sadece tavuk bulgur yumurta

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kular15 tarafından 9 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kular15

kular15 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Ogrencı
    Yer:
    Aydın
    iyi gunler arkadaslar oncelıkle gunluk beslenmemı yazmak ıstıyorum

sabah 4 yumurta beyazı ve 2-3 yemek kasıgı yulaf
    ara ogun etı form
    oglen tavuk gogsu kızartılmıs yagsız tuzsuz ve yulaf
    aksam tavuk gogsu ve yulaf yada bulgur
    aksam spordan sonra 4 adet yumurta beyazı ve 1 adet şeker
    ayrıca aksam eve geldıgımde 1-2 adet elma tuketıyorum
    bide unutmadan sporumu evde yapıyorum halter dambıl v.s gece 11 cıvarı yapıpo yumurya yıyıp 12 cıvarı uyuyorum
    gunluk beslenmem yuzde 80 oranında bole yanı hergun bole yıyorum ve bazen sıkmaya baslıyor acaba onerılerınız varmı 180 boyundayım 83 kg yım yazınkı astsubaylık mulakatları ıcın hazırlanıyorum 102 den dustum ve kessınlıkle yag yakımı ıstıyorum lutfen beslenme onerılerınızı ve varsa astsubaylık bılgılerınızı benımle paylasın tesekkurler :)

2. Shinigami

Shinigami Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Listene lor peyniri ve leblebi ekle spordan sonra basit şeker ihtiyacı için şeker tuketiyosun sanirim şeker değil muz ye eti form un adına bakma besin değerleri okadar güzel degil probis yiyebilirsin proteinli biskuvi tadida guzel 100gr inda 13gr protein var 10 gr si hayvansal ama cok yeme umarìm yardımcı oldum :)

kular15 bunu beğendi.
  3. kular15

kular15 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Ogrencı
    Yer:
    Aydın
    yag yakmaya calsıtıgım ıcın 24 saat ıcınde yedıgım tek şeker acıkcası 1 adet su bayram sekerlerı varya ıste onlardan :) gun boyu yemedıgım ıcın odul gıbı gelıyo acıkcası bırazda :))

probısıde şekerlı dıye yemıyordum cok severım aslında dedıgınız gıbı lor peynırı eklıycem muzu hep bulamıyorum baska alternatıf varmı acaba spordan sonası ıcın

4. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Muz pahalı aynen almak zor. Bende lor tavsiye ederim. Ve sabah kahvaltına domates ekleyebilirsin.

I believe in Fitness

5. Shinigami

Shinigami Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Abartmadan jelibon yiyebilirsin hayvan jelatininden yapildigi icin kana kolay karışıyor basit şeker ihtiyacini gorur kendini ödüllendirmek iyidir :) form yiyerek sirf karbongidrat alcahina probisle proteind ealirsan daha saglikli olur ama diyorum ya dozunda yemelisin :D

Sayfayı Paylaş