satogrowth

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve belfagor tarafından 15 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. barlas

barlas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkdaslar bisey sorucam gnc nin l-arginine ornithinine die bi ilacı var buda boy uzatıomus ama ergenlik doneminde tabi ama gittim 18 yasından kucuklere vermıoalrmıs yasım 17 boyum 1.83 nedenini sorduumda da cewap olarak sacma bi cewwap verdiler .ergenlik 18den sonra baslıo die . ben bu ilacı bi yolla alırım da 18den kucuklere vermediklerine gore bi zararımı var acaba.ama gh max 15 yasından itibaren kullanılabiliomus ben body de yapıorum aynı zamanda ama bi eyrde okuduuma gore gh max erken olum tiroid bozuklukları falan diordu cok tırsdım bu işe bi acıklık getirebilirseniz sewinirim

2. departed

departed Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ewet arkadaşlar , abiler bu boy konusu banada sıkıntı oldu sağlam önerileriniz varsa gerçekten ihtiyacım var..
    öncelikle 1992 aralık doğumluyum yani 16 senemi doldurmama az kaldı boyum 1.71 kilom 63 yani herkezin boyu uzarda ben biraz ergenliğimi yaşadım yani en azından okula giderken traş oluyorum haftada bir...boyumda şu an tam babamın boyu kadar bu satten sonra boyum uzar mı uzamazmı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışcam ne önerirsiniz ?

3. Princely

Princely Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sizin boylariniz yinede iyi ben 16 yaşinda ve 1.55'im :'( kullansammi..

4. Strong834

Strong834 Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    HEPAYAKGROWTH:))
    bende çıkaracam yakında bi ürün

5. 307KD

307KD Yeni Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    satogrowth yalancısıyla MSN'de konuştum... adam diyor ki... bu ürün hormon ilacı değildir kesinlikle! Bunu tekrar ediyorum hormon değildir, tamamen doğal bir üründür diyor. Ben de dedim ki benim boy 189-190cm, kaç olurum dedim.. Size 10 aylık mı ne 1 paketimiz var onu sunabiliriz dedi. boyunuz 201-202cm olacaktır 1 sene sonra diyor... puhahahahahah gülsem mi ağlasam mı bilemedim msnde :):):):):):):):):) uzamam %100 garanti mi diyorum, evet yaşınız 27'ymiş 3 cm kesin gibi %100 193-194cm olursunuz diyor bana 6 ayda :) Peki, madem böyle 165cm olanlar kullansa onlar da uzayacak mı onlar salak mı da ameliyat oluyorlar diyince adam hemen onlar sorunlu insanlar... bizim ürünümüz sağlıklı insanlar içindir efendim diyor hemen! laf oyunu yapıyor! Aklıma geldi sonra dedim ki, şimdi yaşım 33 olunca kullansam gene uzar mıyım dedim, evet uzarsınız ama yaş ilerleyince etkisi daha az oluyor dedi! tamam o zaman dedim ben de... O zaman şöyle olsun dedim; ben alayım ürünü, sonra kullanayım boyum 12 ayda 201cm olsun:) , sonra 1 yıl ara verip gene kullanayım bu sefer de 210cm olayım dedim, adam bana diyor ki... efendim etkisi öyle olmaz, 1 kere kullandıktan sonra etkisi azalır diyor... şimdi s...tir diyecektim de demedim... o zaman 220cm'ye kadar yolum olması lazım mantıken... saçma saçma iş yapıyorlar... 8 aylık satogrowth kutusunun maliyeti de 450tl... çok çakallar! bunları mahkemeye vermek lazım ama sonuçsuz kalır bence! Belki de kimse mahkemeyle uğraşmadığı için aslında dava edilseler kazanılabilir...

