Scivation Xtend

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve berbes tarafından 12 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce başarılı mı?

1. Başarılı

73,0%
  2. Orta karar

21,3%
  3. Başarısız

5,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 235 üye.
  1. ErbakanHoca

ErbakanHoca Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    maalesef fiyatı uygun gelmedi 100 tl imiş 30 servis ...yeni ambalaj ama bu akdar paraya değer mi bilemiyorum bunun yerine muscletech amino fx i seçeceğim galiba

Ramirez bunu beğendi.
  2. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    tüh bende orange aldım napcaz simdi:S

3. Fit

Fit Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Dostum özelden atarmısın yerin adını senin özelin dolmuş o yüzden ordan yazamadım :)

4. Ramirez

Ramirez Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    sizin mustletech nitrotech kullandığınızı biliyorum bu ürünüde bilkentteki arkadaştanmı alıyosunuz acaba ürünleri orjinal midir bilgi verebilirseniz çok sevinirim

5. ErbakanHoca

ErbakanHoca Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Evet Açık ismi vermek yasak diye biliyorum o yüzden yazamadım,kesinlikle hepsi orjinal ürünler üstelik eğer isterseniz başka ürünler de getirebiliyor.
    Yani Malum Ronnie Coleman'ı Türkiye'ye getirdiği için ABD ile bağı kuvvetli,üstelik fiyat vs. tüm konularda da yardımcı oluyor.
    Yeni ambalaj Xtendler geldi lakin bütçem kısıtlı olduğu dolayısıyla alamadım...
    Ve yeni habere göre de MusclePharm'ın tüm yeni ambalajlı ürünleri stoklarında olacak yakında.
    Gözünü kapalı güvenebilirsiniz.Malum yer Bilkent'te Ankuva Alışveriş Merkezinde merak eden arkadaşlara duyuralım.

6. Fit

Fit Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Sağol erbakan yine özel mesaj atamadım o yüzden burda yazıyorum :)

7. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Yaklaşık 2-3 aydır intra workout ürünlerine merak saldım.

İlk olarak Gaspari Size On aldım ve memnun kaldım.

Ancak Diğer ürünleri de denemek istiyorum ve sıradaki ürün Xtend.

Gaspariye göre karbo içeriği yok ve aminoasit içeriği çok zengin.

ilerleyen zamanlarda tadı, kullanımı gibi konularda yorumlarımı yazarım.

8. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Bu üründen memnun kalmamak için hiçbir sebep yok kesinlikle kıyas kabul etmez bir ürün. Antrenman sırasında kullanılabilecek en iyi ürün oldugunu söyleyebilirim en iyilerinden biri değil en iyisi :)

9. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    StormBlast,

Umarım dediğin gibidir. Ürünü dün aldım ve biraz pahalı bir ürün.

Bu benim 2. intra workout ürünüm olacak. Daha önce Gaspari Size On kullandım ve çok memnun kaldım.

Bu ürünle, 2 ürünü karşılaştırma fırsatı bulacağım.

İlk izlenimlerim aromasının gayet güzel olması ve abartılacak kadar ağız kuruluğu yapmaması. Ancak bundan sonra antrenmana giderken biraz daha fazla su içeceğim. Kullanan arkadaşlara da böyle yapmalarını tavsiye ederim.

Herkese iyi sporlar.

moothy bunu beğendi.
  10. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Ürünün portakallisini bugün kullanmaya basladim yalnız tadından hic memnun kalmadım portakallisini kullanan var mı tadı acimtirak geldi teng gibi ama acı idi sizdeki de oyle mı acaba?

11. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Bende yeşil elmalısı var tadı gayet hoş. Demekki bitince portakallı almamak gerek :D

12. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Bencede almamalisiniz portakallisini önermiyorum kesinlikle hatta ictim dün bu ne dedim yaa o kadar ovdukleri xtend bu muymuş daha tadından basta kötüymüş dedim apaci greyfurt suyu gibi bı tadı var teng gibi ama acı teng inşallah etkileri guZel olur

13. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    içeriği bcaa, glutamin ve citrulline olan bir ürün. değerler de pek zengin değil. niçin bu kadar tutulan bir ürün olduğunu anlayamıyorum ama bir ürün senelerdir bu kadar tutuluyorsa da saygı duymak lazım.

14. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Bu arada bodybuilding.com a baktım da benim aldigim orange tat olarak en düşük puanı almış bende hic bakmadan almistim en iyi puanlarda yeşil elma ve limon da tat olarak

15. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    ikisi de intra-workout urunu fakat ikisi de farkli urun kategorisinde.
    Xtend recovery odakli( performans icin citrulline var gerci) sizeon ise daha komplike(whey, carb, gliserol, creatin) bir urun. Sizeonla cok iyi bir recovery yasanacagini sanmiyorum, hic kullanmadim ama cok guzel pumplarin yasanmasi muhtemeldir cunku basit seker+creatin+gliserol = super bir pump hissi.
    Xtend'den beklentin bu yonde olmasin, daha cok recoverye yonelik bir urundur ve kas insaasi icin sizeondan cok cok daha yararli bir urundur.

Bu arada sizeon icin bodybuilding.coma baktim discontinued product olarak listelenmis ve artik satilmiyor. Gasparinin sitesinde de urunler arasinda goremedim. Artik satilmicak sanirim.

khephnes ve seytantuyu bunu beğendi.
  16. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    King yorumun için teşekkürler.

Size On da yaşadığım en büyük sorun şuydu: İçeriğindeki basit şeker beni öyle kesiyordu ki inan antrenmandan sonra whey protein içmek istemiyordum. O kadar doyuruyordu yani. Hatta bir iki defa whey içemedim. Ama Size on dan memnun kaldım mı? Evet hem de fazlasıyla. Üretilir mi bilmiyorum ama bulk dönemi için çok iyi bir ürün.

Xtend in şu an etkilerinden bahsetmek için çok erken. Ama terleme had safhada. Kullandığım hiçbir supplement bu kadar terletmemişti. Bu Citrullin'den olabilir.

Kutu bitince 2 ürün arasındaki kıyaslamayı buraya yazarım.

17. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    watermelon madness ını kullanmıs birisi olarak acıkcsı pek verim alamadım.Benım için hüsran bi üründü.Tadından bahsetmıyorum bile karpuz iyidir diye düşünüp almayın sakın :)

18. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Gun boyu ağzınızda bı tatilik bırakıyor mü bende oyle oluyor da antremandan sonra saatlerce ağzımda bı tatilik sanki tadı kalıyor gibi

19. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Karpuz aromali (Son formulu) kullaniyorum. 4-5 kez kullandim, böyle bir sorunla karsilasmadim.

Bence aromasi cok basarili. Kimyasal tadi yok, soguk suyla cok rahat iciliyor. Ben bir olcegi 400 ml suyla karistirip iciyorum.

Benim tek dikkatimi ceken kullanirken asiri terliyorum (garip bir sekilde)
    Havalarin isinmasiyla ilgili de olur diyecegim ama salon ne sicak ne de nemli.

Bence gayet güzel. Ciddi anlamda enerji verebilecek bir urun degil, ancak kullanirken sanki daha fazla enerjim oluyor. Pre workout urunum Cellucor C4u uzun suredir kullaniyorum, Xtende belirttigim gibi yeni basladim, sanki bir fark var, ancak piskolojik"dir buyuk ihtimalle.

Basarili mi emin degilim, zamana ihtiyac var :)

20. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Aroma ve terleme konusunda aynı fikirdeyim. Terleme olayını önceki mesajımda da belirtmiştim. Citrullinden olabilir diye tahmin ediyorum.

Ben ürünün uzun vadede etkisini gösterebileceğini düşünüyorum.

Despo bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş