Süt Kullanimi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve HamzaYüksel tarafından 14 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    sütün fazlası derken ne kadar fazlası? su yerine bol bol süt içersen gün gelir böbreklerinde taş ağrılarıyla uyanırsın. kalsiyum fazlası böbreklerde taş yapabilir, o yüzden suyu da bol içmek gerekir. süt- peynir-ayran-kefir-lor derken günlük ihtiyacın çok üstüne kalsiyum almış duruma geliyoruz...buna bir de multivitaminlerdeki,protein tozlarındaki kalsiyumu, hatta yediğin diğer gıdalardaki kalsiyumu eklersen, beslenecem derken başına iş alabilirsin.

BBciler için sütü en ideal içme vakti, yatmadan evvel.

2. AnkTıp92

AnkTıp92 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tıp Fakültesi Öğrencisi
    Yer:
    Ankara
    Sütün zamanı olmaz istediğin zaman içebilirsin ama antremandan sonra içindeki %20 whey sayesinde yardımı dokunur vücuda katabolizmadan çıkması için. 400 ml tüketirsen antreman sonrası 20 gr karbo içeriğiyle enerjini de sağlamış olursun.

HamzaYüksel bunu beğendi.
  3. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    eğer ki köyde yaşıyorsun, bu durumda beslenme açısından avantajlısın demektir, eğer imkanın varsa inek sütü yerine keçi sütü iç, 100 ml'litresindeki protein miktarı daha fazladır ve daha besleyicidir.

4. HamzaYüksel

HamzaYüksel Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana

Antreman sonrası 2bardak süt tüketiyorum onuda ölçmüştüm 1litreye yakın geliyordu. tşk ederim.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 09:19 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 09:17 ----------

Evet köyde yaşıyorum inek sütü bulunuyor fakat keçi sütü satan sanırsam yok :)

5. Zer0

Zer0 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Ben günde 1-1.5 litre içiyorum.Bazen 2 litreyi bile buluyor.Daha bi zararını görmedim yalan.4 Senedir böyleyim.Boyum 1.89 14 yaşındayım.Devam et içmeye.

Sayfayı Paylaş