Sonra adam offline oldu yeniden online olunca pis sövecem ama adama! ne kadar ******** var! o anda ama öyle cümleler kuruyor ki bir anda gaza getiriyor sizi... :) harbi uzayacam mı lan bu yaşta da diyorsunuz :)

6. hangover35

hangover35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2012 net bilgiler,

Beyler bayanlar dünyaya bakin 1-2 ise yarayan seyden biri satogrowth. 2005 li yillarda cikmis. Bi de Jmexy diye bi formül var iyi referanslari olan 2008 lerde cikmis. Bu Turkiye de cakal aktarlar bu urunlerden esinlenip boy uzatiyor diye bikac uydurma urun cikarmislar 2010 da. Iyi bakin hicbirinin mazisi yok. ingilizcesi olan yurtdisinada baksin. Nerden mi biliyorum 2006 larda Satogrowth u yakin bir arkadasim kullandi ve uzadi bi miktar. Gecenlerde baska bi arkadasim polislik sinavlarina gireceginden 1 cm eksigi icin supratall, kimi diye bi tabanlik vb. Gibi 4-5 uydurma sey kullanmis milim uzama yok. Uzun ara gorusememistik bahsedince o'nada Satogrowth dedim ve yanilmadim 4 cm uzadi ve bu konuyu net te paylasicam diye soz verdim kendime. Kaynak saglam arkadaslar eczacibasi firmasinda yonetici olarak calisan bir abim de Satogrowth ve Jmexy disinda etkisi olan bir urun yok diye teyit ediyor. Her turlu ispati var. Faydali olabilirsem ne mutlu.

7. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    ilginç yazı olmuş. nerden bulunuyor peki bunlar?

8. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    O her türlü ispattan 1 tanesini bizimle paylaşır mısın?

9. declorx

declorx Yeni Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    ilk mesajlarını bu konuya atıp bir daha kaybolan arkadaşlara selam olsun.

ürünün sitesi uçmuş, (satogrowth.com)

satogrowth.org dandik tek sayfa tasarım. web page makerde muhtemelen tozları elden satan birisi hazırlamış, azcık uğraşsaydında düzgün göze hoş yapsaydın bari

boyuzatma.com öteki kadar dandik olmasada buda dandik hiç değilse web page maker v2 yi kullanmış burda :D

ölüm var arkadaş ölüm. sen sadece 1300 lirasını değil, hayallerinide alıyosun adamın. 1300 lirasını alıpta 1mm uzamayan adamın peşine düşmeyeceğinden neden bu kadar eminsin ?

10. mehmet12

mehmet12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar benim eşim satogrowth kullandı iki sene önce, boy takıntısı vardı. Boy uzatma olarak bi araştırma yaptık sonuç olarak bu ürünü kullandı. Açıkçası alırken sırf eşimi mutlu etmek için aldım boyunun uzayacağını düşünmemiştim. Yaklaşık 3 cm kadar uzadı, araya hamilelik girince bıraktı. Herkes de aynı etkiyi gösterir mi bilemem ama biz sonuç aldık, paylaşmak istedim.

11. AKTIVIST

AKTIVIST Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya arkadaşlar hastamısınız, boyunuz 1.80 i geçtiyse niye kasıyosunuz. Ben de boy konusunda ciddi derecede takıntılıyım ve 1.80 ile gayet mutlu olurum. 1.85 maximum isteyeceğim. Şuanda da zaten boyum 1.76-1.77 .. Neden kendinize çok yüksek hedefler koyuyosunuz ki

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:09 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:06 ----------

sen sırf bu mesajı yazıpta talep arttırma peşinde olan birisi değilsen bu mesaja cevabını bekliyoruz. bence yazıp unuttun bile burayı.

12. DenizKendigelen

DenizKendigelen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Deniz
    Yer:
    istanbul
    Benim boyum 1.69 boyumun uzun olmasının bir önemi yok,boyun uzun olması gücü ifade etmiyor,Tam aksine boyum kısayken kendimi daha güçlü Bruce lee gibi güçlü ve atletik hissediyorum,Şahsen ben bu bahsettiğiniz ürünlerin hiç birine inanmıyorum bunların hepsi para tuzağıdır,internete UZAMAX yazın sitesinde göreceksiniz,içinde bir ton ot var(doğal) ve vitamin mineral var ayrıca yazmışlar yok şuna iyi gelir yok buna iyi gelir.Bizim istediğimiz yanlızca boyumuzun uzaması değilmi biz ayrıca vitamin enerji iistemiyoruz ki sadece boyumuz uzasın istiyoruz,işte biz buna psikolojiksel kandırma diyoruz hepsi yalan insanlar alıyor boyu uzamasa bile kullandığı şeyin enerji verdiğine inanıyor HEPSİ YALAN HEPSİ,boyun uzamansı yanlızca ameliyat ve açma germe ip atlama zıplama basketbol ile mümkündür.sağlıcakla kalın beni okuduğunuz için saolun iyi günler...

Sayfayı Paylaş