Sehpasız(yerde) Bench Press

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Chete tarafından 5 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. hardnrocker

hardnrocker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cevaplar için çok teşekkürler. ;)

2. MoRRuk

MoRRuk Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Sonuçda kilo arttıkca dumbell dan bara geçeceksin. Bu durumda daha stabil bişiler lazım sana..

3. Emircand62

Emircand62 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yatagin caprazina yani dikdortgen ya uzun ucuyla kisa ucunun kesistigi yere sandalye koyup yap yada herhangi birnoktasina yatagin sandalye koy yastikla orda calis

4. hardnrocker

hardnrocker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkürler. Ütü masası gıcırdamaya, hafiften yamulmaya başlayınca ve validenin fırçası

() :p

ile aklıma bodrumda ki parke kutusu aklıma geldi. Açık olan üç tane taşımaz diye düşünüp kutuyu çıkardım. :) Vücut spora alışıyor ve giderek daha fazlasını istiyor. Dediğiniz gibi uzun bara geçmek lazım. Fakat onda masrafsız nasıl bir çözüm bulabilirim acaba? :D Aslında masraftan başka yer darlığı sorunu var. Oda ufak bu yüzden eşya koymak istemiyorum. Parkeleri bir şekilde, barın yanında duvara dikiyorum. Dambılları da stepper ayak kısmına koyuyorum yerden kazanmak için. Diğer dambıl tekerlekleri de koltuk arkası ve yanlarında. :( Bu arada uyguladığım program sizce nasıl? Eylül civarından beri set ve tekrar sayısını değiştirdim. Komple yeni programa mı geçmek lazım?
    pa.jpg

Son düzenleme: 26 Nisan 2017

Sayfayı Paylaş