Scivation Xtend

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve berbes tarafından 12 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce başarılı mı?

1. Başarılı

73,0%
  2. Orta karar

21,3%
  3. Başarısız

5,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 235 üye.
  1. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Supplementlerin üzerlerindeki kullanımları yapsak yandık valla. Protein tozu için de 3-4 ölçek yazıyor ama ne gerek var. Kas kütlenizi bilmiyorum ama 10-12g dan sonra çöp diye düşünüyorum

kerembas54 ve (silinen üye bunu beğendi.
  2. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Bu dediğin bence Muscletech için geçerli.

Kullandığım diğer markaların kullanım önerileri, o üründen en iyi verimi almamı sağladı. Xtend de de öyle olacağını umuyorum. Ama kutu bitmeden birşey söyleyemem.

Ayrıca ürün az gidecek diye ölçek kısıtlamasına gitmektense, hiç supplement kullanmam daha iyi.

kerembas54 bunu beğendi.
  3. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Bodybuilding.com'da 90 kilo alti erkekler icin 2-3 olcek, 90 ustu erkekler icin ise 3-4 olcek oneriliyor bu arada. Onu da belirteyim. :)

Bir de seytantuyu, sen sadece antrenman sirasinda mi aliyorsun? Yani aldigin dort olcegin tamami da antrenman sirasinda mi?

seytantuyu bunu beğendi.
  4. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Takriben 3 ölçeği antrenman sırasında, bir ölçeği de post workout olarak. Çünkü shakein tamamını bitiremiyorum antrenman bitinceye kadar. Dolayısıyla shakein % 25 i kalmış oluyor ve onu da antrenman sonrasında alıyorum.

Bu arada BB.com da 6 ölçek alanlar olduğunu okumuştum.

khephnes bunu beğendi.
  5. desire45

desire45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tek ölçeği antrenman sırasında içitiğim suya karıştırıp susadıkça içsem nasıl olur?

6. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Olur zaten öyle kullanılması tavsiye ediliyor. 1.5litrelik suya koymayında 500ml geçmesin :d

7. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    uygundur zaten antreman sirasinda da tercih edilen bir urun

8. desire45

desire45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir antrenmanda 1.5 litre su neredeyse bitiyor, o halde antrenmanın başlarında 0.5litre xtendli su+1 litre su şeklinde yapayım,çok cimriyimdir:) hem şu an için fazla ölçek kullanmak istemiyorum,enerji patlaması yaşamayalım,
    watermelon tadı harika,çay bahçelerinde müşterilere,eve gelen misafirlere meşrubat niyetine verilebilirthums:

9. jincx

jincx Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    antreman sirasinda 1 doz yeterli gorunuyor.BB.com da yazan gunde 2-3 doz kullanilabilir yazisi saniyorum gunde 2-3 defa antreman yapanlar icin

10. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Ürünün üzerinde öyle birşey yazmıyor. Ürünün normal kullanımı 3 scooptur. Kilona göre 4 ölçek de alabilirsin. Ayrıca shake ini 3 e bölerek bir kısmını antrenmandan önce, bir kısmını antrenman sırasında, bir kısmını da antrenman sonrasında alabilirsin.

Ayrıca günde 2-3 defa antrenman yapan birinin hangi ürünü kullanırsa kullansın overtraining olma ihtimali çok yüksek.

11. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Bu urunu antrenman sirasinda yavas yavas yudumlamak ile bolge arasi gecislerde 2 olcegin tamamini icmek arasinda bir fark var midir?

kerembas54 bunu beğendi.
  12. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
  13. canatan

canatan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de 500 ml ile eritip, 1.5 lt'lik antreman sirasinda ictigim suyla icmeyi planliyordum...

14. hardtime

hardtime Üye

Beğenileri:
    649
    Ödül Puanları:
    103
    ürünün üzerinde 3 scoop şeklinde bir öneri yok. Tam tersine, "mix one serving (one level scoop) " yazıyor. Bir ölçek kullanım daha doğru değil mi diye soranlara ısrarla üzerinde 3 ölçek yazıyor demişsin de bu sonuca nereden vardın merak ettim. Yanlış bilgilendirme oluyor bence..

15. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    hardtime,

Önce new formula ile old formula' nın içeriklerini araştırmanı daha sonra da old formula' daki kullanım önerilerini okumanı öneririm. Scoop lardaki gramaj farklılığı ve kullanım tavsiyelerini bir zahmet incele.

Ayrıca ben kimseye böyle kullanmalısınız demedim, kendi kullanım şeklimi belirttim. Olayı çarpıtmayalım.

khephnes'in de belirttiği gibi muhtelif forumlardan da Xtend kullanımı ile ilgili bilgi alabilirsin.

16. doctor

doctor Özel Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    53
    Herkez kendi vucut ve antrenman ihtiyacina göre kullanabilir ben 4-5 olçek aliyorum mesela antrenman sirasinda ve sonrasinda çoğu antrenman sirasinda olmak üzere aromasi guzel açik ara en iyi recovery içeceği ancak tr de buyuk kutu bulmak zor diğeride çok pahaliya geliyor

kerembas54 ve seytantuyu bunu beğendi.
  17. farma

farma Yeni Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Bendede karpuzlu aromasi var 130 tl civari aldim yurt disindan 1.100 kgmini ama bcaa degerleri cok dusuk bir cok urune gore weider bcaa almistim kutu bitti cok iyi verim almistim acaba hata mi yaptik bu urunu almakla sanki bodybuilding'in reklam manyagi bir urun gibi duruyor ...

18. farma

farma Yeni Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle hata yapmisim tadi igrenc sakin almayin o kadar tatlandirici kullanmislarki gun boyu gaz yapiyor rezalet paranizi sokaga atmayin weider bcaa dan sasmayin !ah bodybuilding kim parayi basiyorsa onun reklamini yapiyor!

19. doctor

doctor Özel Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    53
    weideirin bcaasında 100 g da 60 g bcaa 15 g glutamin var citrullin yok
    extend de 100 g da 55 g bcaa 20 g glutamin 8 g citrullin var
    nasıl kötü oluyormuş oranları tadına karışmam bence guzeldir sence değil ama ürün iyidir üstelik citrulin yok weiderde ben 1150 gramlığını 180 e almıştım 2 ay önce weiderin yarım kg tr de 150 tl f/p ve citrulin etkisiyle recovery de extend weider bcaa dan daha iyi çok açık

20. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    kullanan arkadaşlar hangi aromayı önerirsiniz?

Sayfayı Paylaş