Spinat Extract

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve BrockLesnar tarafından 26 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 28 üye.
  1. dexter03

dexter03 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28

genrise bunun yenisini üretti ıspanak ekstresi değil sadece beta ecdysterone u ayırdır icinden ecdysone-Fx diye bir ürün ben ıspanak extresinden günde 4 kapsül alıyodum o işe yaramaz diyen arkadaşların yağ oranları kas ütlesine çok yakındır büyük bir ihtimal çünkü ecdys.'un kanda dolaşırken minimum yağ ile karşılaşması gerekiir aslında bu bütün ilaçlar ve besin takviyeleri için geçerlidir HDL oranı yüksek LDL oranı düşük bir insanda imkansızdırki ie yaramasın muhakkak etkili olucaktır yeni ürüne gelicek olursakda 1 kutu bitirdim fakat nedense ıspanak extresindeki kadar etki göremedim

Herkese İyi Sporlar ...

2. karacabey34

karacabey34 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    daha bilindik bir marka olsaydı 40 sayfa olurdu ama gariban genrise olunca olmuyor sanırım aynı ayarda şimdi proteinocean ıspanak ve brokoli tozu yapmış ama sonuçta
    Spinat Extract ne olduğunu biliyoruz yeşil yapraklı sebzeler protein sentezine yardımcı oluyor aslında birazda salata falan işlerinde tembel olanlar için yardımcı olur :) her 2 markanında ürünü alacagım ilk fısatta durumlar el verirse o zaman yazarım umarım

3. Huseyin24

Huseyin24 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    genrise ürünleri kalitelidir, ben protein tozlarını kullandım gayet de memnun kaldım, öneririm.

4. Gokkker86

Gokkker86 Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Animal stak daha mantıklı bir seçim olur.

5. bulkyfighter

bulkyfighter Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Bu ürün bir ara baya konuşulmuştu. Halen kullanan var mı merak etmekteyim. Ya da uzun süredir kullanan biri var ise nasıl bir durumda şuan artılarını eksilerini hissediyor mu ?

Sayfayı Paylaş