Proteinsiz Vücut Geliştirme

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve zxcoutiner tarafından 29 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. zxcoutiner

zxcoutiner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İyi günler arkadaşlar, forumda yeniyim.
    Kilom 74Yaşım 14 Boyum 1.70 (2 yıl önce 165 idim)
    Yazın 2 dambıl aldım vücut ağırlığı falan tüm vücut antrenman yapıyorum. Yalnız proteinli beslenmiyorum, toz da kullanmıyorum. Günlük aldığım protein miktarı 20 gr şok nadir geçiyordur. Gittikçe kaslarım şekillendi ama şekillendiği kadar da güç kaybına uğradım.
    Kendim hissediyorum önceden şuan beni zorlayan çocuktan 3-4 tanesini birden dövebilecekken artık zorlanıyorum. Nasıl güç kaybını engellerim ve güç kazanırım, fark ettim ki spor bana şekil kazandırsa da daha çok güç kaybettiriyor.

2. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    adam direkt tozu yapıştırmış. tozdan önce beslenmeni düzelt. kompleks karbonhidratla sağlıklı yağlarla ve proteinle besle vücudunu. yoksa kas yıkımına uğrarsın. protein tozuna gerek yok cidden. öncelikle beslenmeni düzeltmeye çalış. et yiyeceksin diye bir şey yok. et yerine tavuk, balık, baklagil tüketebilirsin.

Güç aşkı bunu beğendi.
  3. zxcoutiner

zxcoutiner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İşte dostun diyorum ya beslenemiyorum proteinli günlük aldığım protein miktarı 20 gr civarı. Artık canım şınav falan bile çekmek istemiyor, 2-3 ay önce (vücudum şuankine göre daha az şekilliydi) 40 şınav zorlamadan çekiyordum artık 15’den sonra hemen yoruluyorum, çekmek istemiyorum. Bu spor işi için illaha para bayılmak mı lazım. Haftada 1-2 gün et 1 gün balık yiyorum.

4. vixx

vixx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Günlük aldığın protein 20 gramsa büyük ihtimal sen günlük kalorininde altında alıyorsun.Bir de ne yiyorsun ki 20gram kadar protein alabiliyorsun her besinde azda olsa protein vardır.Ekmek olsun yulaf olsun.Bakılırsa günlük protein alımın 3 yumurtayla eşdeğer.

5. Ömer Alken

Ömer Alken Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Başlık troll galiba

6. zxcoutiner

zxcoutiner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ne trollü usta asıl sen trollsün o kadar şey yazmışım derdimi anlatmışım. Troll diyorsun, bence senin asıl trolleri ya da reklamcılar görmen lazım. Mesela adam burda reklam yapıyor, sesiniz çıkmıyor. Biz başlık koyunca troll oluyor.
    --- Mesaj birleştirildi, 30 Ocak 2019 ---
    Evet yumurta yemem zaten her zaman o yüzden 20 gr civarı alıyorum.

7. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    ben senin dostun değilim. trollsün galiba. yaşın kaç bilmiyorum. sen gün içerisinde ne yiyorsun? bana son bir kaç gündür yediklerini yazar mısın?

8. Ömer Alken

Ömer Alken Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Beslenmiyorsan kas yapamazsın bu kadar basit.Kimse bambaşka bir teknik ortaya koyamaz.Kas yapmak için proteine ihtiyaç vardır.Günde 20 gr protein almak için toz şekerle beslenmek gerek.

Lie bunu beğendi.
  9. Lie

Lie Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    -
    Yer:
    -
    Günde 20 gr proteinle bırak spor yapmayı düzgün şekilde yaşaman bile zor. 20 gr protein almıyorsundur günde yani

10. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    şekil kazandırıyor dediğin yağlarından kurtuluyorsundur yoksa kas demek protein demek bu altın kuraldır

11. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    forumun aslında bir algoritması olsa keşke. troll başlıkları silecek böyle.

12. zxcoutiner

zxcoutiner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Usta yağlardan kurtulduğum doğrudutr belki ama biceps ve trisepslerim gerçekten ilerleme kaydetti. Ama performans düşüşüm var. Sek protein süt tavsiye eder misiniz?
    --- Mesaj birleştirildi, 31 Ocak 2019 ---
    Ya ne trollü? Hem trollse sen bu forumda troll başlıkları belirlemek için mi burdasın, yap yardımını geç. Ailem toza izin vermiyor, proteinli de beslenemiyorum ama ilerleme kaydettiğim halde performans düşüşüm var tavsiye istemişim, ver tavsiyeni geç. Bence asıl forumun senin gibi boş insanlardan temizlenmesi lazım. Adı üstünde forum herkes istediği konuyu açar, ama herkes boş yapamaz. :)

13. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    ya 20 gram neye göre 20 gram. bak ne demişsin illa para mı lazım demişsin. evet para lazım. git kaportacıya iş versin sana. bırak okumayı falan. ailen toza izin vermiyorsa iyi yapıyor. sen 10 günde 2 kiloyu bitirirsin ne de olsa 20 gram protein alıyorsun diye bütün proteini oradan alırsın. sek protein süt mü? hem illa para mı lazım diyorsun hem tanesi 6,50 lira olan sek proteinli süt iyi mi diyorsun. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. hadi onu aldın ne oldu toplam 50 gram. yine yetmeyecek sana. ne yapmayı düşünüyorsun. madem okulun var. oku okulunu. 18 yaşına kadar ailen neye izin veriyorsa kanunen onu yapmak zorundasın zaten. AL SANA TAVSİYE.

14. vixx

vixx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Günlük neler yiyorsun ortalama olarak merak ettim?

15. zxcoutiner

zxcoutiner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Gerçekten sabah kahvaltı
    Sabah poğaça ya da simit. Öğlen sebze yemeği akşam sebze yemeği. Mesela bugün sabah 1 tam ekmek tost, akşam da taze fasulye, pilav ve cacık.
    --- Mesaj birleştirildi, 31 Ocak 2019 ---
    Spor için geleceğimden vazgeçmek? Süpersin. Devam böyle!

16. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu forum kurallarına aykırıdır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş