protein tozu aldım fakat tadı iğrenç :S

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve skllmyh tarafından 19 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. skllmyh

skllmyh Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    amino tam olarak ne ise yarar bilmiyorum , suanki bittikten sonra cok bilindik iyi bir %100 whey almayı düsünüyorum. tabi alısverisim internetten olucak. Suyla icince tadı hafiflemis oldu.

2. victor1

victor1 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknik SErvis Experi
    Yer:
    istanbul- BAYRAMPAŞA
    soy proteınlı daha ucuz galıba.

Ben gainerı içerken bile sütun içine S1 yemek kaşığı dut pekmezi katıyorum oyle içiyorum .. manyak oluyor..

3. unlimit4d

unlimit4d Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Soy+ Whey protein ise kendine bu kadar üzme içinde whey protein var demektir..Üzülecek bi durum yok ortada ;) ..Amino asit kasların yapıtaşıdır.Vucut proteini işleyerek aminoaside çevirir.Salonda yeterince alet varsa salonu değiştirme ama program konusunda Flexor hocayı tek geçerim..Onun yazdığı programları uyguladım..6 ay sonunda gömleklere t-shirt lere sığmaz oldum ;)

4. skllmyh

skllmyh Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    flexor hocanin vermis oldugu programlarla kendime güzel bir program uyguladım.

kasları iyi uyarabiliyorum. ama mesela omuz yaptığım günün ertesi günü hiç ağrı yok. bu neden acaba?(ant. esnasında agırlık kaldıramayacak hale geliyorum :) )

5. brk_izmir

brk_izmir Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    bende de bazen ağrı oluyor bazen olmuyor , örneğin kol çalışırken hep 3 hareket çalışıyordum , barbell curl - çekiç curl ve ters tutuş barbell curl yapıyordum , geçen hafta kol çalışırken sadece barbell curl yaptım , diğer iki hareketi yapmadım , kolumu gereksiz yoruyormuşum gibi geliyordu çünkü ... ama tek hareket çalışınca çok daha iyi hissettim , sanki çalışmam çok daha verimli geçti ... huzurluydum yani ...

6. victor1

victor1 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknik SErvis Experi
    Yer:
    istanbul- BAYRAMPAŞA
    Süt ile karıştırıp , bir yemek kaşığı pekmez ile tatlandırırsan iyi olur...

7. danch

danch Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla ben soguk suyla muscle tech nitro tech pro series in tadını begeniyorum:D

8. brk_izmir

brk_izmir Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    valla ben içemedim , kutu dolu hala , duruyor evde ... amino asit almayı düşünüyorum ama dün salonda sordum elemanın birine , hangisini önerirsin protein tozu mu iyi amino asit hapları mı dedim , protein tozu kas yapmana yardımcı olur ama amino asit yaptığın kası tutmanı korumanı sağlar dedi ... protein tozu da midemi bulanıdırıyor işte ... kararsızım ...

Sayfayı Paylaş