Salon hocasından bilgi alamıyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Buselfa tarafından 22 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Buselfa

Buselfa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Niğde
    Merhaba arkadaşlar kolay gelsin.

bende göbekten mağdur bi insanım. kilo almazken göbek ve yanlara yağlanmaya başladım. geçen yıl ki tişörtlerim artık göbekten belli ediyor. Kollarımda ona keza zayıf. Spora başladım bi hafta önce ancak salon hocam yardımcı olmuyor pek. Kafama göre takılıyorum. Soruyorum ne yapacağımı, şunu şunu yap diye geçiştiriyor. Buda benim hoşuma gitmedi açıkcası. besin olarakta bi bilgi vermiyor, spor olarakta. Salonu değiştiremiyorumda çünkü bulunduğum ilçede tek. Bir yardımcı olma imkanınız var mı beslenme ve başlangıç için neler yapmam gerektiği hakkında.

Boy 1.87 Kilo: 85 yaş:26

2. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Dostum yardımcı elbette olunur ancak biraz forumda gezsen önce ? sonuçta forumda bizim söyliyeceklerimizden kat kat fazlası var :D emin ol bir antrenöre ihtiyacın yok. Sadece biraz araştırmalısın :)

3. FitnessMerdo

FitnessMerdo Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Bol bol araştırmanı öneririm dergileri interneti falan deneme yanılma yapabilirsin çoğu hoca ilgisiz zaten

4. Buselfa

Buselfa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Niğde
    ama o kadar çok bilgi var ki. hangi birini uygulayayım :) mesela sizin beslenmeniz nasıl bir programınız var mı.

5. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    :D arama yerinden istediğinizi aratabilirsiniz :D beslenme programı yazın yüzlerce konu çıkar :D ve hepside yorumlandığından faydalanaiblirsiniz :) Benimse pek düzenli değil :) yediğime dikkat ederim ancak dirty bulk yaparım o yüzden pek kalori saymam :D

6. FitnessMerdo

FitnessMerdo Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Her beslenme programını uygulayamazsın öncelikle kendi vücut özelliklerin göre bir program çıkarmalısın

abseto bunu beğendi.
  7. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    spora 1 hafta önce başlayan birinin beslenme programına ihtiyacı yoktur 1.2 hatta 3. aydan sonra bu konuları ciddi olarak düşünmeye başla
    yağlardan kurtulmak istiyorsan ne yediğin değil ne yemediğin belirleyici olur,içerisinde karbonhidrat ve şeker bulunan her ne varsa bunlardan minumum şekilde tüketirsen vücudun yağ yakar
    hızlı yağ yakmak istiyorsan 1 gün cardio,koşu bisiklet vs,1 gün ağırlık çalışması uygundur

8. Sühan

Sühan Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    3
    Yağlı beslenme,basit karbonhidratlardan kaç(şeker,beyaz ekmek,hamurişi vb) kompleks ve glisemik end. Düşük yiyecekler tüket bulgur pilavı gibi.

E6853 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Forumda başlangıç antrenman ve beslenme programları var. Genel bilgilerin bulunduğu ana başlıklar var.

10. gecelerinyargici

gecelerinyargici Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Benim şu anda devam ettiğim salonda durum şöyle : Hocanın yanına gittm alt göğüs hareketi sordum elinle göster nere ora dedi gösterdm.baktı baktı "mekik çek oraya iyi gider" dedi bu adamı koymuşlar hoca diye ben ne yapayım :)

Sühan ve abseto bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş