Solgar L-Carnitine

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve ozan1994 tarafından 6 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

38,5%
  2. Orta karar

34,4%
  3. Başarısız

27,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 42 üye.
  1. Tr-X

Tr-X Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Hocam mesela uygun bir diyet programı ile özellikle aç karna kardiyo çalışmalarında hiç mi pozitif etkisi yok ? Bu konuda hiç çok geniş çaplı araştırma yapmadığımdan soruyorum, yani bütün araştırmalar yararsız olduğu yönünde mi 1 tane bile yok mu pozitif yönde araştırma sonucu ?

2. respect2us.23

respect2us.23 Üye

Beğenileri:
    688
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Diyetisyen
    3 saatlik dayanıklılık antrenmanında yağ yakımına faydası olabileceğini belirten bir yayın vardı sanırım. Ancak geniş/kapsamlı çalışmalarda yağ yakımı için etkisizliği kanıtlanmış supplementler arasında yer alıyor. Daha önce mesajımda yer vermiştim. Eğer bu amaçla kullanılacaksa etkisi kanıtlanmasa da "muhtemelen etkili olabilir" olarak belirtilen konjuge linoleik asit(CLA) kullanılabilir.

3. Militan_Mavisi

Militan_Mavisi Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Bir de çok pahalı bir ürün. Maddi durumu iyi bir insan olmama rağmen, onu çok pahalı buluyorum.

4. ozlem_hale

ozlem_hale Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bana da tavsiye edildi. satın aldım. fakat burada yazılanları okusam satın almazdım. Umarım faydasını görürüm.

5. Eldoybrod

Eldoybrod Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    l carnitin'in bende kalp çarpıntısı yaptığını hatırlıyorum. bilgi olsun diye paylaşmış olayım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. laxicaperfecta

laxicaperfecta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar yaşım 31 sporu bırakalı 3-4 yıl falan oluyor. Diet ve spor eşliğinde kilo vermek istiyorum. Şimdi hem spora hem de diyete başladım. Vermem gereken 20 kilo gibi ciddi bir rakam var. Tamamiyle sporcuların kullandığı yağ yakıcı ve en etkili ilaçları alıp antreman yapmak istiyorum. L-carnitin , CLA ve benzeri ürünlerden bana tavsiyeniz hangisini kullanmam olur??
    --- Mesaj birleştirildi, 1 Mayıs 2019 ---
    Benim de evde Hardline marka L-carnitinim var. Yorumunu okudum içim rahatladı. Demek ki Hardline işe yarıyor. :):):)

7. respect2us.23

respect2us.23 Üye

Beğenileri:
    688
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Diyetisyen
    Yukarda cevap bulabileceğiniz mesajlar mevcut, forumda da öyle. Biraz araştırıp okursanız, neyi almanız gerektiğini bulabilirsiniz zaten.

Sayfayı Paylaş