protein tozu aldım fakat tadı iğrenç :S

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve skllmyh tarafından 19 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. skllmyh

skllmyh Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Hardline Nutrition Soypro aldım.Şeftali aromalı. 3 ölçek(100 gr) + yarım L süt ile karıştırdım.fakat tadı cok kötü bir yudum icsem direk migdem bulanıyor.bunun cözümü yokmu?
    Şuanda pratik kapak dedigimiz şişelerde içiyorum..amacım kokusunu almamak gerçekten cok kötü bir tadı var bu ürünü almak isteyenler bunu bilsin.(Şeftalisini almayın)

acaba sütmü tozmu hangisini çok koydum? Kutunun arkasında 29gr. 300ml süt le için yazıyor. ama hocam 100gr alman gerek dedi spor öncesi + spor sonrası toplam 200gr.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:28 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:04 ----------

arkadaslar gercekten tadini degistirebilecegim alternatif sunun. suanda migdem cok bulaniyor. kusmamak icin zor tutuyorum..

2. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    soy protein bitkisel protein olduğu için vg çalışanlar tarafından tercih edilmez.
    vejeteryanların yada daha hafif sporlarla ilgilenenler kullanılması önerilir , tenis, voleybol gibi.

bir kerede 100 gr. çok fazla 50 gr olarak karıştırıp içmeyi dene.
    tad konusuna gelince ağırlık çalışanlar tatsız tutsuz şeylere beslenirler tad 2. planda gelir suda pişmiş t. ğöğsü, bütün yumurta vb..

3. Freax

Freax Yeni Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Lüleburgaz-Silivri
    Süt ile kullanman tavsiye edilmez kana karışımı uzun sürer,su ile kullanmalısın.

4. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Öncelikle soya proteini niye aldın?Vejeteryanmısın?İnşallah fiyatı uygun diye almamışsındır.

Birde hocan 100 gram al derken biraz fazla söylemiş.Ürünü kullanmadığım için tadına bir şey diyemem ama bence üzüm suyu vb meyve sularına karıştırıp dene birde.Yani ürünün tadını bastıracak ürünlerle denemelisin.Yine içemiyorsan ve miden bulanıyorsa da zorlama ve ürünü kullanmayı bırak bence.

5. unlimit4d

unlimit4d Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meyve suyu ile dene..Arkadaşlarında belirttiği gibi 100 gr çok fazla 1 er ölçek al spordan 1-2 saat önce ve spordan hemen sonra..Whey olsa 30 dk dicem ama soy daha geç karşıyor bildigim kadarıyla..

6. skllmyh

skllmyh Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    pek bilgim yok siteden bana göstermisti 100gr'mında 80gr protein var. cok ise yarar vs.
    ürünü satmak icin böyle seyler dedi heralde.
    protein cesitlerini bilmiyorum yani 100gr'mında 80gr protein gördüm ve aldım hemen.. :s
    vejeteryan degilim.
    160 Tl ye aldım max bütcem o kadardi.

2 ölçek + su ile deniyeceğim.

40-50 gün sonra buda biter.Ondan sonra ne almalıyım sizce? fiyat olarak ozaman 200 TL ayırabiliirim.

Not: 6.ay Nitro Nutrition SuperMass 5Kg Gaıner almiştim. Suan 1 yıl dolmak üzere.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:18 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 02:13 ----------

Arkadaslar aldigim ürün asagidaki linkteki üründür..

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/hardline-nutrition-power-pro-t13275.html

whey + soya karisimi diyor? sizce bu ürünü bosunami aldim yani

7. Niaterim

Niaterim Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    arkadaş soy protein alacağına whey alsaydın keşke, o bitince hardline %100 whey al fiat fazla farketmez

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 04:29 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 04:25 ----------

https://www.supplementler.com/shop/...hey-Protein-3500-Gr.html/manufacturers_id/12/

200 tl ayırdıysan bu ürün 182 tl günde iki kere 25 erden 50 gram alsan 70 gün gider.

8. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    arasdırmadan nıye alırsınız anlamam...

9. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Yazık günah paranıza.160 Tl ye soya proteini alıyorsunuz.Ben kargoda indirim yaptığından beri İherb den 35 dolara twinlab why alıyorum 5 lb lik olandan.Zamanında birçok marka whey kullandım.Çok da farkları yok.Sonuçta ek besin bunlar.Tabiki bu tarz markalar arasında kıyaslama yapıyorum.

