Savaş Cebeci İlginç Yorumlar

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve SoldiersOfGod tarafından 11 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    zamanında 1m bacakla mr. olimpiya olanlar bugn yürüyemiyor. Keramet santimlerde değil işlevde :D

aslangur bunu beğendi.
  2. sinus

sinus Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    son zamanlarda compound calisanlar vs. anti-campoundcilar türedi. Takim tutar gibi :)

bir uc örnekden diger uc örnek gösteriliyor. Vgciler icin deadlift gereklimi? tabikide degil. Deadliftsizde güzel sirt idmani cikartilabilir. Ama bu deadlifti kötü egz. yapmaz. Kaslara yogun stres yaninda kordinasyon, güc ve yag yakimida saglar.

Eger burayi okuyanlarin kaygilari varsa, deadlift veya herhangi bir compound egzinde zevk almiyorsa, zorla malum egz. yapmak size fazla avantaj katmaz. Diger egzlerlede yolunuza devam edebilirsiniz.
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Şubat 2016 ---
    amerikada egitim almak olay degil. Olay mütevazilikde bitiyor. Youtube da bu isi profesyönel yapan kisiler var, savas cebecideki ego onlarda yok.

ne güzel demis rumi; Nasibinde varsa, alırsın karıncadan bile ders. Nasibinde yoksa, bütün cihan önüne serilse sana ters.

Son düzenleme: 17 Şubat 2016
    2pacist ve SoldiersOfGod bunu beğendi.
  3. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Zeo ve Pink Zeppelin üstadlar dile getirmişler.Şahsen kendi adıma şöyle söyleyeyim.Bu aralar stronglift tarzı çalışıyorum.Sadece compound egzersizlere dayalı bir program.1 gün sadece squat yapıyorum.Diğer gün deadlift.Öbür gün OHP.Öbür gün Bench press diye.Gerçekten muazzam bir program.Tek hareket olmasına karşın şahsen çok yoruyor beni.Programdan gayette memnunum.Compoundların güce katkısı kesinlikle yadsınamaz.

aslangur bunu beğendi.
  4. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Beyefendi cevabın için teşekkür ederim, hiçbir dediğine katılmıyorum ama bu da senin düşüncen tabi ki. Bu arada Ahmet Enünlü baya asabi adamdır. Yanında çalışan bi Trainer falan tanıdığın varsa sorabilirsin. Böyle her an gömücek gibi duruyor. Mahmut Irmak'ın da hitap yeteneği çok zayıf. Ama efsane fiziği var tabi orası net. Neyse herkesin kendi görüşü tabi seveni de sevmeyeni de var adamın haliyle. Ben kendi adıma onun yerinde olmayı çok isterdim.

Bozo-Baku ve servet dağlı bunu beğendi.
  5. servet dağlı

servet dağlı Üye

Beğenileri:
    926
    Ödül Puanları:
    103
    Rica ederim dostum
    Sporla ve saglicakla kal..

6. imagine40

imagine40 Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Fitness Trainer
    Nezaket,saygı kuralları içinde yapılan her video izlenmeye değer. aralara sıkıştırılmış bir kaç geyik sohbetinin kimseye zararı olmaz.
    Ayrıca her iki kişininde savunduğu doğrular bir başkası için tamamiyle önemsiz olabilir. Kulağa küpede yapılabilir.Ben 32 yaşında işim gereği günde ortalama 3-5 saat uyuyabilen biriyim. 1,5 senede 7 cm kol geliştirdim. bütün makrolarıma uydum. Demek ki campound şart değilmiş. yada her gün 1 kilo et, balık yada ahtapot yemeye gerek yokmuş. ( koskoca ülkenin yüzde 90 ı yememiştir ahtapot .)
    Ne Savaş hocanın nede Furkanın "kuralları" bende tam anlamıyla kabul görmedi. Kendi çalışma ve beslenme disiplinimi oturttum. Karşılığını aldım.
    Yaptıkları videolarda ki bilgileride sanki ilk kez duyacakmışım gibi ilgiyle izledim. Fanlarının sidik yarıştırıp, şakşakcılık yapması daha gülünç aslında.

Son düzenleme: 17 Şubat 2016
    technical1967 ve octeniskrup bunu beğendi.
  7. burakbyr

burakbyr Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    https://www.bodyforumtr.com/threads/bel-ağrısı-sonrası-tekrar-çalışmaya-başlamak-yardım.7176/ %40 az bir yüzde değil, ayrıca forumda arama kısmına bel fıtığı, bel rahatsızlığı yazarsanız 10 sayfa içerik çıkıyor. Asıl sorun şu ki; herkes hareketlerin doğru formda yaptığını düşünüyor ama gerçek öyle değil. Formun düzgün olması da çok önemli değil olayın mantığı basit, omurlara baskı oluştukça diskler sıkışır ve fıtığa sebebiyet verir, ilk safhasında anlamazsınız ama sonra canınız çok yanar.

8. atbayiltan

atbayiltan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Natural dediğiniz adamın bi son haline bakın isterseniz , Halen naturalım diye facebook sayfasında , youtubede milleti yiiyor 23 yıl spor yapan bi insanın son 1 yılında 23 yılında yaşayamadığı bi gelişimi sağlaması nasıl bi natural tekniğe bağlı acaba mucize filan bulunduda bizmi bilmiyoruz bi 2015 bir tanede 2016 son videosunu izleyin bakalım.

mrthr35 bunu beğendi.
  9. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    Gecen sene 90 kilo civariyken bu sene 110 a firladi yag oranı da neredeyse ayni :)

Sayfayı Paylaş