SKİNNY FAT YARDIM DOSTLAR

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ZAGORR16 tarafından 1 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ZAGORR16

ZAGORR16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba vücut geliştirmeye gönül vermiş dostlar , abiler ben 1.90 boyunda 80 kiloyum vücut geliştirme ile 3 senedir makale okurum profesyonel Vücut geliştirme sporcularının videolarını izlerim olaya biraz hakimim fakat yanlış yaptığım bazı şeylerden dolayı Ve sağlıksız beslendiğim için 2 yıldır vücudum bu şekilde ben 1 şınav dahi çekemiyorum maalesef kollarım çok güçsüz ama artık düzenli bir hayata girip diyet ve spor yapmak istiyorum sizlere sorum bu vücutla bulk yapıp biraz omuz kol göğüs ve bacaklarımı hacimlendrip güçlendirmem mi yoksa definasyon yapıp yap yakıp aynı zamanda kas kütlesini oluşturmalıyım diyetim ağırlık çalışmam nasıl olmalıdır lütfen yardımcı olur musunuz çevremdeki herkesten Farklı bir şey duyuyorum kimisi bulk kimisi define diyor .

Ekli Dosyalar:

2. ZAGORR16

ZAGORR16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tam net bu şekilde

Ekli Dosyalar:

3. furkannzmn

furkannzmn Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Zaten yağlısın neden tekrar bulka giresin ki ? Bana kalırsa define ol. Ayrıca göbek daha da ilerlerse geri dönüşü olmayan sarkmalar meydana gelir . yani bu noktada bulka gireceksen clean bulk olmasına dikkat et. (hazır evdeyken definasyona gir derim. )

4. ahmet377

ahmet377 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    ben normalde forumdaki skinny fat olan herkese genelde bulk öneriyorum ama senin yağ oranın fazla gibi geldi bana

5. Skinnyfat

Skinnyfat Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Daha önce spor yapmadıysan başlangıçta vücut tepki verip daha çabuk kas kazanabileceğin için, 300-500 kalori açığı ile beslenip ağırlık antrenmanını sağlam yapıp kardiyo ile desteklersen hem yağ yakıp hem de kas kazanabilirsin. Tartıyı takip etmek yerine mezura ve fotoğrafla takip etmek daha doğru olur.

ahmet377 bunu beğendi.
  6. ahmet377

ahmet377 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    katılıyorum

Sayfayı Paylaş