Atmayın paranızı sokağ****usura bakılmasın ama bir takım artniyetli hocalara güvenipte dediklerini almayın.Artık internet devrinde bunları kendin de araştırabilirsin.Akıl var mantık var.Bak ürünlerin içeriğine,gir forumdan almakta kararsız kaldığın ürünlerin incelemesine.Tadı ,kalitesi falan her türlü yorum zaten var.

cadocx bunu beğendi.
  10. unlimit4d

unlimit4d Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Olan olmuş arkadaş almış önemli olan elindeki üründen en iyi şekilde faydalanmak..ben 140 liraya optimum %100 whey gold standart aldım..bir dahaki sefere sende whey protein al benim ve genel olarak herkesin tavsiyeside o olacaktır..hocan biraz arızalı galiba 100 gr protein tozu içilir mi antremandan önce sonra zaten vucudun 1 seferde maximum kullanabildiği protein miktarı 40 gr fazlasını kullanmadan atıyor vucuttan..sen gene etlerden protein al soy proteinde çeşitlilik sağlamış olur..kötüleyenlerede kafayı takma kullanmana devam et..et süt ve soya proteini ile çeşitlendirirsin..

11. wolfmen

wolfmen Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    MERSİN
    moralini bozma aldıgın ürün dedikleri kadar kötü degil....öncelikle sana nasıl kullanacagını söyleyen hocanı çöpe at... bu ürünü günde iki defa kullan.. 1 ölçek antremandan 30 dakika önce önce kullan 2.ölçegi antremandan sonra kullan... ürün normal bir whey proteinin icerdigi esansiyel aminoasit profilinin % 75 kadarını kendi icinde barındırıyor....aslında fiyat kalite acısından bakarsan uygun bir ürün cunku bunun piyasa fiyatı 108 ytl ama sen 160 ytl vermissin sen pahalıya almıssın... eger bunu aynı hocan satmıssa sana bu ayını tamamla o salonu bırak derim....

12. skllmyh

skllmyh Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    link vermek yasakmı bilmiorum ama siteden birlikte baktık 160 Tl yaziyordu. bende tekrar evden arastirdim 150-160 TL civarıydı.

https://www.supplementler.com/shop/Protein-Tozlari/Hardline-Nutrition-Power-Pro-3500-Gr.html

ürün bu. 145 tl dior 20tl zarar etmisim ama baska bi siteden bakmistik salonda.gercekten kime guvenicegime karar veremedim.

kendi basıma almaya kalksam yanlis yapicam korkusu var. bilir kişi diye hocaya daniştik ondada hata yapmisim anlasilan..

SoyPro degilde Power Pro(whey+soy) yaziyor bu arada.(İLK mesajımda soypro yazmışım yanlışlık olmuş)

1.5 ay bunu kullandıktan sonra whey alicam tabi bu kadar zarara girdikten sonra belli olmaz.

13. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Uzun bir konudur ama sende biraz fikir oluşturur.Sen hocana danışma da ne yaparsan yap :)

https://www.bodyforumtr.com/vbforum...168.html?t=18168&highlight=yurtd%FD%FE%FDndan

14. skllmyh

skllmyh Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    haklısınız. yaşım daha 16. bu tür seyleri yeni yeni ögreniyoruz iste.
    aklıma takılan sey bu aldıgım hardline whey + soya prot. bi nebzede olsa protein almama yardımcı olurmu?

yani bosunamı icmis olucam onu merak ediyorum..

yurtdisi gumruk vs ugrasabilecegim birsey degil. supplementler.comdan netten almayi dusunuyorum %100whey.

tabii öncelikle bunu bitirmem lazim :p

15. thebarley

thebarley Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    beyler 16 yaşında bir gence tutupta böyle şeyler söylemenize gerek yok hepimiz o yaştan geçtik..moral bozmanın anlamı yok olan olmuş.protein tozundan anlamam çünkü hiç kullanmadım ben daha çok orjinal protein alıyorum(et,süt balık v.s) imkan meselesi fakat 160 tl o şekilde hesap edeceğine günde yarım kilo tavuk göğsüyle hesap etsen bu işi nasıl olur sence.bak bu işin yaşla alakası yok ince düşünmeyle alakası var..ince gör diye bi laf var ya hani:)biliyorum içinizden en fazla 2-3 kişi ek besin almadan besleniyor..çoğunuz bu ürünleri kombine şeklinde kullanıyor..benim hocam hiç bana protein tozu tavsiye etmemişti bol bol karbonhidrat ve protein içeren besinler v.s ye demişti..ve 58 kilo olan ben 3.5 hafta sonra 62,5 kilo olmuştum(tabi aylar geçti aradan)..kas yağ su polemiğine girmeyeceğim tabi orası ayrı.almış olduğun ürünün içinde whey proteinde varmış..korkulacak bişey yok o kadarda zaten yeni başlamışsın belli böyle ölümcül bir hata yapmışsın gibi heyecanlanmana gerek yok nedir sonuçta olmuş bitmiş..ayrıca soya proteini kullanan bir arkadaşımız vardı forumda ve olumlu sonuçlar almıştı zararlarını biliyorum ama göz ardı edilecek bir protein çeşidi değil kaldıki whey+soy beraber..hemen tozlara yüklenmeyin tamam onlarda doğal ama sen önce bi dene bakalım her gün tavuk ye bol süt yoğurt peynişr yumurta balık sonuç alamazsan toza başvurursun..

16. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    ben 3.5 kg hardline soya bitiridm sunu söyleyebilriim kesinlikle fakir işi olanların kullanması lazım hani paran yok diğer üürnleri almaya uzun süre azda olsa idare edebilecek bir üürndü

ama bu kas gleişimi acısından tam bir fiyasko ne antremanda bir fark yaptı nede adale gelişiminde sadece var olan adaleye azda olsa katkı sagladıgını düsünüyorum

tadıda ilk baslarda ii gibiydi ama artı kalısında tadına daha beter bir hal aldı neyseki bittide rahatladım önerim soya almamak peynir altı suyu saglam markalarsan paranız varsa mushle tech multipower weider öneririm hele mushle techin kullanmadım ama saglam ilgi gören ve ii yorumlar alan nanavapor hardcore anabolik halo gibi üürnleri varmıs bunları alabilen alsın denesin deneyenlerden kötü bir yorum almadım suana kadar ama ben denemedim

17. skllmyh

skllmyh Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    spor salonundan almam daha iyi olur diye düşünmüştüm. Cünkü sadece hardline ürünleri satıyorlar yani bayii si gibi bişe. daha önceden Nitro Nutrition Gainer kullandım çok iyi bir üründü(yabancı)

bunu bitirdikten sonra siteden alışveriş yapmayi düsünüyorum.salona güvenim kalmadı.O salonu bırak diyenler oluor ama henüz daha yakın bir spor salonu göremedim burada.

18. wolfmen

wolfmen Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    MERSİN
    salonu bırakmayabilirsin de salona devam et ama hocanı salla burada flexor hocanın calısma dinlenme ve beslenme hakkında bir sürü konusu var onları oku, aynı salona devam edip salon hocanı salla yerine flexor hocanın programını uygula derim....

19. brk_izmir

brk_izmir Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    ben de muscletech nitro-tech protein tozu aldım , antrenmandan sonra su ile karıştırıp içmem gerekiyor ama midemi çok bulandırıyor :( kusmamak için zor tutuyorum kendimi , sütle karıştırıp içince çok hoş bir tadı var ama suyla iğrenççç :( sütle karıştırınca da kana çabuk karışmıyormuş , bende süt ile karıştırıp içiyorum üstüne de bol bol su içiyorum , midemde biraz incelsin diye :( offff , sanki boya inceltiyoruz tinerle :eek:duh

Son düzenleme: 21 Ağustos 2010
  20. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Tad konusu kafanizi cok karistiriorsaniz emilimi takmamak gerekir kaldi ki bu urunu gun icinde kullanmak gayet mantikli olur. Power Pro kesinlikle kotu bir urun degildir soy prodan cok daha ustundur. Soya proteinin BV degeri dusuktur bu nedenle emilimi de iyi degildir.

Power proyu su sekilde kullanirsaniz tadi daha iyi olacaktir;
    40 gr Hardline Powerpro
    300 ml yağsız süt
    1 çay Kasigi Nescafé

power proyu whey proteinle kombine edebilirsiniz, gun icinde power Pro kullanip spor sonrasi ve sabahlari whey kullanabilirsiniz.
    Forumda 100un uzeri mesajiniz var sitenin sponsorunda urunu kapida odemelide alabilirsiniz. canli destek hattindan urunler hakkinda bilgi alabilirsiniz, forumda bununla ilgili yorumlarda mevcuttu.

Tekrarliyorum, urun kesinlikle kotu bir urun degildir arginine oranida soya nedeniyle yuksek tabi ki whey gibi hizli emilim saglamaz hesapli bir amino ilede devam edebilirsiniz.

Son düzenleme: 21 Ağustos 2010

Sayfayı Paylaş