sigarayı bıraktım ne yapmalıyım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve igormami tarafından 28 Mart 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    merhaba herkese. bu akşam son sigaramı içtim ve bu sefer kesin biçimde kararlıyım. pazartesi spora uzun bir aradan sonra tekrar başlıyorum. bu zaman zarfında daha fazla kilo almamak için neler yapabilirim? bu arada demir, d, b1, b6, b12 vitamini alıyorum eksikliklerden dolayı. eskiden powerlifting geçmişim vardı. biliyorsunuz zaten beni. neler yapmalıyım?

2. Tengri Biz Menen

Tengri Biz Menen Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Psikolojik danışman
    Yer:
    Samsun
    İlk yapman gereken şey, sigaradan kesinlikle uzak durmak. Başlamak için bahane çok oluyor. Ben 8 ay bıraktım. Sonra en yakın arkadaşımı yitirdim (5 ay kadar önce). Ve o gün sakinleşmek için bir dal içtim. Gerisi geldi. Bir dal, üç dal, beş dal derken 2 aydır paket alıyorum.

Zorlanırsan Sağlık Bakanlığı'nın desteğini alabilirsin. Ben ücretsiz verilen Champix adlı ilaçla bırakmıştım. Ciddi anlamda işe yarıyor. Sonra kendi eşekliğimden gene başladım, o ayrı...

Spor yapıyorsan ciddi bir kilo alma sorunun olmaz diye düşünüyorum. Kardiyoya devam...

3. asude

asude Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    53
    Ben sigara kullanmadım ama her bağımlılık gibi sigarada da sanırım kararlı olmak kendini meşgul etmek ilgiyi bağımlı olduğun şeyden uzakta tutmak önemli.

4. ares1905

ares1905 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Allen Carr videosu vardı 1 saat 3 dakikalık o video gerçekten çok etkili oldu bulabilirseniz onu izleyin derim sigarayı bırakmak isteyen kişiler için faydalı bir video. Sigrayı 11 yıl içtim tam ve şuan 5 yıl oldu bırakalı. ilk zamanlar çok sancılı 6-7 aya kadar o süreçte o video bana gerçekten faydası olmuştu daha kolay atlatabildim sancılı süreci.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    vay canına şu anda bakış açım baya bir değişti. bakalım ne kadar dayanabileceğim

6. ares1905

ares1905 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    size yardımcı olabilir diye yazmak istedim umarım muvaffak olursunuz !

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    çok teşekkür ederim. sizin ve videonun sayesinde bakış açım baya baya değişti sigaraya karşı.

8. heraxles

heraxles Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    bağımlılığı bırakmanın en güçlü yolu başka bi bağımlılıktır kendine başka bi bağımlılık oluştur.
    kısacası bağımlılığı bağımlılıkla yok et internet bağımlılığı en sağlam yoldur sürekli meşgul olduğun bi platform olsun ama.

9. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    burası var müzikle uğraşıyorum sürekli bir yerlerdeyim.

Sayfayı Paylaş