Sabır taşı olsa çatlardı , yakında çatlayabilirim

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve mrthr35 tarafından 5 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 22 üye.
  1. sertac50

sertac50 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Almanya
    Diyette belki arasira kucuk bulk yapmanin yardimci olabilecigini dusunuyorum .Bende ayni sorunu yaşadim tartida degisim olmadi 1600 kc ye kadar dusmustum yaklasik 15 kg verdim belim 110 cm den 94 e dustu. az da olsa meyve yiyordum bunu biraktim ve seker asla kullanmadim gece sadece lor tarzi seler yedim kardiyo yu 5-6 dk dan 12-20 dk yapmaya basladim bu sekilde 97 olan belim 94 e dustu en son artik gercekten diyetten cok sıkıldim 4 ay filan sürmustu su an 1 aydir clean bulk yapiyorum 1 kg aldim kalarimin 200 fazlasini aliyorum memnunum bu sekilde kas oranimi artirip yag oranimi dusurmeyi denicem.

2. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Ayağım kırıldı 1.5 ay ara vermek zorunda kaldım yavaş yavaş toparlıyorum derken, çok sevdiğim kız arkadaşım bıraktı beni bu kez de piskolejikman sorun yaşıyorum , son 4 günde yemek yiyemediğim için 3 kg kaybetmişim 80 kg ye kadar geriledim ama proteinimi eksik tutmadım gerektiği kadar wheyle eksik tamamlamaya çalıştım kas kaybetmemek için , şuanlık morel bakımından toparlanmam çok zor ama en azından daha fazla kas kaybetmemek ve kondisyon ve güç olarak toparlamaya çalışıcam

3. sertac50

sertac50 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Almanya
    Gecmis olsun umarin eski sagligina kavusursun..kiz arkadasin icinde sana tavsiyesim guclu ol moralini yuksek tut baska biseylerle ugras üstune dusme arayip sorma arayip sordukca daha kotu oluyor durum eger sana deger veriyorsa o sana bi sekilde ulasir .proteini yuksek tut ben diyette kg basi 2 -2.3 gr. Bols sans

Bozo-Baku, Dracarys17 ve mrthr35 bunu beğendi.
  4. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    O günden sonra bi kere bile yazmadım zaten yazmamda , onunda içi gidiyordur ama pişman olursa döner napalım :D

5. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Ne demiş şair?
    "Gidilir, gelinse de gidildiği gibi değildir.
    Hepsi o kadar.(Süreyya Berfe)" Boşver başkan takılma :)

Bozo-Baku, sakosako ve Dracarys17 bunu beğendi.
  6. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    Baskan diyete ara versene 1 hafta.
    Sonra tekrar yavastan basla diyete.
    Ne yazikki doğal insanlar icin definasyon zor oluyor zaten sende fark etmissindir.
    Hem zaman hem taktik vs istiyor.sana tavsiyem su low carb ile if yap.2 ay sonra yavastan ketojenik diyete gec 1 ay yap ve ardindan carb up ile diyeti bitir.
    Kiz icinde sağlık olsun de.

mrthr35 bunu beğendi.
  7. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Öyle de büyük hayaller vardı o koydu zaten de yapcak birşey yok,
    doğru dostum , adamlar 1 ayda winstorl filan alıp yılan gibi yağsız geziyorlar , ben zaten definasyon yapamam kardiyo durumu da sıkıntı , az zorlayınca bile hala ağrı hissettiriyor biraz , o yüzden almam gerekenden 300 kalori civarı fazla alıp güç toparlayıp kaybettiğim kasları toparlayıp üzerine koymayı planlıyorum

8. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    Aynn adam biri dedi bana 1 ay testo prop.bas yarismaya git dedi.biz ise bir taraflarimizi parcalamaktayiz.gecen yil definasyon a girdim sirf meraktan o da 9 yag orani idi cektigim sıkintilar da cabası(eklem agrisi,direncsizlik nezle vs iktidarsizlik ve saymadiklarim ) her gun zeytin yağı icerdim yarim bardak dusun sene seker yok o yok bu yok.bu kadar emek verdik ne aldim bir hiç.anlayacagin eger sisman degilsen yag oranin 15 ustu degilse pek ugrasma diyet icin buyumek en mantiklisi
    74 kg idim define bulkda ise 82-3 kg dim yani oyle yag oranimda cok degildi.
    Bizler yarismaci da değiliz
    Bu arada fotolar eski telde idi o da bozulinca ...

mrthr35 bunu beğendi.
  9. yusufincikli

yusufincikli Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    53
    Aynen 1 ay testo basınca yarışmaya gitmene bile gerek yok onlar sana yarışmamıza katılır mısınız 1 ay testo basmışsınız lütfen gelin 1.lik verecez diye tebligat yolluyorlar. Hatta 1 ay testo basanlar mr olympia bile olabilir nasip kısmet...

OKR ve ulaire bunu beğendi.
  10. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    Benim ima ettigim testo vur 1.ol degil.
    Adam diyor ki ornegin atletik fiziktekiler oyle pek aham saham kurlere girmiyirlar gecen sene mi neydi bizim salondan biri katildi 1.oldu zaten 3 yildir idman yapardi.testo winstrol ve yarismaya az kala clen ekleyerek girdi .benim testodan kastim adamlar bunlarla kas kayiplari minimuma indirmekteler.
    Gelipde bos boş mr olimpiaya mi katilir dedim ben laflari carpitmakta ustune yok,milleti de kiskirtma oyle alay eder gibi bir uslüp ile yazma.benimlede muhattap olma o postta millete zeka seviyesi gibi itaamlarda bulunmus biri ile konusacak bir seyim yoktur.

11. yusufincikli

yusufincikli Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    53
    Kulaktan duyma bilgi ile yorum yapma ne abilerin bitiyor ne hocaların ne de salondan birilerin

ulaire bunu beğendi.
  12. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    Ne kulaktan duyacam.a
    Salondan çocuk onada kurunu hoca yazdi herif testo prop,winstrol ve clen ile yarismaya gitti.ha ondan öncesinde de bir adet hafif bir bulk kurude yapmis.ama adamin definasyon kuru bu.herkesin reseptorleri farkli bu sporda ilaca verilen tepkide farkli oluyor.neyse sana doyum olmaz.

13. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    ilk kürde bile 8 10 haftada 10 kg saf kas alabiliyorken herkes kıyaslamaya gerek yok :D

14. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    Aynn herkesin genetik farkli.ilac basipda 190cm biyda 60 kg dolasan adamlar gordum ben.ben zaten buraya millet ile kavgaya gelmedim.ama bazilari sanirsam cok stresli bir hayat yasamakta.

15. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    bu forumda önemli olan şey bence fikir ve öneri alışverişi , bilgi paylaşımı vs vs, tartışmalar söz dalaşmaları filan gereksiz üzmeyin birbirinizi hiç.

Pısırıkkatil bunu beğendi.
  16. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Yavaştan toparlanmaya başladık, şimdilik ilk amaç kaybedilen kasları geri alıp biraz daha büyümek. Ek olarak pre workout aldım ilk kez big joydan denedim ve gayet beğendim çok etkiliydi :)

Ekli Dosyalar:

17. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Hacim olarak +lara geçtiğimi hissediyorum, temiz beslenip kaloriyi iyi dengelemeye çalışıyorum , şu sıralar gelişimden memnunum, Mart’ın başına kadar temiz olarak 87 88 kg civarı hedefliyorum, şuan kol 38 cm 40 ın üzerine çok rahat çıkar gibi duruyor , yağlanma durumu şuana kadar söz konusu olmadı günde 12 bin adım attığım için ortalama etkiliyor olabilir. Önerisi olan varsa açığım.

Ekli Dosyalar:

18. Military.Press

Military.Press Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Antremandan sonra 5x25 Burpee üstüne 5x90 sn. Plank yap, bakalım nerelerinden ter akacak.

mrthr35 bunu beğendi.
  19. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Karın egzersizlerine de yeni yeni başlıyorum tekrardan, planlı mutlaka yaparım, burpee de denerim hocam bakalım :)

20. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Güncel form paylaşalım :)

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş