sanırım bırakıyorum...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve niemand tarafından 21 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 26 üye.
  1. niemand

niemand Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    12
    Lise yillarinda ufak bir dambıl, camasir askisi vs ile evde basladigim vg seruvenim uni yillarinda bir sure spor salonu ile devam etti. Ancak bilincsiz calisma, yetersiz beslenme, ilgisiz hoca ile birlesince kasigi agzima bile goturemedigim gunler oldu kas agrisindan, biraktim.

İki bucuk yil kadar once tekrardan basladim. Bu sefer forumu surekli okudum, bilinclendim. Duzgun beslendim. Supplementlere basladim bir sure sonra. Nisanlimla cikmaya basladigimiz gunlerde kaslari belirgin ancak iri olmayan bir vücudum vardi. O zaman bu zaman derken ben bir miktar daha irilestim, bir plato astim. 1.79 boy 80 kiloydum. Son aylarda yag yakim surecine girdim, yaglar gitti ancak cok kilo kaybetmedim. Su an 78 kiloyum. Define degil ama define denecek olculere 5 kg kadar yakin oldugumu dusunuyorum su siralar.

Velhasil-i kelam, nisanlim vucudumdan memnuniyetsizligini bir suredir soyluyordu ancak pek ciddiye almiyordum. Bu sefer ciddi ciddi belli etti. Cikmaya basladigimiz gunlerde cok begendigini, ancak simdi gittikce cirkinlestigimi soyledi. Ve onu en cok rahatsiz eden trapezlerimmis... Oysa ki trapez calismam bile, ama genetik faktor, biraz irilestiler.
    Hedefime bu kadar yaklasmisken birakiyorum... Ve cok mutsuzum.

SportMyLife, albatros46, ---RamSes--- ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  2. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Senin emek verdiğin bir şeye saygı duymalı diye düşünüyorum hemen herşeyi kabul edersen daha çok şeyden vazgeçersin.

VENGEANCE, ravenss34, Zerk ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  3. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    türk kızlarından nefret ediyorum.

RUMMER, sporcu., zrb20 ve diğer 27 kişi bunu beğendi.
  4. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Ağzına sağlık Karakaş abim

VENGEANCE, ravenss34, ---RamSes--- ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  5. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Ukrayna;
    -Kizlar para yemiyor
    -Araba el kiri hicbir kiz deger vermiyor
    -Cok yakisikli veya zengin olmaniza gerek yok elini tutunca kizin heyecandan agzi donmuyor
    -Genelleme yapmiyim ama hem kili hem esmerligi kisaca turklerin her ozelligini seviyorlar:D

Türkiye,
    -Para yemek icin istanbuldan mersine gelen kizlar gordum macaristana bile yolmaya giden gordum
    -Yazmama bile gerek yok araban,paran yoksa bitiksin
    -Kılları alsan .op diyor bazi densizler almasam iyy igrenc diyorlar bende bi yaz aliyorum bi yaz almiyorum:D

Saka bi tarafa konuyu cok yanlis yere cektim affedin ama dayanamiyorum burnu b.ktsn kurtulmayan,2 tane sumuklu kiz icin neler yapiyoruz..yazik bize:)

albatros46, Ria, Suçicek ve diğer 13 kişi bunu beğendi.
  6. steawart54

steawart54 Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    böyle fedakarlıklar yapıp ipleri onun eline verirsen zamanla kendi elinle kaybedersin onu söyleyeyim bu hataya düşme. çok sevsende ona kıyabilmeli hayır diyebilmelisin gerektiğinde.
    bırakma olayına gelince, sen kendin o beni böyle beğenmiyor diye uzuluyor ve kendi kararınla bırakıyorsan buna saygı duyarım, çünkü insan aşık olduğu sevdiği kişinin pek tabii ki onu beğenmesini ister.
    ama o ısrar ediyor baskı yapıyor diye bırakıyorsan hata yaparsın. bu sporun senin için önemini ona anlatırsan anlayışla karşılayacağını umuyorum. çünkü kızlar, dambıl-halter indir kaldırdan ibaret sanırlar bu sporu zevk için yapılan bir uğraş gibi gelmez onlara. kolayca bırakabileceğini düşünürler. kestirip atmaları daha kolay olur.

VENGEANCE, ravenss34, rockybalboa7 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  7. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Yazdiklarina bakilirsa vucudun gelistikce kiz arkadasin begenmemeye basliyor. Bu bana cok ilginc geldi Brad Pit olsa gozlerini alamaz heralde.

