sanırım bırakıyorum...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve niemand tarafından 21 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 26 üye.
  1. NESTOR

NESTOR Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    dünya
    sen yaşantını kişilere göre belirleme, seni sen olduğun için sevsin,
    bence sporu bırakman yanlış, sonuçta coleman gibi olacak halin yok, yaptığın spora anlayış göstermeli,

kızlar kilo alınca erkek arkadaşları terk etmez, sen her halinle güzelsin der, ama kızlar maşallah hemen tekmeyi basıveriyor,

karakterle alakalı,

2. batt_34

batt_34 Üye

Beğenileri:
    479
    Ödül Puanları:
    73
    kendimi çok şanslı hissediyorum 1 aydır neredeyse hiç biryerde yemek dahi yiyemiyoruz kız arkadasımla ben yanımda taşıyorum lapamı ve etimi ağır diyette oldugum için herhangi bir huzursuzlugumuzda olmadı,yaptıgım kürleri dahi biliyor ve sadece sağlığım için önerilerde bulunuyor sürekli supplement satan yerlere göz atarız gezeriz bunda kendisininde spor yapmasının etkisi tabiykide var bu arada 6 senelik ilişki :)

Azi, deathlifter ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    onun için derim ya bodyci adamın fitnessçı kız arkadaşı olur diye sporcu adamın halinden sporcu kız anlar[​IMG]

batt_34 bunu beğendi.
  4. RUMMER

RUMMER Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    kafana göre takil abim kafana göre takil

birak gitsin o kizi salla kaslari coştur abim coştur

5. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Bu konuda kim olursa olsun taviz vermem ben kendimi iyi hissediyorsam kimse bana bu sporu bıraktıramaz.Giden gider kalan sağlar bizimdir , zaten spor yapıyorsun diye seni terketmeyi düşünüyorsa ondan önce sen o kızı terketmelisin..Benim başımda da aynı durum var tercihimi spordan yana kullandım ve artık itiraf edebiliyor kıskandığım için dedim böyle çok daha güzel duruyor vs kelimelerini duyabiliyorum.Hatta giymem için beyaz siyah bodyler bile almış :)

Ama şöyle birşey varki dil eğitimim için spora ara vermek zorundayım moralim çok bozuk ve 8 ay kadar başlayamayacağım galiba..

ercan41, rockybalboa7 ve Azi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş