Protein Tozu Kullanım Zamanı Önemli Mi ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve M.Kadir tarafından 15 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. M.Kadir

M.Kadir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar
    Boyum 1.80 kilom 75. 3 aydır spor yapiyorum. Haftada 4 gün ilk başta ağırlık çalışıp sonra spor merkezinin sunmuş olduğu karın seansina katılıyorum (mekik ve çeşitleri). 3 ay sonra protein tozu almaya karar verdim. Biliyorsunuz ki ağırlık çalışıp hemen almamiz gerekiyor bunu. Fakat ben bunu içip direk karın seansına katılıyorum 1.30 saat. Bunun bir zararı yağ yakımına sorunu olur mu? Ya da karın seansına önce katılıp sonra ağırlık çalışsam bi sorun olur mu? Şimdiden teşekkürler.

2. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    1- Hemen alman gerekmez adı üstünde protein tozu. Günlük protein açığını kapatmak için kullanılır. Gün içinde herhangi bir saatte alsan olur.
    2- Antrenmandan en az 2 saat önce alırsan senin için daha iyi olur. Miden sindirimle uğraşırken iyi antrenman yapamazsın.
    3- Ağırlık antrenmanlarına daha fazla önem ver. Yağ yakımını asıl sağlayan ağırlık antrenmanlarıdır. Karın seansları sadece karnının daha sıkı olmasını sağlar oradaki yağ tabakasına bir etkisi olmaz. Yani çok vakit harcamaya değmez.

mali67 bunu beğendi.
  3. M.Kadir

M.Kadir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkürler cevabınız için. Bir sorum daha olacak ben bu mekik ve kardiyo seansini agirlik calismadan once yapsam bir sorun olur mu?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Ağırlıktan sonra ya da farklı bir günde yapsan daha iyi olur. Önce yaparsan ağırlık idmanının hakkını tam anlamıyla veremezsin.

5. M.Kadir

M.Kadir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Peki teşekkür ederim :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş