sinan şamil şam????

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve okancantr0406 tarafından 13 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Sinan şamil sam oldukça dayanıklı demir gibi bir boksor. Tekniğide oldukça iyidir ve rakibinide oldukça yoran bir yapısı var.

Yanlız kızdığım nokta dünya şampiyonu bir boksore alkolik demeyenmi istersin, türlü türlü sıfatlar yakıştırılmasına baya üzüldüm.

Eminim sinan şamil sam isterse, yağ yakmak onun için hiçte zor olmaz. Ancak sinan şamil sam bir boksor ve bir bodybuilding sporcusu değildir.

Genede söylemeden geçemeyeceğim, UFC ile ilgilenen varsa, Crocop lakaplı marko filioovicin, bop sapp denen çam yarması gibi herifi bir tekmeyle nakavt ettiğini ve tabiri caizse pazara gönderdiğinide gorduk

http://img231.imageshack.us/img231/9669/bobsapppt1.jpg

http://www.kickboksturk.com/forum/showthread.php?tid=742

boppsapp resimleri.

http://www.ninjacloak.com/index.php...fb272313474839029c2d0cbfed614e6124ede9e315520

Ayrıca dövüşün nasıl bir konu oldugu hakkında şuradan bilgi edinilebilir.

2. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Şamil Sam'ın başarıları tartışılmaz ama bu akşam çiftlikte (AOÇ) gördüm ve son derece sarhoştu... bazı arkadaşların söylemiş olduğu ''alkolik'' olayı ne derece doğrudur bilemem ama ben gördüğümde yürümekte güçlük çekiyordu...

@Coyote
    Bop Sapp iridir-güçlüdür ama Crocop ile 10 maç yapsa onunu da kaybedeceğine iddiaya bile girerim... Crocop, Pride'ın efsanevi dövüşçüsüdür...
    Bop Sapp'ın çok sağlam steroid kullandığını herkes bilir, 170kg'da bile harika bir vücudla çıktığı müsabakaları vardır... ama ciğerine gelen çok hafif darbelerde bile iptal olur... vücud iyi -steroid sayesinde- ama iş dövüş sanatına gelince, steroidle yorulmuş bir ciğer dezavantaj yaratmaktadır... tekniği kötüdür ve bacak kullanma yeteneği neredeyse yok bile denebilir...

3. Klitschko

Klitschko Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boksör Ve Öğrenci :)
    Yer:
    Kadiköyyy..
    Tyson kondüsyonu gayet iyiydi.Tyson cok agresif sert oynadığı için çabuk yoruluyordu.Sonucta bir kum torbasın 30 saniye relax vur yorulmazsın.Ama 30 saniye bas nefes almayı umut edersin.:)

4. mg_bat

mg_bat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kendisiyle bolu da aynı otelde kaldım 4gun. kafamdaki sinan samil sam karakteri tamamen degisti. herk aksam bira elinden dusmez, odaya gidincede karısına bagırıp cagıran (hatta dovuyormus diye duydum) son derece cahil bi insan. otel calısanları bıkmıstı artık. kisiligini gecip meslegine, kariyerine bakarsak, gayet basarılı bir gecmisi var fakat ne olduysa son 3-4 yıldır profesyonel boksor degilde sanki sporla alakası olmayan, konsantrasyonu sıfır olan bir adama dondu bence.

5. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    baya iddalı acıklamalar bunlar,
    baya şaşırdım,
    Ama inanmıyorum bu yazdıklarına,
    Bu yazdıkların dogru olsaydı medya ya yansırdı mutlaka.
    bana inandırıcı gelmedi.

6. mg_bat

mg_bat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    inanıp inanmamak sana kalmıs. ben buna benzer seyler daha sonradan da duydum onun hakkında. adam calısanlara ve diger misafirlere kaba davranıyor, oda da karısını dovuyormus diye duydum,bunun medyalık bir durumu yok,ortada gostercek birsey yok cunku. kaldıki boluda ki o otelde zaten ıssısız sessiz biyerdi, tipik bolu oteli.aynısını istanbul hilton da falan yapsaydı olay degisirdi

7. Bloodist

Bloodist Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    hazır konu açılmışken yenisini acmayayım dedim.Muhammed ali vs Mike Tyson sizce hangisi maçı kazanır(en iyi dönemlerini kıyaslarsak)

8. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    elbette ALİ...

9. skilful

skilful Yeni Üye

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    bencede ali kazanır.ama her ikisininde bir birine karşı daha ağır basan tarafları var eğer tyson aliyi köşeye sıkıştırırsa veya yanına yaklaşırsa kombine yumruklarla aliye korkulu dakikalar yaşatır ama ali işi bildiği için o meşhur ayak hareketleri dansıyla ringde bir oraya bir buraya giderek tyson'ı yanına yaklaştırmadan işini bitirebılır.

10. _Fabregas_

_Fabregas_ Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    ne kadar çocukca yorum var ya bu adamın hocası doktorları bu yorumları yazanlardan %100 kat daha bilgili adam iyi boksör görüntü önemsiz

Sayfayı Paylaş