Simdi ben sorunun senin gelisimin degil de onun kendine olan guvensizligi oldugunu dusunuyorum. Seni kaybetme korkusu. Heralde kiz arkadasinin oz guven eksikligi var bu da onu boyle davranmaya surukluyor. Sen gelistikce daha iyi gorunum kazandikca (bilincaltinda) kendini cirkin zannediyor ve diger hemcinsleri ile yarisa giremeyecegi korkusu basgosteriyor.

Hangi kiz yaninda hos fizikli bir erkek arkadas istemezki ? Istemeyen gidip bir psikiyatriste gorunsun. Hee simdi diyebilirsiniz zevkler ve renkler diye. Gercekci olalim ve bunlari es gecelim lutfen. Sorun sende degil kiz arkadasinda.

Ki kaldiki seni mutlu eden birseyden mahrum kalmana razi. Yukaridaki arkadasin yazdigi gibi sana destek olmasi gerekir bu konuda. Ayni sey kendisine olsa nasil bir tepki verirdi acaba ?

Yazdiklarimi sakin yanlis anlamayin. Maksadim elestiriden ziyade dusuncelerimi soylemek.

Son düzenleme: 22 Mayıs 2012
    sporcu., Suçicek, VENGEANCE ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  8. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Predatel teşhisi koymuş :) Bende nişanlının memnuniyetsizliğini dile getirdiği vücut fotoğraflarını,buraya koymanı senden rica ediyorum :)

VENGEANCE, Phil_Heath, rockybalboa7 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  9. SerkanTurhan

SerkanTurhan Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    valla kusura bakma ama komik geldi bana, trapezlerin kabardı diye yada kaslı fit bir yapı sahibi olduğun için bu tip şeyler söylemesi gerçekten normal değil .

Ayrıca seninde bunun üzerine bırakıyorum demen hiç normal değil .

SportMyLife, VENGEANCE, Azi ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  10. NoPainNoGain!

NoPainNoGain! Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşım bir ilişkide sen mutsuz olunca partnerin mutlu olacaksa orda durmak gerek. Şuan sen o mutlu olsun diye fedakarlık yapıyorsun ama o senin çok mutlu olduğun emek verdiğin bir şey için ne saygı duyuyor ne fedakarlık yapıyor. Burda bir bencillik oldugunu düşünüyorum. İlişkiniz ne partnerin nasıl biri tabiki bilmeden konuşmak dogru degil ancak anlattıklarına göre ben bunu çıkardım. Sporu bıraktıgın zaman hacim kaybetmeye basladıgında kendini ne kadar kötü hissedecegini tahmin edebiliyosundur. Bu sende psikolojik rahatsızlıklar oluşturabilir. İkinizinde mutlu olacagı bir ortak yol dusunebılırsnız. Mesela sen fazla abartmadan fit olabilirsin hem senın ıcın iyi olur hemde partnerin için.

<Deniz, VENGEANCE, Azi ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  11. deist190

deist190 Yeni Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Havalimanı
    Yer:
    Ankara

Genellemenin aslı bu... Ukraynalılar para yemiyor dersen gülerler adama. Ayrıca, çok angut ukraynalı kızlar mevcut türklerden beter. Bir de türk kızlarından nefret ediyorum demek en kolayı.

12. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    simdi senin için donum noktası; kendine ve isteklerine saygı mı göstereceksin yoksa nişanlının dediğini yapıp kendini hiçe sayarak ilerdeki yaşayacağın büyük pişmanlıkla hem kendini hem de onu mu üzeceksin?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 08:40 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 08:32 ----------

facebookta takılırken biraz önce, senin durumuna cuk oturan bir paylaşım gordum

albatros46, Kara Kalem, Turkhero ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  13. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    seni olduğun gibi sevsin

14. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    nişanlılık bilindiği gibi evliliğe giden yoldur Türk hanımlar evleneceği erkeğinin aslında çok yakışıklı karizmatik kaslı bir fiziği olsun istemez çünkü elimde tutamam diye korkarlar onun için iğrenç derler büyük bir çoğunluğu bayanların evlendikten sonra kendini salar ee sen kaslı bir fizikle dolaşırsan tabiki kıskanır durum budur oysa kendileride spor yapsalar bakımlı olsalar sorun kalmıyacak eğer vg sporu yaparken çok mutlu oluyorsan bundan sakın vazgeçme konuşun anlaşın bayanlar zaten erkek arkadaşını köle gibi görüyor çoğunluğu yok onu yapma bunu etme şahsen hiç uğraşamam ukraynalı hanımları bilmem ama başka ülkelerden avrupalı hanımlarla sohbet ettiğimde evlilik nişanlılık gibi konular olduğundada erkeğin kaslı olmasının kendilerini rahatsız etmediklerini söylemişlerdi kendilerine güveniyor yabancı hanımlar güzellik olsun çekicilik olsun efendim tatlılık yönünden olsun bizim kızların çoğunluğundan üstünler erkeğini dinliyorlar ona kölesiymiş gibi davranmıyorlar yalnız para mevzusunda yabancı kızlarda parayı severler orada durmak gerekir yalnız az parayla iyi eğlenmesini biliyorlar

