Protein tozu konusunda hüsrana uğradım kafam çok karışık

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Merich tarafından 26 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. Sarısakal

Sarısakal Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    kası sertleştiren içini dolduran şey birincisi yağ oranını dibe çekiceksin ikincisi sebze yiceksin asıl protein değil yediğin yeşillik doldurur adeleyi

2. Aykut Can

Aykut Can Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    43
    Nasıl yani hocam açıklayabilir misiniz biraz daha ?
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Ocak 2015 ---
    Bu ban et yemeyen ama otla beslenip et olan hayvanları hatırlattı büyük baş ve küçük baş hayvanlar gibi ?

3. Sarısakal

Sarısakal Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    kesin bir vaaz vermek istemem benim hocam adeleyi sertleştirmek için roka yememi söylemişti sanırım bu sadece bir örnek
    yani sebzeler adeleyi biraz daha sıkılaştırıyor veya içini doldurmamızı sağlıyor.
    yanlışsam düzeltin

4. ahmet ocak

ahmet ocak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    SİVAS
    Sanmıyorum kardeşim belki roka derken demiri sebze derken kalsiyum falan için söylemişdir ama düşük bir ihtimal

5. thetoro

thetoro Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Supplementler hikayeden ibaretmiş gibi yazılmış tüm yazılar.

6. Ahmetcan Ay

Ahmetcan Ay Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Simdi tum yazilari okudum. Kimisine katiliyorum kimisine katilmiyorum. Yasitim oldugun icin yasadigin zorluklari anlayabiliyorum. Ygs lys okul derken duzgun ve yeterli beslenemiyoruz burasi asikar. Dogal beslenme tabiki her zaman daha iyidir ama buna ayiricak ne zamanimiz nede alisverise cikicak kafamiza gore harcayacagimiz butcemiz var. Bizde ister istemez bize yardimci olabilecek suplementlere yoneliyoruz.

Optimum gold her ne kadar dunyada cok satan bir urun olsada (suan bende kullaniyorum) pek verim alamadim. Ogrenci adamsin Sen ne yapacagini bilirsin oneri olarak istersen Onceden kullandigim ilk proteinim Carnivor daha cok etkide bulunmustu. (Et proteinidir)

Bende bitince aminoasit, BCAA ya gecis yapicam.

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. hhakkann

hhakkann Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Bu forum girmeyeli baya bi protein tozuna savaş açanlarla dolmuş ya :D herkes biliyor sihirli değnek olmadığını da siz neden insanları kullanmamalarına ikna etmek için burda zamanınızı harcıyosunuz? Çünkü anladığım kadarıyla daha önemli işleri olan insanlar değilsiniz. Adam burda hangisini tercih edersiniz demiş siz gelmiş kullanma diyorsunuz. Adam bir kere kullanmayı kafasına koymuşsa verdiğiniz cevabın anlamı "boş yapmak"

Sarısakal bunu beğendi.
  8. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Kullanacaksaniz Amino veya bcaa kullanin toz hikaye

9. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    İlk olarak protein tozu bir işe yaramaz deniyor . Ondan sonra gerçek besinlerin yerini tutmaz deniyor . İkisi çok farklı şeyler 2. si kesinlikle doğru ama gidipte bir cacıga yaramıyor demek yanlış olur milleti yanlış bilgilendirmeyelim. Konunun özüne gelirsek bence de arkadaşın antrenman sisteminde ne bileyim dinlenmesinde beslenmesinde bir problem olabilir ondan olacagını düşünüyorum ben .

10. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    İşe yaramıyor değil gerçek besinlerin gösterdiği anabolik etkiyi onlar kadar kesinlikle gòsteremiyor

Sayfayı Paylaş