı 3 yıl önceki yanlış mekik hareketinden olmuştu

Kısacası isteyipte yapamıycağınız birşey yok.Son 2 haftadır biraz bozuk ilerliyor düzen.Tek dambılıda düşürerek kırdım :D İçinde tuhaf bi madde vardı.Kil ya da çimento karışımı birşey olabilir.Sağlam dambıllardı.Şimdi demir olanlarından alıcam.Sonradan dalga eklenebilenlerden.Yakında barfiks için duvara monte edilen alettende alıcam.Çünkü sırt ağrılarım var.Spor yapınca tüm ağrılar imana geliyor.Görüyorlar gerçek patronu :D Dün ölçüldüğümde ise 70.5 olmuştum.Kendime gerçekten şaşıyorum :D Bu arada bebe bisküvisi, coco cops gibi şeyleride ihmal etmiyorum.Vücudumda en sevdiğim olay asla yağ belirtisi olmaması :D Aldığım neredeyse 9 kilo tamamen vücudu kalınlaştırmaya gitti.Yani gayet sağlıklı şekilde aldım

9-10 kg sonra programı çok daha zorlaştırıcam ve insanlıktan çıkmış olucam

2. fibo

fibo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Rica etsem before-after foto atabilir misin ?

3. American Psycho

American Psycho Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Herşeyi düzene soktuktan sonra yakında kuracağım Youtube kanalına atsam mı diye düşünüyorum aslında.Tel. vs kullanmıyorum ve başlamadan önceki halime ilişkin foto. yok :/ Gelişme olayı daha fazla olmadan foto. çekilmem şart oldu.Bu arada spor salonuna birkaç gün gidip baktım.Gerçekten yapmak isteyen evde de yapar orada da.Tek gereken kontrollü halde ve aksatmadan yapmak.2 ayda bu gelişim bence çoook iyi ki üstelik boyun yüzünden fazla yüklenemiyorum.Boyun, sırt ve omuz ağrıları olmasa çok daha fazlası olabilirdi.Tabii aşırı yüklenmekte iyi değil kaslara

4. fibo

fibo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Peki su anki halinin fotosunu atabilir misin ?

5. American Psycho

American Psycho Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Ancak yarın olabilir.Şimdi atıcağım foto. yanıltabilir.Işık olayı çok etki ediyor çünkü görüntüye

6. American Psycho

American Psycho Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Dün 2x 5kg dumbelları aldım :D Düzenli çalışmaya devammmm

Sayfayı Paylaş