Salon hocamız ilgisiz yardımcı olabilir misiniz ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve avast tarafından 6 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. avast

avast Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba hocam ben bu gün bir salona yazıldım,arkadaşlarımın önerisiyle lakin hoca çok ilgisiz aranızdan bana yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim. Forumda gezdim lakin hangi antreman programını uygulamalıyım pek anlamadım.

Yaşım: 19
    Boy : 174 cm
    Kilo: 66.60

Kilom boyuma göre normal görünse de karın ve bel bölgesinde yağlarım ve göbeğim var. Hem yağları eritip hemde vücudumu geliştirebilecegim bir antreman programi aylik hazirlamama yardimci olur musunuz? Pek bi bilgim yok bu spor dalinda ne kullanmaliyim ne yapmaliyim soylerseniz yapmak istiyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 6 Kasım 2015 ---
    Salondaki hoca bir program vereceğini söyledi programı alinca resmini buraya atacagim yorum yapip onerinizi yazarsaniz cok sevinirim

Son düzenleme: 6 Kasım 2015
  2. Almclskn

Almclskn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Spor salonuna yeni yazıldığınız da size ilk önce 'güçlendirme programı' verilir bunu yaklaşık 3-4 hafta yaptıktan sonra bölgesel antrenman programına geçersiniz.

3. avast

avast Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Verilen programi aticam alinca

4. Brady Brohn

Brady Brohn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    17 yasında 51 kiloyum 173 boyundayım.Kas yapmak istiyorum ve cok hafif sekilde irilesmek.Ama kimden yardim alacagimi ya da nasil baslanilmasi gerektigini bilmiyorum.Yardim edecek birileri veya ozel olarak uzaktan mesajlariyla bilgi verecek ilgilenecek birileri var mi?a da nasil baslanilmasi gerektigini bilmiyorum.Yardim edecek birileri veya ozel olarak uzaktan mesajlariyla bilgi verecek ilgilenecek birileri var mi?Ozelden ulasirsaniz sevinirim.veya vatsaptan da yazabilirsiniz 05343827549

5. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Önce kardiyoyla ısınırsınız sonra antrenmana başlarsın hoca program vermesi lazım vermiyorsa internetten kitaplardan program bulabilirsin

Sayfayı Paylaş