<Deniz, Azi, Phil_Heath ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  15. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103
    Öncelikle affına sığınarak yazıyorum amacım kimseyi kötülemek değil yanlış anlama.

Ama ben senin nişanlının seni ' gerçekten ' sevdiğine inanmıyorum.Sevgi böyle olmaz.Seven insan yanındakinin dış görünüşüne takılmaz.Allah göstermesin yarın bir gün kaza geçirsen,ya da ne bileyim başka bir şekilde fiziksel olarak yaralansan,kolunu bacağını kaybetsen vs. o zaman da mı çirkinleştiğini söyleyip seni bırakıcak ? Böyle olmaz bu kusura bakm****i nişanlanmışsın iş ciddileşmiş yarın öbür gün evlilik gelicek.. O zaman sen de ona saçını farklı renge boyattın artık çirkinleştin diyip onu bırakacağını söyle vs vs.. Olur mu sence böyle ?

Samimiyetin için teşekkürler bizimle paylaşmışsın eyvallah,ki bu da eleştirilere,fikirlere açık olduğunu gösterir.

Benim sana söyleyeceğim (ki gene haddim değil ama) ilişkini gözden geçir.Sevgi denilen şey bu kadar basit değil.İyi günde,kötü günde,zor şartlarda,her daim vardır sevgi.

qokhaninci, Ria, Turkhero ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  16. steawart54

steawart54 Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    "hanımlar evleneceği erkeğinin aslında çok yakışıklı karizmatik kaslı bir fiziği olsun istemez çünkü elimde tutamam diye korkarlar onun için iğrenç derler büyük bir çoğunluğu bayanların evlendikten sonra kendini salar ee sen kaslı bir fizikle dolaşırsan tabiki kıskanır durum budur "

buna malesef kesinlikle katılmıyorum hiç onla alakası yok bence. gerçekten beğenmiyorlar hoşlarına gitmiyor aşırı kaslı görüntü. çünkü birçok kızın tepkisine bizzat sahit oldum senin vayy bee dediğin adama ıyy diye bakıyorlar. abartı olmayacak düzeyde kaslı bir görünümü beğeniyorlar tabiki sadece aşırılık sorun. arkadaşın sorunu da trapez zaten ki vücuda göre fazla gelişmişse trapez açık konuşmak gerekirse bana göre de hoş durmuyor. tabii ki bu bir genelleme çok kaslı görünümü beğenen kızlar da, biraz kaslı olsa bile beğenmeyen kızlar da vardır muhakkak.

17. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    iyide ben Jay Cutler yada Ronnie Coleman gibiler için demedim Nick Auger tarzı adamlar için dedim zaten ayrıca prolar gibi olmak imkansız aynı şekilde Nick Auger gibide olmak çok kolay değil bizim kızlara göre Brad Pittin Truva filmindeki vücudu bile abartıdır zaten çünkü vg sporuyla düzenli uğraşan erkek oranı %3 ü geçmez her zaman derim yine diyorum Jay Cutler gibide olsanız trilyonerseniz kızlar peşinizden ayrılmaz oda başka bir konu zaten

Azi, Karakaş, Predatel ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  18. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    rocky seni ve yorumlarını seviyorum be abicim :)

Azi ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  19. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Haklisin hepsi kasli iyi gorunumlu bakimli sevecek diye bir kaide yok sevmeyenler de zaten parali seviyor :)

Mesela Rocky de ki paranin yarisi ben de olsa sofya da ki kizlarin 3 te 2 si ile cikmistim :D

Azi ve steawart54 bunu beğendi.
  20. qadir

qadir Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    bir sporcu olarak nişanlını yaptığın çalışmaların sağlıklı ve kaliteli yaşam için gerekli olduğu konusunda ikna etmen gerekiyordu. bu ikna çabaların her gün yüzlerce kiloyu kaldırmaktan zor değil inan bana. sana düşen pes etmek değil. savaşmak

Sayfayı Paylaş