Protein Tozu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve desera53 tarafından 17 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. berjayk

berjayk Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    tartışma değilde, herkes kendi bildikleriyle yada bilmedikleriyle yardım etmeye çalışıyor insanlara, arada zıt düşünceler çıkıyor tabi ortaya.

2. esraa

esraa Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul

3. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Bakın ben bilmediğim bir konu hakkında hiçbir zaman yorum yapıp başkasını yönlendirmedim burada. Hatta bilmediğim ve öğrenmek istediğim o kadar çok şey var ki zaman zaman konu açarak bunları sorarım bilgi edinmeye çalışırım , ama bildiğim doğruları söylemekten de çekinmem , insanlara da yardımcı olmaya çalışırım yapım gereği. Kaç tane dergide okudum , kaç sitede okudum estetik bir karın görünümü için su içmenin ne kadar önemli olduğunu hiç mi rastlamadınız ? Su içmenin karın bölgesindeki yağları yakmadığı hakkında bilgiyi nereden öğrendiniz ?
    Yazarken bile gülesiniz geldiğine göre çok keskin bir tıbbi analiz sonucu verilmiş bir karar olması gerekiyor sanırım.. Profesyonel bodybuilding , fitness dergilerinde bile su içmenin karın kası görünümü için ne kadar önemli olduğu yazıyor hiç mi denk gelmedi size , okumadınız mı ? Ben doğru bilgiler ediniyorum merak etmeyin , sizde bir kaç fotoğrafınızı koyunda doğru bilgilerinizi pratiğe ne kadar dökmüşsünüz hepimiz görelim.Neyse uzatmaya gerek yok konu farklılaşmasın.

4. berjayk

berjayk Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    bende burda insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum ve sizin söylediğinizi yanlış bulduğum için bunu düzeltmeye çalıştım. dergilerde doğru bilgiler olsada dergilerdeki bütün bilgiler doğru olacak diye birşey yok. arada sırada bende dergilere bakarım ve yanlış bilgilerlede karşılaştığım olmuştur bunu bir tek ben söylemiyorum çevremdeki benden daha bilgili insanlarda söylüyor. çoğu insanın sorunu karın bölgesindeki yağları yakmak olduğu için ve suyunda vücudun metabolik hızını arttırması bunun sonucu olarakta yağ yakımına yardımcı olması bir gerçek olduğu için dergilerde su, karın bölgesindeki yağları yakar diye başlıklar görmek mümkün . ama bu olay sadece karın bölgesi için geçerli değil , su genel olarak bu görevi yapar ve gerçektende önemlidir insan hayatında. bu dergilerde insanları yanlış bilgilendiriyo işte. o yazıyı okuyan insanlar geliyo su karın yağlarını eritiyomuş diyo sonra. konuyuda fazla uzatmaya gerek yok burda kalsın bence tabi söylemek isteğiniz birşey varsa söyleyin. ayrıca resim falan demişsin , ben bu sporu gösteriş için yapmıyorum canım isterse resim çekip koyarım ama illa görmek istiyorum dersen özelden gösteririm.

5. esraa

esraa Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    su toksinlerin atımına ,ve yağ yakımına yardımcı oluyor gercekten(kendim denedim ve gordüm) ama bu spor yapmadan düzgün beslenmeden olamaz.Ne yazık ki bilgisiz insanlarımız sadece su içerek zayıflayacagını düsünüyor.

6. berjayk

berjayk Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    suyun yararları tartışılamaz zaten su ile söylediklerinizde doğru. ama insanlar yanlış anlıyor çoğu şeyi.

7. extremesports

extremesports Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Protein tozunun bir zararı yoktur.İnsanlar supplementleri ilaç sanıyorlar bu yüzden böle saçma sapan yorumlar yapıyolar yok kas sarkarmışta bilmem neymiş.böle bişey olsa zaten protein tozu değil protein zararlı derdik tozun suçu ne?bu arada ne kadar su içerseniz için spor yapmadan kalori yakmadan zayıflayamazsınız.su sadece yeterli alındığı takdirde yağ yakımına yardımcı olur.herşeyin olduğu gibi suyunda fazlası zarardır..

8. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Aslında tüm yanlış anlaşılma ya da tartışma konusu sizin su karın bölgesi yağlarıiçin işe yaramıyor cümlenizden çıktı. :) Neyse bol bol su içelim hepimiz.. :)

9. berjayk

berjayk Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    evet biraz öyle oldu sanırım . ben direk o cümleye odaklandım. aslında ikimizin demek istediği de aynı :) aynen su içmeye devam :)

Sayfayı Paylaş