Protein tozu mu? Yoksa Karbo + Protein tozu mu lazım bana ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Marchuzben tarafından 2 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Marchuzben

Marchuzben Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Kütahya / Simav
    Merhaba beyler..

Öncelikle BOY ve KİLO vererek baslamak istiyorum konuya..

BOY : 1.86
    KİLO : 64

Şimdi beyler benim sorunum belki alısık oldugunuz bir konu.. Doğal yollarla KİLO ALMAM imkansız gibi bişey. Lütfen altnı çizerek soyluyorum '' DÜZENLİ BESLENME İLE KİLO ALABİLİRSİN veya BESLENME PROGRAMINI YAZ BAKALIM en cok duydugum da GÜNLÜK HARCADIGIN KALORİNİN 500 FAZLASINI ALACAKSIN '' olması rica ediyorum bunları yazmayın yorumlara gorecegım kadar gordum bu tur yorumları ben..

Denemediğim şey, gitmedigim doktor, yaptırmadıgım test kalmadı. Son care akraba olan doktorumuz var onun arkadası fransada diyetisyen. Ona danıstım. Bana '' Normal yollarla kilo alman İMKANSIZ. Sindirim sistemin normal bi insandan 2-3 kat daha hızlı, spor salonuna yazılıp besin takviyesi ile kütle kazanabilirsin, ancak bu sekilde bi vucuda sokabilirsin kendını '' demesi oldu..

Şahsen ben 2 yıl yüzme ve 1 yıldır basketbol oynuyorum bu yuzden omuzlarım vs genıs. Bu nedenle gittiğim spor salonunun hocası bana '' OMUZLAR vs cok saglam senın vucut calısıp besın takvıyesı alıp güzel bir görünüme iyi bir vucuda sahip olabilirsin demesi beni daha cok motıve etti.

Ben hocama '' PROTEİN ve KARBON kullanmam gereklimi '' diye sordugudum da hoca bana '' PROTEİN sart ancak KARBON kilonun yanında yag kazandırır genede sen bilirsin. ''

Şimdi bende düşününce protein basmak daha mantıklı sadece. Sizin görüşleriniz nelerdir bekliyorumm..

İyi forumlar..

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

Yeni başlayanlarda Supplement (protein,aminoasit vs) kullanımı | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Bodyforumtr kullanım kılavuzu | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş