satogrowth

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve belfagor tarafından 15 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. belfagor

belfagor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar aslında tam olarak bodyle bır ılgısı olmasada bu ılac hakkında dusuncelerınız ogrenmek ıstıorum..boy uzatmak ıcın kullanılan bır ılac ancak bole bır seyın gercek olabılecegı aklıma pek yatmıs deıl..ılacın vaad ettıgıne gre 10 cm uzamak mumkun we bıtkısel oldugundan yan etkısı yokmus....ıcınızde bu ılacı kullanan arkadaslar warmı lutfen warsa ıse yarıormu bana yardımcı olun weya yan etkısı warmı bu konuda benı bılgılendırısenız...ılacı alıp denemek ıstıorum ancak fıyatı bıras pahalı we bu nedenlede bır ıse yaramazsa bosa paramı heba etmek ıstemıorum

www.satogrowth.com buda ınternet adresı merak edenlerınız warsa buradan bılgı alabılırsınız

................................................................................................

saygılar

2. azrailin asker arkadaşı

azrailin asker arkadaşı Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    endokrinoloji
    Yer:
    İST
    ÖNECELİKLE

GH MI booster ismindemi :!:

BİTKİSEL YANETKİSİ YOK - FİYATI NEKADAR

AVUSTRALYA İthalimi

Simdiye kadar boy uzatma iddialarinda bulunan hicbir hap, ilac ya da urun bir bilimsel arastirmadan gecmemistir. "Yan etkisi yok" diye tabir edilen olgu gercek degildir. Besinlerden gelen dogal proteinler bile sindirildikten sonra toksin olusturuyor iken, bu sentetik haplarin vucutta yan etki olusturmadigini soylemek cok sacmadir. Kisa donem yan etkisi olmamasi demek, uzun vadede yan etkisi olmayacagi anlamina gelmez. Bu "Sato"nun sitesine gittim:

a) 4 inch (~10 cm)'e varan boy uzamasi
    b) Kemik gelisme hizinda %38-45 arasinda artma
    c) 40 hatta 50 yaslarinda dahi boy uzamasi

..gibi sacma sapan iddialari destekleyen tek bir bilimsel veri yok. Hele hele posturu duzeltmesi iddiasi en komigi. Sen 8 saat masa basinda calis, egzersiz yapma, dogru beslenme, yeterli uyuma, bir hap at agzina her gun posturun duzelsin, olacak is mi bu?

sana tavsiyem, vucudunu kobay olarak kullanmadan once dogru yeme ve yasama onerilerini hayata gecirmeye calis.

www.satogrowth.com

ama bi arkadaşımın kardeşi kullandı faydasını gördü ama ben almadığım için bilemem. ama çocuk uzadı 7-8 cm

3. azrailin asker arkadaşı

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    endokrinoloji
    Yer:
    İST
    ama bunu

sato growth hormone her yerde bulabilirsin ama boy uzatma faliyeti kişilerin genetik yapısına göre değişir kiminde hem hem uzar hemde yan etki yapar kimi ise sadce yan etkisi görür yani böyle ilaçlar illaki kullanmak istiyrsan normal günlük hayatında eczaneye gidip bana bir tane aspirin veririmisiniz veya gripin vs gibi alıp kullanmaya benzemez bu tür ilaçlar kullanacaksan doktor kontrolü altında kullanmalısın doktor gözetimi aldında kullansan bile yan etki yaptığı zman bir ilaç kullanırken diğeri çıkacak karşına diğer ilacı kullanıyorken başka bir ilaca yöneleceksin kısacası bu tür ilaçların altından kalmak kolay değil.bu arada kımseyi özendirmek gibi olmasın ama satıldığı yerler var ama bazı eczanelerde bulunuyor en çokta hastane eczanesinde bulunuyor tabii diğer anabolik ilaçlar peynir ekmek gibi heryerde var istanbulda bile karaborsadan satılıyor ama bildiğim kadarıyla kimyasal boy uzatma ilaçları almak daha zor.ben burda herşeyi acık acık söyledim yazdım anlatmaya çalıştım niyetim kımseyi özendirmek değil yanlış anlaşılma olmaısın sadce yazzdıklarımdan örnek alsınsın diye açıkladım.

4. belfagor

belfagor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol yorumların ıcın bende emınımkı ılacın yan etkısı wardır buna suphe yok yanlız bu yan etkılerı nedır bunu bılmıorum..arkadasımın kardesı kullandı demıssın eger ogrenebılırsen bır yan etkısı warmı cok makbule gecer...ayrıca benım boyum su anda 1.72 bır 7-8 cme ıhtıyacım war bu nedenle bır zahmet arkadasına sorarsan...sımdıden saolsın

5. azrailin asker arkadaşı

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    endokrinoloji
    Yer:
    İST
    BENLE AYNI BOYDASIN

yaşın önemli bu faktör için

bu yazdıklarımı iyi oku

eğer growth alıp uzamak isyiorsan

19-20 yaşını geçmemen gerekiyor

eger geçmiş isen gh alman sadece
    kemik yoğunluğunu arttırır enine büyüme olur vucud yağ yakar enerjiye çevirir protein sentezine başlar kas yapar
    piskolojin düzelir ve diğer hormonlarının düzenli çalışmasını sağlar.bi nevi gençleşirsin film yıldızlarının yaptığı gibi.

6. azrailin asker arkadaşı

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    endokrinoloji
    Yer:
    İST
    sana tavsiyem dinamik ve biyo marker uygulanman ve ihtiyacının olup olmadığıdır.

7. ozleyis

ozleyis Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    evet genelde artistler böyle ürünler kullanıyo. arkadaşın dediği gibi. fakat bende çok takmıştım bi aralar çok uzak değil 3 ay önce... bende 1.71 im araştırdım baya bi çok kişiye sordum bilgili fakat hepsi böyle bişey olmaz dediler.... bende hayal kırıklığına uğramıştım çok .... :(

8. azrailin asker arkadaşı

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    endokrinoloji
    Yer:
    İST
    BOŞVER GH

EĞER VAKTİN VARSA BASKETBOL AYNA VOLEYBOL OYNA BÖYLE SPORLAR HİPOFİZ BEZİNİ ÇALIŞTIRIR İYİ GELİR SANA

EĞER İLLEDE GH DİYORSANDA ÜNİVERSAL GHMAX AL KULLAN HAP SEKLİNDEDİR FİYATIDA 100 YTL KADARDIR

9. inflexable

inflexable Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    üviversal gh max mı

10. ozleyis

ozleyis Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    universal gh max boy olarak uzatmaz. growt hormonu fakat kas gelişimi için o kemiklerle bi ilgisi yok. ama şu sato yu kullandım 20yaşındayım 5cm uzadım diyen 1 ı adam görsem bende alırım....

11. donatello

donatello Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu sato growth un içeriğini bilen varmı acaba? yoksa arginine ornithine mi var içinde acaba ???

12. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    büyüme sağlayan ve kas gelişimine etki eden tek ürün growth hormonudur. onun haricindekiler kandırmaca bence uzak durmak gerek. illaki bu tip ürün kullanacağım diyorsan universalın gh max ini kullan. boy uzatır mı bilmiyorum ama kas gelişimine etkisi olabilir.

(azrailin asker arkadaşı BU ŞİDDET NERDEN GELİYOR. AVATARIN ÇOK ŞİDDET İÇERİKLİ. BİLİYORUM KENDİ KİŞİSEL TERCİHİN AMA SPOR İÇERİKLİ BİR SİTEDE BU ŞEKİLDE AVATAR KULLANMAN BENİ RAHATSIZ ETTİ AÇIKÇASI. YÖNETİM BÜYÜK HARFLARLA YAZDIM KUSURA BAKMAYIN DİKKAT ÇEKMEK ADINA YAZIYORUM.)

13. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Hernan aslında büyük harf kullanımını çok etkin(ve doğru) bir şekilde kullanmışsın. Büyük harfle yazmanın asıl amacı budur, eğer herkes büyük harfle yazsa, bu dikkat çekmeyecekti. Bu normalde kısık sesle konuşurken bir anda sesinizi yükseltmek gibidir, sizi dinlemeyen biri bile başını kaldırır.

14. bekirsami

bekirsami Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    amma yaptın hocam hormon kullanıp oramızı buramızı yamultacaz. ben Satogrowth kullandım gayet etkili bir ürün yanetkide yok. 1.82 den 1.90 oldum. boy kısalığını çekenler bilir gerçi çok kısa deildik ama yinede çok memnun kaldım. 8 cm deip geçme dünyaya tepeden bakıyosun sanki..

15. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul

Fotolarını ekleme şansın varmı? görelim eski ve yeniyi

16. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    bir yaşıma daha girdim valla , boy uzatıcaz hap ile :) enteresan ne diyeyim denerim eğer etkiliyse 1.72 şuan 1.75 olsun fabrika sahibine araba alayım

17. scorpi

scorpi Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    web sitesinde kemik uçları kapandıktan sonrada uzatır diyorlar..

benim aklıma sadece tekrar kemik uçlarını açıp büyütmesi geliyor.
    veya yalan söylüyorlar.

18. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    satogrowth tam manasıyla tek seferlik bir ürün. yani herkese tek şişe satsan kardasın. Çünkü çok pahalı. Ve bu şekilde de istediğin gibi kazık atabiliyorsun.
    Tam bir safsata. Gelişme dönemi bittikten sonra boyun uzaması mümkün değil. İçeriğinde ne var bilmiyorum. Ama içine growth falan kattılarsa bile growth kürlerine nazaran çok düşük olan fiyatıyla etki sağlayabilecek kadar yapay hormon içermediği de aşikar. Ki içerse bile bu şekilde boy uzamaz.

307KD, salvadore_xp ve castorpollux bunu beğendi.
  19. 307KD

307KD Yeni Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar, bir şey yanlış anlaşılmış galiba... İlacı alıp öyle boy uzatma filan yok boşuna hayal kurmayın. Egzersizleri yapmadığın sürece istersen 1000 kg lik hap al hiç bir şey olmaz. Ergenlik çağındakilerde direkt etkisi var, 30 yaşından öncekilerde ise sınırlı diye biliyorum, daha doğrusu duydum. Yani 4-5 cm etki edecektir eğer egzersizleri 6-7 ay boyunca her gün aksatmadan yapıp ilacı alırsanız, ama yan etkisi yok dense de saçmalık bu, yan etkisi olup boyun da uzar. Ancak yan etki kalıcı hasar yaparsa bunu çekecek hayat boyu ilaç firması değil sizsiniz!!!

Bu arada bu ürün yani satogrowth ile UZAMAX aynı deniyor doğru mudur?

castorpollux bunu beğendi.
  20. kingawu23

kingawu23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya arkadaslar oncelıkle sıze sunu belırteyım satogrowth hap degıldır ılac degıldır oncelıkle bunu bılın.....dogal bir toz icinde peynir suyu tozu gibi seyler vardır

sımdı bır arkadas egzersız yapılmazsa hıcbır etkısı olmadıgını soylemıs evet gercektende oyle onemlı olan egzersızlerı yapabılmek.....

yurtdısıyla teması olan arkadaslar arastırsınlar gerceklıgı ordan ogrenebılırsınız

Sayfayı Paylaş